HD-CVI камера Dahua DH-HAC-HDW1200TRQP 2 Мп (2.8 мм)
Код товару: 44561
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "Dahua", Китай
    Роздільна здатність і формат: 2 Мп, 1920 x 1080
    ІЧ-підсвічування: до 25 м
    Ступінь захисту: IP50, внутрішня
    Живлення: DC 12 В
    Слот для карти пам'яті: відсутній
    Об'єктив: фокусна відстань 2.8 мм (кут огляду 101°)
Гарантія
2 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
HDCVI камера Dahua DH-HAC-HDW1200TRQP 2Mp (2.8mm) — купольна 2-мегапіксельна камера з фіксованим об’єктивом 2,8 мм, матрицею 1/2.7" зі світлочутливістю 0.02 Лк при апертурі F1.6 або 0 Лк з ІЧ.
Особливості
  • Кут огляду: 101°.
  • Живлення: DC 12В.
Функції
Ось ще ряд функцій, які має дана модель:
  • Багатомовне OSD-меню.
  • Зниження шумів 2D.
  • Маски приватності.
  • BLC (компенсація заднього світла).
  • HLC (компенсація засвічення).
  • DWDR (розширений динамічний діапазон).
Останні три функції дозволяють отримувати хорошу якість зображення в різних умовах.
Ціна і доставка
На сайті нашої компанії доступні ціни на HDCVI камеру Dahua DH-HAC-HDW1200TRQP 2Mp (2.8mm) та інші товари для монтажу систем безпеки. Для доставки по Україні ми користуємося послугами Нової Поштою. Забрати своє замовлення ви також можете в нашому магазині для самовивозу в Києві.
Характеристики
Матрица 1/2.7" progressive CMOS
Макс. разрешение 1920x1080
Мин. чувствительность 0.02 лк/ F1.6, 0 лк с ИК подсветкой
Отношение сигнал/шум >65 дБ
Режим день/ночь ИК
Тип подсветки ИК
Управление подсветкой Авто/вручную
Количество диодов 2
Дальность подсветки 25 м
Тип объектива Фиксированный объектив / фиксированная диафрагма
Фокусное расстояние 2.8 мм
Крепление объектива Встроенный
Апертура F1.9
Расстояние фокусировки 0.5 м
Обнаружение объекта 38 м
Наблюдение за объектом 15 м
Распознание объекта 7 м
Идентификация объекта 4 м
Поддержка разрешений 1080p(1920x1080)
Частота кадров (главный поток) 1080p 25 к/с, 720 р 25 к/с
Регулировка усиления (AGC) Поддерживает
Подавление шума (DNR ) 2D DNR
Баланс белого Авто/вручную
BLC Поддерживает
HLC Поддерживает
DWD R Поддерживает
Видео интерфейсы 1-канал BNC - HDCVI высокой четкости / CVBS аналоговый выход (переключается)
Питание DC 12В ±30%
Мощность потребления 3 Вт
Рабочая температура -40°C - +50°C
Влажность <90%
Степень защиты IP50
Размеры Ф 97х93 мм