Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

8-канальний XVR відеореєстратор Dahua DHI-XVR5208AN-4KL-X

Код товару: 28034
Цiна
5 544.00 грн.
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
5 543.91 грн.
  Виробник: "Dahua", Китай

  Підтримка: Аналог, HDCVI, TVI, AHD, IP + 4 камери
  Відео вихід: HDMI, VGA
  Запис: 2 SATA HDD до 10 тб
  Дозвіл запису: 4K (1-7к/с); 6Мп (1-10 к/с); 5Mп (1-12к/с); 4Mп/3MП (1-15к/с); 4M-N/1080р/720р/960H/D1/CIF (1-25к/с)
  Кількість аудіовходів: 1 канал
  інтерфейси: 1-USB2. 0, 1-USB3.0, RS-485

Опис

DHI-XVR5208AN-4KL — це багатофункціональний записуючий пристрій, який використовується в невеликих структурах відеоспостереження. Представлений реєстратор XVR є частиною сучасної серії самоадаптуемих 5-системних реєстраторів Dahua, які забезпечують плавне і динамічний виконання запису з місць і об'єктів, забезпечуючи надійну ідентифікацію та високий рівень безпеки як для людей, так і для майна, що охороняється.
Цифровий реєстратор DHI-XVR5208AN-4KL з інтерфейсом AHD (аналоговий високої чіткості), HD-CVI (композитний відеоінтерфейс високої чіткості), HD-TVI (транспортний відеоінтерфейс високої чіткості), TCP/IP, що працює в відеостандарті PAL — це професійний пристрій, що використовується в мультибрендовому моніторингу.
Його меню було розроблено таким чином, щоб будь-кому, навіть новачкові, було легко орієнтуватися і вносити зміни в налаштування реєстратора.

Найважливіші особливості:

 • Відеовходи: 8x AHD/CVI/TVI/ANALOG/IP + 4x IP.
 • Відеовиходи: 1x VGA, 1x HDMI (4K UHD).
 • Запис:
  • CVI: 7 к/с при 3840 × 2160 (8 Mp); 12 к/с при 5 Mp; 15 к/с при 3/4 МП; 25 к/с при 1920 × 1080 (2 Mp).
  • AHD, TVI: 12 к/с при 2560 × 1920 (5 Мп); 15 к/с при 3/4 МП; 25 к/с при 1920 × 1080 (2 Mp).
  • IP: 25 кадрів в секунду при 3840 × 2160 (8 Мп).
 • Формат стиснення: H.264 +/H.264 двухпоточний.
 • Інтерфейс: 1x RS485
 • Аудіо входи/виходи: 1/1 (RCA)
 • Мережевий інтерфейс: 1x Ethernet 10/100/1000 Base-T.
 • Підтримка дисків: 2 жорстких диска Sata III (максимум 16 ТБ).
 • Підтримка P2P-з'єднань.
 • Функції інтелектуального аналізу зображень (IVS), розпізнавання осіб.
 • Дистанційне керування екранним меню камер завдяки функції CoC.
 • Максимальний бітрейт на канал: до 6144 кбіт/с.
 • Одна двунаправленная звукова доріжка — інтерком.
 • Запис звуку з 12 IP-камер.
 • Підтримка обраних 3G/4G/WiFi модемів (USB).
 • Інтелектуальне 3D-позиціонування з PTZ-камерами.
 • Перегляд зображення:
  • Інтернет-браузери: IE.
  • Мобільні пристрої з системами iOS і Android.
  • Відтворення в режимі реального часу: 8 каналів.
 • Співпраця з виробниками камер: Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom, Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Videotec, Vivotek.

