16.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Прилад приймально-контрольний пожежний Варта 1/4

Код товару: 30035
4 548.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
4 548.00 грн
  Бренд: "СКБ Электронмаш", Украина

  Кількість шлейфів: 4
  Комунікатор: вбудований телефонний комунікатор
  Живлення в шлейфі: 24 В
  Релейний вихід: 2 шт
  Вихід "Відкритий колектор": 4 шт
  Основне живлення: 220 В
  Резервне живлення: АКБ 7 А·год
  Додаткові модулі: немає

Гарантія
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Варта 1/4 — найпростіший не розширюваний пожежний прилад, розрахований на 4 зони пожежних датчиків. Використовується для захисту невеликих за площею об'єктів. Не використовується в складних ієрархічних системах пожежної безпеки. Вбудований телефонний комунікатор для передачі інформації на ПЦС у відкритому протоколі Contact ID. Працює з ПЦС АІ-Грифон, СПТС Тірас-П, або іншим пультом, що підтримує ці протоколи по телефонній лінії. При необхідності виведення на пожежний пульт по GPRS-internet каналу використовують додатковий виносний модуль додзвону, як, наприклад, TK-2-GSM-01 (СКБ Електронмаш) або МЦА GSM-4 (Тірас-12), Лунь-9с (Охорона і безпека).

Працюють з різними 2-х дротовими сповіщувачами (NO) як і власного виробництва СКБ Електронмаш, так і з іншими датчиками виробництва, наприклад, Тірас-12, Артон тощо, а також зі сповіщувачами про пожежу.

Зручність у використанні, гнучкі налаштування, кілька вільно програмованих виходів та простота в установці роблять прилади цієї серії незамінними і надійними помічниками для побудови систем пожежної безпеки початкового рівня складності. Їх монтують в невеликих офісних приміщеннях, складах малих розмірів, магазинах і виробничих приміщеннях. Особливо часто використовують в системах без виведення на пульт пожежної сигналізації (автономне використання), коли є постійна присутність персоналу на об'єкті.

Наша компанія займається проектуванням, підбором і продажем устаткування для систем безпеки в Україні. У Києві є магазин для самовивозу.

Характеристики
Количество шлейфов пожарной сигнализации 4
Напряжение в шлейфе в дежурном режиме 24 В
Место под АКБ 7 А*ч
Электропитание 220В
Диапазон рабочих температур при эксплуатации от 1°С до + 40°С
Коммуникатор встроенный тел. линия
Степень защиты оболочки прибора ІР30
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції