Блок живлення сітка Mustang Energy PS-1205PBS 12 В, 5 А
Код товару: 48180
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "Mustang Energy", Китай
    Тип: імпульсний
    Кількість каналів: 1
    Напруга на вході: AC AC 150-265 В
    Напруга на виході: DC 12 В
    Сила струму на виході: 5 А
    Матеріал корпусу: метал (сітка)
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
Блок живлення сітка Mustang Energy PS-1205PBS 12 В, 5 А є надійним пристроєм імпульсного типу. Він має 1 канал з виходом 12 вольт і силою струму 5 ампер. Є захист від короткого замикання та перегрузки. Корпус виготовлений з металу. Для ефективного охолодження верхня частина виконана у вигляді сітки.
Сфера застосування
  • відеоспостереження;
  • сигналізації;
  • ІБП, які працюють при напрузі 12 В;
  • різної техніки на дванадцять вольт.
Надійність та практичність
Пристрій виготовлений з високоякісних компонентів, що забезпечує стабільну та надійну роботу. Металевий корпус захищає від фізичних пошкоджень. Кріплення здійснюється за допомогою двох шурупів. Встановити блок живлення можна як на стіні, так і в ящику. Схема підключення проста: вхід 220 В, вихід 12 В. Навіть початківець електрик зможе підключити його.
Покупка та доставка
Характеристики
Вхідна напруга AC 155-265 В
Вихідна напруга 12 В
Вихідний струм 5 А
Захист від короткого замикання є
Захист від перевантаження є
Тип виконання металевий перфорований корпус
Розміри 110 х 77 х 35 мм