Професійний реєстратор DHI XVR5208AN 4KL відрізняється здатністю взаємодіяти з усіма найбільш популярними системами відеоспостереження. Завдяки вбудованому режиму багатозадачності, реєстратор забезпечує автоматичне виявлення і роботу камер, які працюють за такими технологіями: аналоговий HD (AHD, CVI, TVI), аналог (CVBS) і IP. Ця розширена функція дозволяє користувачеві створити ефективну систему моніторингу на основі восьми каналів з будь-якими камерами CVBS/AHD/HD-CVI/HD-TVI/IP і чотирма додатковими каналами з IP-камерами (одночасна підтримка до 12 IP-каналів). Таке рішення надає широкі можливості, пов'язані з розробкою аналогових відеосистем, і дозволяє швидко доповнити моніторинг сучасними пристроями на основі мережевого протоколу. Крім того, 5-системний реєстратор Dahua підтримує стиснення H.264+, простий у використанні і дозволяє відображати відео на дисплеї з роздільною здатністю 8 Мп (в разі HDCVI і IP) або 5 Мп (AHD/HDTVI). Крім того, розширені функції управління і аналізу зображень забезпечують доступ до високоякісних функцій, які до сих пір були зарезервовані тільки для дуже складних реєстраторів. Крім того, використовуваний аудіоінтерфейс дозволяє підключатися до системи PA, а підтримка обраних модемів 3G/4G і зовнішніх карт Wi-Fi (USB) дозволяє ввымкнути реєстратор в домашню бездротову мережу. Вся конструкція доповнюється компактним, настільним, міцним корпусом. Пристрій також має інтерфейс RS485, що дозволяє легко управляти камерою PTZ або клавіатурою.

DHI XVR5208AN 4KL

Технологія HD-CVI (базова в системі) дозволяє отримувати зображення високої чіткості з використанням стандартного коаксіального кабелю і передачу сигналу до 500 м (в разі витої пари до 300 м з використанням відповідних відеоконвертерів). Завдяки цьому немає необхідності замінювати кабелі в існуючій системі моніторингу. Крім того, сигнал передається без затримок і спотворень. Основними перевагами HD-CVI в порівнянні з IP-системами є, серед іншого, простота установки і налаштувань, відсутність затримок, збільшена відстань передачі сигналу.

Використання

Реєстратор Dahua XVR5208AN-4KL 5 в 1 взаємодіє з камерами, які працюють за цією технологією (CVI/TVI/AHD/аналог/IP). Це дає можливість інтеграції зі старими системами моніторингу. Сам реєстратор визначає, за якою технологією працює камера, за винятком системи IP. Безкоштовне програмне забезпечення Smart PSS для вашого комп'ютера дозволяє управляти всією системою. Більш того, мобільний додаток для телефону є на більшості популярних платформ (Android, iOS, Windows Phone) і дозволяє здійснювати віддалений перегляд з будь-якої точки світу. Важливою особливістю також є виявлення трафіку, який дозволяє нам отримувати по електронній пошті інформацію про виявлену подію. Реєстратор Dahua підтримує IP-камери з максимальною роздільною здатністю 8 Мп на кожному каналі з плавним зображенням. Крім того, він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і польське меню, що полегшує його використання.

Інтуїтивно зрозуміла навігація в меню

Меню пристрою відповідає за управління та налаштування реєстратора, який заснований на надійній та новаторській операційній системі Linux. Використання цього рішення дозволило створити функціональне меню, за допомогою якого установник і кінцевий користувач можуть без проблем налаштувати систему моніторингу під свої потреби. Локальне меню реєстратора дозволяє встановлювати права користувача і призначати кількість користувачів, які можуть віддалено увійти в пристрій, записувати розклад для кожного каналу окремо, вибирати протокол для управління PTZ-камерами і визначати його параметри, встановлювати зони виявлення і маски конфіденційності та багато іншого. Це корисні рішення для полегшення управління реєстратором та всією системою моніторингу.

Екранне меню камери є прямо з реєстратора

Нова серія реєстраторів DAHUA XVR обладнана інноваційною функцією віддаленого доступу до екранного меню камер за допомогою вбудованої операційної системи і технології CoC (Control over Coax). Екран конфігурації камери викликається користувачем за допомогою правої кнопки миші і опції управління системою PTZ. Дистанційне зміна налаштувань камери не вимагає впровадження нових дротових з'єднань або фізичного втручання в існуючі структури моніторингу. Всі команди управління передаються одночасно з відеосигналом через загальний коаксіальний кабель. Сучасні робочі функції, які використовуються в реєстраторах Dahua, — це не тільки зручність установки камери, але також швидкість і точність управління системою моніторингу.

Передача трьох сигналів одним кабелем

Технологія HD-CVI дозволяє спільну передачу відео, аудіо та даних по одному кабелю. Причому дані — це управління, яке передається на камеру PTZ і сигнали датчиків, що передаються з камери на реєстратор. Раніше це було доступно лише в дорогих IP-системах відеоспостереження. При використанні HD-TVI камер ситуація аналогічна, за винятком того, що в HD-TVI немає можливості передачі звуку.

особливості технології HDCVI-передача трьох типів даних по одному коаксіальному кабелю На зображенні вище більш наочно показані основні особливості технології HDCVI — передача трьох типів даних по одному коаксіальному кабелю, передача HD-відео в реальному часі без втрати якості, використання стандартних коаксіальних провідників, завдяки чому модернізація вже діючої системи аналогового відеоспостереження пройде легко, швидко і недорого.

Розширені функціональні можливості

DHI-XVR5208AN 4KL — 12-канальний реєстратор Dahua, який гарантує не тільки безперервний запис зображення з 24/7 камер, але також дає можливість налаштовувати параметри відповідно до індивідуальних потреб як користувача, так і місця установки. При розробці сучасної серії реєстраторів XVR Lite компанія Dahua запропонувала доступне рішення з перевагами гнучкого контролю і управління для всієї системи моніторингу.

Інтелектуальні функції аналізу зображень (IVS)

Сучасний реєстратор DHI-XVR5208AN4KL обладнаний функцією інтелектуального аналізу зображень (IVS), в рамках якої доступні такі опції, як виявлення перетину віртуальної лінії, виявлення вторгнення порушника в позначені зони, виявлення зникнення/появи об'єктів, виявлення людських обличч, виявлення змін у налаштуваннях камери і обприскування об'єктива спрей-лаком. Крім того, можна виявляти гучні звуки і генерувати сигнали тривоги. Реєстратори XVR обладнані інтелектуальним аналізом зображень IVS. З пункту меню реєстратора, веб-браузера та клієнтської програми Smart PSS ми можемо налаштувати IVS на одному каналі. Функція розпізнавання обличч дозволяє пристрою виявляти людське обличчя в заданому кадрі. Виявлення обличч може привести до зйомки, запису або спрацьовуванню будильника. Крім того, функція має можливість пошуку записів на збереженому людському обличчі. Технологія дозволяє шукати збережені записи для конкретної людини і уважно стежити за його активністю в контрольованій зоні. Завдяки використанню такої функціональності, стає можливим інтелектуально контролювати захищену область і архівувати тільки ключові відеоматеріали.

Інтелектуальні функції аналізу зображень

Маски конфіденційності

Різна середа спостереження вимагає використання розширених функцій, які гарантують захоплення записів тільки з пріоритетних областей для моніторингу, часто при дотриманні конфіденційності третіх сторін. Підходящою для цього вимоги є система вмілого маскування зображень з використанням точних зон секретності, зазвичай використовуваних в реєстраторах. Їх безкоштовна установка буде успішно маскувати фрагменти, зазначені користувачем, ефективно пропускаючи їх в записах.

Маски конфіденційності

Цифровий зум

Реєстратор також обладнаний практичною функцією збільшення цифрового зображення. Крупний план виконується простим способом і відкриває нові можливості в процесі адаптації поста моніторингу до індивідуальних вимог безпеки цільової майданчика спостереження. Ця функція в першу чергу може бути застосована, коли вам необхідно збільшити певний фрагмент. Завдяки функції цифрового масштабування можна ретельно контролювати пріоритетні галузі в даній зоні безпеки.

Цифровий зум Інтелектуальний пошук — Smart Search

Реєстратор Dahua також обладнаний практичною функцією інтелектуального пошуку, яка відноситься до пошуку записів. Під час відтворення визначається область інтересу і виконуються записи, в яких було виявлено рух в певній галузі. Найбільш важливим є той факт, що програмування системи не вимагає знання і програмування в цій області. Користувач визначає зображення тільки під час відтворення.

