Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Бездротовий магнітоконтактний сповіщувач Elmes CTX-3-H, білий

Код товару: 24968
Цiна
591.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
708.91 UAH
  Виробник: "Elmes Electronic", Польша

  Призначення: магнітний детектор.
  Датчик відкриття Колір: білий.
  Спосіб монтажу: накладний.
  Підключення: бездротове.
  Видалення від централі: більш 100м на відкритій місцевості.
  Поріг спрацювання: 10 мм.

Опис

Бездротовий магнітоконтактний сповіщувач Elmes CTX-3-H, білий призначений для виявлення відкриття дверей, вікон, люків і ін. Розроблено та виготовлено його приватною компанією "Elmes" Польща, яка займається проектуванням, виробництвом і продажем електроніки найвищої якості.

Надійний бездротовий магнітоконтактний сповіщувач Elmes CTX-3-H, білий кріпиться на двері або віконний проріз для запобігання проникненню або спробі проникнення сторонніх осіб на територію об'єкту, що охороняється. Завдяки сучасним матеріалам, які були застосовані при його виготовленні, він має привабливий зовнішній вигляд. Бездротове підключення до приймачів, дозволяє встановити його там, де провідні датчики через їх конструкцію встановити неможливо.

Бездротовий магнітоконтактний сповіщувач Elmes CTX-3-H білий явно виділяється на тлі своїх конкурентів сучасним дизайном, функціональністю, якістю застосованих при виготовленні матеріалів і привабливим зовнішнім виглядом. Для кращої інформативності на передній панелі розташований світлодіод, що подає сигнал при спрацьовуванні тампера і розрядці батареї. Цю функцію можна відключити.

Підключення

В надійному бездротовому магнітоконтактному сповіщувачі Elmes CTX-3-H білому конструкцією передбачено два геркона, що дуже зручно при підборі місця для магніту та під час монтажу. Також потрібно враховувати, що якщо на шляху радіосигналу, який пов'язує датчик і централь, стоять стіни, міжповерхові перекриття або інші перешкоди, відстань на яку відкидається датчик від централі (на відкритій місцевості може досягати 100 метрів), може істотно зменшиться.

Купити

Просимо звернути Вашу увагу, що бездротовий магнітоконтактний сповіщувач Elmes CTX-3-H, білий вже є у нас на складі, і його можна замовити. Наші менеджери з радістю докладно проконсультують і допоможуть замовити обладнання, яке Ви оберете.

Характеристики
Кількість каналів 2
Радіочастота, МГц 433,92
Стійкість до радіоперешкод більше 10 в / м в діапазоні 1 ГГц;
Дальність дії, м 100
Напруга живлення передавача, В 12
Розміри передавача 58x32x19
Робота в приміщенні при температурі від 0 ° до + 40C;
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції