29.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Turbo HD AI відеореєстратор Hikvision iDS-7208HQHI-K1/4S 8 канальний до 3 Мп

Код товару: 28734
Цiна
7 290.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
7 289.74 грн
  Виробник: "Hikvision", Китай

  -HD-TVI/HD-CVI/AHD/CVBS + 2IP
  -15 к/с запис 3МП/4МП Lite/1080P
  -4 (12) ONVIF до 6MP IP камери
  -HDMI/VGA вихід FullHD
  -SATA HDD до 10Тб

  AcuSense

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Hikvision iDS-7208HQHI-K1/4S — це 8-канальний відеореєстратор CCTV, здатний записувати відео спостереження, представлене в стандартах HD-TVI, AHD, HD-CVI, CVBS і IP. Максимальна роздільна здатність запису становить 1080p при 15 кадрах в секунду, проте канали 1 і 2 BNC роз'єми (канали) можуть підтримувати 3 MP при 15 кадрах в секунду. У разі VGA/WD1/4CIF/CIF максимальна частота кадрів становить 25 кадрів в секунду. У режимі 1080 Lite відеореєстратор може працювати з камерами із зображеннями до 4 Мп і записувати відео з роздільною здатністю 1280x1440 пікселів (у разі системи HD-CVI максимальна роздільна здатність підключених камер становить 2 Мп). Крім того, після включення розширеного режиму IP (відключає аналіз відео) цифровий відеореєстратор може підтримувати до чотирьох IP-камер. Після повного відключення аналогових каналів цифровий відеореєстратор може підтримувати до 12 IP-камер (з прошивки 3.5.37).

У цифровому відеореєстраторі iDS-7208HQHI-K1/4S використовується технологія AcuSense, заснована на алгоритмах глибокого навчання. У традиційних системах моніторингу аналіз відео та виявлення об'єктів засновані на змінах в пікселях. Цей підхід є джерелом значної кількості помилкових тривог, викликаних, наприклад, рухом дерева, дощем або змінами в освітленні. Технологія AcuSence і алгоритми глибокого навчання представляють новий підхід до систем моніторингу, орієнтований на ефективне виявлення загрозливих подій за рахунок мінімізації кількості помилкових спрацьовувань.

iDS-7208HQHI-K1/4S

Технологія AcuSence дозволяє легко знаходити людей і транспортні засоби в записах, минаючи сигнали тривоги, які не відповідають критеріям

Відеореєстратор може виконувати аналіз в 4 каналах. Функція виявлення мети (людина, транспортний засіб) активна в разі порушення віртуальної лінії і перетину периметра (виявлення вторгнення). Технологія AcuSense дозволяє легко знаходити людей і транспортні засоби в записах, ігноруючи сигнали тривоги, які не відповідають критеріям.

Цифровий відеореєстратор може записувати один або два відеопотоки (первинний і/або вторинний) кожного каналу. Відео може бути стиснено з використанням методу H.265. У порівнянні з попередником (H.264), H.265 може вдвічі скоротити потік даних, що призводить до пропорційної економії дискового простору або збільшення часу зберігання даних. H.265 + може додатково мінімізувати потоки в типових сценаріях відеоспостереження.

iDS-7208HQHI-K1/4S

Включення розширеного режиму IP збільшує кількість підтримуваних IP-каналів. Це робиться за рахунок відключення інтелектуальної обробки подій на аналогових каналах і обмеження  відеовиходів HDMI/VGA до 1080p. Розширений режим IP може бути активований тільки з прямим доступом до меню DVR.

iDS-7208HQHI-K1/4S

Запис може виконуватися в різних режимах: безперервний, виявлення руху (із записом до і після події), сигналізація (із записом до і після події) або безперервний запис зі спеціальними параметрами в разі певних подій. Кожен канал може бути індивідуально налаштований в цьому аспекті. Ви можете збільшити частоту кадрів і бітрейт незалежно від налаштувань безперервного запису. Після виникнення події (виявлення руху, підміна камери і т.д.) мережевий відеореєстратор автоматично перемикається в режим запису події (зазвичай з більш високими параметрами). В інший час запис проводиться в безперервному режимі. Збільшені параметри до і після події дозволяють відтворювати кожну секунду періоду з великою деталізацією і плавністю, в той час як записи між подіями можуть виконувати набагато менше, займаючи значно менше місця на диску.

Кожен канал має можливість незалежних налаштувань для інтелектуального аналізу зображень. Аналіз зображення включає виявлення вторгнення віртуальної контурної лінії (включаючи напрямок) і виявлення вторгнення в області квадратної форми. Функція діагностики якості зображення може, наприклад, відправляти повідомлення електронною поштою або аварійні повідомлення з більш поганим фокусуванням, надмірною яскравістю або зміною кольору.

Клієнтське програмне забезпечення iVMS 4200 дозволяє користувачам керувати пристроями HIKVISION по IP-мережі. Програмне забезпечення дозволяє налаштовувати і керувати NVR/DVR, IP-камерами і аналогами (в гібридних системах). iVMS 4200 може дистанційно керувати до 256 пристроями за допомогою до 4 моніторів. Внутрішній монітор може відображати зображення до 64 камер. Крім налаштування системи і моніторингу в реальному часі, вона може використовуватися для віддаленого відтворення повідомлень, двобічної передачі звуку, багаторівневого електронного картування.

HIK-CONNECT дозволяє легко керувати камерою без додаткового налаштування на маршрутизаторі. Завдяки HIK-CONNECT в рекордері iDS-7204HQHI-K1/2S у вас є можливість дистанційного керування всіма функціями камери у вас під рукою. Сервіс HIK-CONNECT призначений для роботи як з DVR, NVR, так і з IP-камерами Hikvision. Завдяки функції миттєвого оповіщення ви можете отримувати миттєві повідомлення про виявлення трафіку, щоб ми могли вжити необхідних заходів для забезпечення безпеки вашого майна або близьких.

Ключові особливості:

 • Підтримка до восьми камер HD-TVI, AHD, HD-CVI або CVBS.
 • У режимі «Розширений IP» підтримка до 4 IP-камер (до 6 Мп).
 • Після відключення всіх аналогових каналів підтримується до 12 IP-камер (аналогові канали можна відключати індивідуально, залежно від вимог до IP-каналів).
 • Роздільна здатність запису 1080p і 720p при 15 к/с, нижче значення роздільної здатності при 25 к/с.
 • Канали 1 і 2 також підтримують записи 3 MP при 15 к/с.
 • Режим запису lite 1080p: 1280x1440 при 15 к/с (4-мегапіксельна камера) і 960x1080 при 25 к/с (2-мегапіксельна камера).
 • Аналіз відео AcuSense на основі глибокого навчання (канали 1-4).
 • Стиснення відео H.265 +/H.265/H.264 +/H.264.
 • Канал 0 — можливість моніторингу всіх камер з мінімальною вимогою пропускної здатності мережі.
 • Паралельна робота виходів HDMI і VGA.
 • CVBS автономний відео вихід.
 • VCA — функція аналізу відеоконтенту.
 • Цифровий зум під час моніторингу і відтворення.
 • 8-канальне синхронне відтворення.
 • Підтримка жорсткого диска SATA до 10 ТБ.
 • Доступ через хмарний сервіс HikConnect.
Характеристики
Відео стискH.265 Pro + / H.265 Pro / H.265 / H.264 + / H.264
Відео стандартHDTVI / HDCVI / AHD / CVBS
Інтерфейси2хUSB
Кількість аудіовходів1 канал
Кількість відеовходів8 каналів
Розмір315 × 242 × 45 мм
Роздільна здатність запису4МП / 3Мп / 1080P / 720P
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
 • Незважаючи на планові та аварійні відключення світла, доставка відбувається за графіком
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.