Інтелектуальний пошук-Smart SearchСтиснення та архівування записів

Сучасний 5-системний самоадаптуемий реєстратор DHIXVR5208AN 4KL є ефективним пристроєм, що використовує в обробці записів вдосконалений алгоритм стиснення даних H.264 + (High Profile). З його використанням стає можливим збирати і швидко передавати збережені записи з відповідною якістю зображення і високою швидкістю анімації. Крім того, це стиснення гарантує запис великих обсягів даних з низькими вимогами до дискового пространства. Конструкція реєстратора дозволяє встановлювати два SATA-диска загальною ємністю до 16 ТБ (8 ТБ/HDD). На додаток до способу архівування записи використовується USB-порт, за допомогою якого можна підключати ємні зовнішні диски і портативні пристрої, що запам'ятовують. Крім того, використовуючи планувальник завдань, користувач має можливість встановити форму записи, наприклад, тільки якщо є якась цікава подія в спостережуваній сцені. Незалежно від форми архівування записів, реєстратори Dahua гарантують безперебійний збір даних протягом усього періоду експлуатації.

Робота в бездротовій мережі

Додатковою перевагою реєстратора моніторингу є можливість цілодобової та безперебійної роботи в різних мережевих середовищах. Співпраця через порт USB з окремими модемами 3G/4G і картами Wi-Fi, які дозволяють підключати пристрої до бездротової мережі і забезпечують ефективний зв'язок без необхідності підключення проводів до кінцевих пристроїв.

Програмне забезпечення SMART PSS

Комплексне управління і контроль за системою безпеки і мережею камер для спостереження визначає ефективність кожної системи відеоспостереження. Компанія Dahua, для користувача ПК і MAC, створила програмне забезпечення Smart PSS для створення і персоналізації своєї власної системи спостереження. Smart PSS може працювати з 256 пристроями і, на додаток до відображення живого зображення або відтворення записів, забезпечує роботу з декількома моніторами, підтримку електронної карти і e-PTZ, параметри відеоаналітики і розпізнавання осіб або розширений пошук окремих подій. Через універсальність програми можна здійснювати управління як камерами відеоспостереження аналогової системи з високою роздільною здатністю, так і багатомегапіксельними IP-камерами на постійній основі. Останню версію програмного забезпечення Smart PSS можна завантажити безпосередньо з веб-сайту виробника. Програмне забезпечення розроблене для підтримки таких пристроїв, як реєстратор, камера, сервер, декодери, які працюють за аналоговою, IP і CVI технології від Dahua на ПК. Програма обладнана рядом інноваційних функцій, необхідних для відеоспостереження. Новітнє програмне забезпечення дозволяє підключатися до пристроїв з використанням p2p-з'єднання.

Новітнє програмне забезпечення дозволяє підключатися до пристроїв з використанням p2p-з'єднання. Easy4iP Cloud платформа для віддаленого моніторингу

Сервіс Easy4ip — це інноваційне рішення для віддаленого моніторингу з використанням технології хмарних обчислень. Він об'єднує мільйони пристроїв, таких як камери, відеодомофони і контрольні панелі сигналізації, в одну глобальну віртуальну мережу. Це дозволяє використовувати сервіс Easy4ip в системах відеоспостереження і інтелектуальних системах для дому та будівлі. Рішення дозволяє здійснювати моніторинг зображення в реальному часі, запис архіву, сповіщення про тривогу і аналіз зображення через інтернет з комп'ютера (через програму або браузер) або через мобільні пристрої, наприклад смартфони, через спеціальні мобільні додатки. Завдяки роботі в хмарі фіксована IP-адреса не потрібна. Сервіс Easy4ip — це відкрита платформа (загальний SDK дозволяє інтегруватися з іншими системами).

Easy4iP Cloud платформа для віддаленого моніторингу

Мобільний додаток gDMSS & iDMSS

DMSS — це мобільний додаток, розроблений для мобільних пристроїв з Android (gDMSS) і iOS (iDMSS) для підтримки/керування системою моніторингу Dahua і IP-відеодомофонами для однієї сім'ї. Спеціальний додаток для роботи з пристроями Dahua на мобільних пристроях. Додаток забезпечує віддалений перегляд, відтворення записаного зображення з вибраного пристрою Dahua. Додаток доступний російською мовою.

Мобільний додаток gDMSS & amp; iDMSS

Характеристики

</tr ></tr >

Дисплей:
Інтерфейс 1 HDMI, 1 VGA,
Дозвіл HDMI: 3840х2160, 2560х1440, 1920х1080, 1280х1024, 1280х720 VGA: 1920х1080, 1280х1024, 1280х720
поділ дисплея 1/4/8/9/16
OSD Ім'я камери, час, втрата відеосигналу, замок камери , виявлення руху, запис
виявлення відео і тривога:
Trigger Events </td > Запис, PTZ, Push відео, електронна пошта, FTP, Snapshot, зумер і спливаючі повідомлення
Відео детекция Виявлення руху, зона детектора руху: 396 (22 х 18), втрата відеосигналу c камери
Тривожний вхід / Релейний вихід немає
Відео та аудіо:
Вхід аналогової камери 8 каналів, BNC
HDCVI камера 4K, 6 Мп, 5Мп, 4Mп, 1080p @ 25к / с, 720p @ 50к / с, 720p @ 25к / с
AHD камера 5Mп, 4Mп, 3MП, 1080p @ 25 к / с, 720p @ 25к / с
TVI камера 5Mп, 4 Мп, 3MП, 1080p @ 25 к / с , 720p @ 25к / с
CVBS камера PAL / NTSC
Підключення IP камер 8 + 4, до 8Мп
Аудіо вхід / вихід 1/1 канал, RCA
2-х сторін розмова Використовуючи канали аудіо вх / виx
Запис:
Відео / Аудіо стиснення H.265 + / H.265 / H.264 + / H.264
Дозвіл 4K, 6Мп, 5Mп, 4Mп, 3MП, 4M-N, 1080р, 720р, 960H, D1, CIF
Основний потік 4K (1-7к / с); 6Мп (1-10 к / с); 5Mп (1-12к / с); 4Mп / 3MП (1-15к / с); 4M-N / 1080р / 720р / 960H / D1 / CIF (1-25к / с)
Додатковий потік 960H (1 ~ 15к / с ); D1 / CIF (1 ~ 25к / с)
Швидкість передачі даних 32 ~ 6144 КБ / с.
Режим запису Вручну, за розкладом: (Постійна, детекция, тривога), без запису
Запис інтервал 1 ~ 60 хв, Попередній запис: 1 ~ 30 сек, після запису: 10 ~ 300 сек
Відтворення і резервне копіювання:
Відтворення Sync 1/4/9
Режим пошуку Час / Дата, Тривога, Детекция руху & Точний пошук (з точністю до секунди)
Функції відтворення відтворення, пауза, стоп, швидкий перегляд, повільний перегляд , наступний файл, попередній файл, наступна камера, попередня камера, повно екранний режим, повтор, вибіркове резервне копіювання, цифровий зум.
Резервний режим Пристрій USB / Мережа
Мережа:
Ethernet RJ- 45 порт 1000M
Мережеві функції HTTP, IP v4 / IPv6, TCP / IP, UPNP, RTSP, UDP, SMTP, NTP, DHCP, DNS, PPPOE, DDNS, FTP, IP Filter, SNMP, P2P, IP Search
Максимум Доступ користувача 128 користувачів
Сумісність ONVIF 16.12, CGI Conformant
Смартфон iPhone, IPad, Android
Підтримка виробників Dahua, Arecont Vision, AXIS, Bosch, Brickcom , Canon, CP Plus, Dynacolor, Honeywell, Panasonic, Pelco, Samsung, Sanyo, Sony, Videotec, Vivotek, and more
Сертифікація:
Сертифікація FCC: Part 15 Subpart B CE: CE-LVD: EN 60950-1 / IEC 60950-1 CE-EMC: EN 61000-3 -2, EN 61000-3-3, EN 55032, EN 50130, EN 55024 UL: UL 60950-1
Внутрішній жорсткий диск 2 SATA порту, до 10 ТБ
eSATA немає
Допоміжний інтерфейс:
Інтерфейс USB 2 порту, (1 USB 2.0, 1 USB 3.0)
RS232 немає
RS-485 1 порт, для управлінням PTZ
Загальний:
Електроживлення DC12V / 4A
потужність 10Вт (без HDD)
Виробниче середовище -10 ~ +55 ° C / 0 ~ 90% RH
Розміри (Ш × Г × В) 1U, 375 x 287 x 53 мм
Вага 1,5 кг (без жорсткого диска)
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.