20.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Датчик відкриття Elmes Electronic CTX-4-H

немає в наявності
Фото 1 Датчик відкриття Elmes Electronic CTX-4-H
Фото 2 Датчик відкриття Elmes Electronic CTX-4-H
Фото 3 Датчик відкриття Elmes Electronic CTX-4-H
Фото 4 Датчик відкриття Elmes Electronic CTX-4-H
Код товару: 24358
1 125.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 350.24 грн
    Бренд: "Elmes Electronic", Польша
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Отримуючи живлення від однієї 9 В алкалінової батареї, цей магнітно-контактний датчик відкриття дверей/вікна може працювати в радіусі до 200 метрів на відкритому просторі в режимі автономної роботи без заміни батареї до 3 років. Можливі 2 режими роботи.
Працюючи в двоканальному режимі зі спеціальними приймачами Elmes CH4H, CH8H або CH20H, датчик змушує релейний вихід приймача працювати в перемикаємому режимі (вкл/викл) в реальному часі. При цьому стан виведення відповідає відкритим або закритим детектуючим сигналам, отриманим від магнітного датчика. Двоканальний режим забезпечує повний контроль відкриття/закриття дверей і вікон в системах безпеки, не дозволяючи залишати їх відкритими. Працюючи з бездротовою контрольною панеллю CB32, датчик не тільки сигналізує про відкритий чи закритий стан дверей або вікна, але також періодично відправляє контрольні передачі на наявність датчика.
Система шифрування датчика використовує високозахищений алгоритм кодування KEELOQ®. CTX4H дозволяє передавати сигнали тривоги при розмиканні тамперного контакту (сигнал тривоги ТАМПЕР), сигналізувати про малу потужність акумулятора, а також вибирати режим світлодіодної індикації (вкл/викл).

Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
  • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції