20.05.2022 працюємо в черговому режимі. Товар надсилаємо. Магазини – за погодженням. Будь ласка, робіть замовлення онлайн. Всім перетелефонуємо.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Плата приймально-контрольного приладу INTEGRA 64 P

Код товару: 28920
Цiна
7 528.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
7 527.78 грн
  Виробник: "Satel", Польша

  Призначення: головна плата сигналізації.
  Кількість охоронних зон: 16 до 64.
  Кількість користувачів в системі: 192, адміністраторів 8 і 1 інсталятор.
  Середа монтажу: внутрішній.
  Порти: RS-232-роз'єм RJ.
  Основне живлення: 20В (& plusmn; 15%) АС, 50-60 Гц.
  Блок живлення: вбудований 3Ач.

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Призначення

Надійна плата приймально-контрольного приладу INTEGRA 64 P — приймально-контрольний пристрій від компанії «SATEL» Польща, яка займається проектуванням, виробництвом і продажем електроніки найвищої якості. У перелік обладнання компанії SATEL входять перш за все пульти центрального спостереження (ПЦС), приймально-контрольні прилади, безперебійні блоки живлення, радіоконтролери і сповіщувачі.

ППК, на які встановлена плата приймально-контрольного приладу INTEGRA 64 P, забезпечують охорону великих стаціонарних об'єктів. Це можуть бути торговельні комплекси, офісні будівлі та корпуси промислових підприємств з численними приміщеннями різного спрямування і призначення.

Плата приймально-контрольного приладу INTEGRA 64 P працює тільки з аналоговою абонентською лінією. Якщо вона змінюється на цифрову мережу в обов'язковому порядку необхідно проконсультуватись з монтажником системи охоронної сигналізації. Система охоронної сигналізації не зможе запобігти можливому пограбуванню, пожежі або нападу, але зможе забезпечити (якщо це станеться) мінімізування можливих збитків (звукова сигналізація тривоги чи сповіщення ПЦС охоронної компанії відлякає потенційних зловмисників).

Використовуючи плату приймально-контрольного приладу INTEGRA 64 P, можна здійснювати контроль системи автоматики і доступу на об'єкт. Існують модулі розширення, використовуючи які можна налаштувати систему під конкретні вимоги користувача. Порт RS-232 який розташований на платі, дає можливість підключити комп'ютер, попередньо встановивши на ньому програму GUARDX. Вона дозволить оновлювати і програмувати систему під індивідуальні вимоги користувача. Прилад має 16 робочих зон, які можна розширити до 64.

При виготовленні плати приймально-контрольного приладу INTEGRA 64 P були застосовані сучасні електронні компоненти, які гарантують безвідмовну роботу пристрою на багато років.

Де купити?

Купити плату приймально-контрольного приладу INTEGRA 64 P можна у нас в інтернет-магазині ohrana.ua. Тут представлений дуже широкий спектр обладнання від різних виробників. Наші менеджери детально проконсультують і дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

У Києві і Запоріжжі у нас є магазини, з яких ви зможете забрати товар шляхом самовивозу. По всій території України ми пересилаємо товари Новою Поштою.

Експертна думка
Фото Приймально-контрольний прилад INTEGRA 64 P (плата)
Андрей И.

На базе оборудования Satel сейчас монтируют, охранные, пожарные сигнализации, системы “Умного Дома”. Большие возможности расширения, разнообразные дополнительные модули, широкая конфигурация позволят решить задачи повышенной сложности. На базе INTEGRA 64 монтировал систему раннего обнаружения чрезвычайных ситуаций на многих объектах, склады боеприпасов военной части в Запорожской области. Возможности подключения информационных табло и вывод информации на персональный компьютер. Объединение и вывод нескольких десятков централей на ПЦН STAMP крупного промышленного предприятия. Изготовитель постоянно модернизирует свое оборудование, причем большая часть нового оборудования прекрасно работает с централями которые стоят на объектах 10-15 лет. Хороший сервисный центр и технический отдел. К сожалению, данное оборудование только для профессиональной установки, неопытным пользователям лучше не ставить такие системы.

Характеристики
Кількість зон 64
Кількість груп 16 </td >
Харчування 20 В AC, 50-60 Гц
Габаритні розміри 264 x 134 мм
Максимальна ємність акумулятора 24 Ач
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 50 грн (Лише за передоплатою)
 • Відправлення в понеділок, середу та п‘ятницю в 15:00.
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн-пт. 9:30-18:00; сб. 9:30-16:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн-пт. 9:30-18:00; сб. 9:30-16:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції