02.02.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

IP відеореєстратор Hikvision DS-9664NI-I8 64 канальний до 12 Мп

Код товару: 28874
Цiна
80 360.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
80 359.93 грн
  Виробник: "Hikvision", Китай

  відеореєстратор : NVR 4K
  Стандарт відеокамер: IP
  Кількість відео входів: 64 каналу
  Кількість аудіо входів: 1 канал
  Кількість HDD: до 8 SATA HDD до 10 TB + eSATA інтерфейс для підключення HDD
  Дозвіл записи: до 12MP
  Синхронне відтворення запису: 4-кан @ 4K, 16-кан @ 1080P
  2 Cетевая інтерфейсу 10/100/1000 Mб/с

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Мережевий реєстратор DS-9664NI-I8-це цифровий пристрій нового покоління, розроблений для реалізації великих систем відеоспостереження. Реєстратор дозволяє записувати, переглядати і відтворювати зображення з 64 IP-камер з роздільною здатністю до 12 Мп. Пристрій, розроблений Hikvision, працює за сучасною IP-технологією і дозволяє безпосередньо відображати зображення на телевізорі або моніторі з роздільною здатністю 4K через HDMI або в форматі Full HD через порт VGA. Використовувані сучасні стандарти стиснення-H.265, H.264, значно покращують пропускну здатність сигналу і роблять записи збереженими в відмінній якості зі значно зниженою потребою в дисковому просторі. Стандартно пристрій має вісім інтерфейсів SATA, завдяки чому можливе підключення жорстких дисків загальною ємністю не більше 80 ТБ. Варто підкреслити, що є можливість підключення зовнішніх пристроїв зберігання даних через USB-порти, що ще більше розширить можливості реєстрації. Наступні переваги представленої моделі, безумовно, повинні включати можливість одночасного відображення на різних пристроях, таких як монітор, телевізор, смартфон або планшет, а також сучасний зовнішній вигляд, який підкреслює увагу до деталей і витонченість в кожному аспекті. Підводячи підсумок, можна сказати, що реєстратор Hikvision DS-9664NI-I8 є базовим елементом захищених і інноваційних мереж відеоспостереження, які забезпечують ефективну роботу записуючих камер без необхідності постійного спостереження з боку користувача.

За керування і налаштування реєстратора відповідає меню пристрою, яке засноване на надійній та новаторській операційній системі-системі Linux. Використання цього рішення дозволило створити функціональне меню, за допомогою якого установник і кінцевий користувач можуть без проблем формувати систему моніторингу відповідно до їх потреб. Локальне меню реєстратора дозволяє Вам встановити: права користувача і призначити кількість користувачів, які можуть віддалено увійти в пристрій, розклад запису для кожного каналу окремо, вибрати протокол для управління PTZ-камерами і визначити його параметри, встановити зони виявлення і маски конфіденційності та багато іншого.

Мережевий реєстратор DS 9664NI I8 може працювати з пристроями, включеними в систему охоронної сигналізації. Використовувані роз'єми дозволяють швидко встановлювати зовнішні пристрої, що ще більше підвищує безпекумісця або об'єкта, що захищається  . Завдяки вмілій синхронізації виходів і тривожних входів пристрій забезпечує можливість роботи, наприклад, з датчиками руху, фотоелементами, інфрачервоними бар'єрами або герконами. Ця функція дозволяє почати запис, коли порушені зони, захищені зазначеними пристроями охоронної системи. Крім того, автоматична активація відеозапису може супроводжуватися негайним повідомленням про події, реалізовані широким спектром сумісних пристроїв сигналізації. Реєстратор оснащений 16 такими входами і 4 виходами

Інноваційна система кодування H.265 +-це система кодування відео, яка є розширенням технології, використовуваної в H.265/HEVC (Високоефективне кодування відео). Система H.265 +-це остання версія кодеків, використовуваних у моніторингу, яка заснована на інтелектуальному алгоритмі, розробленому Hikvision. Кодування сигналу в системі H.265-це незвичайна технологія, яка дозволяє оптимізувати основні функції камери і дозволяє краще використовувати пропускну здатність мережі, значно знижує перешкоди і гарантує тривалий час архівування записів без шкоди для якості зображення. Польові випробування показують, що стиснення H.265 + знижує необхідний рівень швидкості передачі відео високої чіткості приблизно на 67% в порівнянні з H.265, тим самим зменшуючи необхідну пропускну здатність і ємність жорсткого диска/дискового простору. Зменшення кількості бітів означає зниження витрат для споживачів, а також підвищення ефективності, стабільності і надійності всього обладнання в даній системі спостереження. Застосування кодека H.265 + забезпечує найбільш вражаючу продуктивність на зображеннях, де фон залишається постійним і рідко змінюється; для об'єктів, що рухаються на застійній стадії і з цілодобовим спостереженням.

Pentaplex-це розширений режим роботи, завданням якого є контроль стабільності пристрою при одночасному виконанні безлічі завдань. Цей режим означає, що реєстратор DS-9664NI-I8 може одночасно виконувати безліч дій без ризику втрати стабільності. Серед іншого, можна одночасно переглядати живі зображення з камер, архівувати відеоматеріали, вільно відтворювати збережені файли, безперебійний доступ до сигналу в локальній мережі і в Інтернет, а також створювати резервні копії записів на носіях даних і взаємодіючих пристроях. Мережеві відеореєстратори Hikvision використовують два відеопотоки для передачі відео. Перший з високою роздільною здатністю використовується для відображення зображення в повноекранному режимі і для запису записів, а другий-з більш низьким дозволом-відповідає за відображення зображення в поділах з великою кількістю камер і, при необхідності, також для запису. Перевагою пристрою також є можливість налаштовувати індивідуальні параметри запису для кожного каналу індивідуально в залежності від режиму (безперервний запис/після події). Зокрема, корисно мати можливість встановлювати відповідну роздільну здатність, швидкість передачі даних і частоту кадрів.

Цікава функція, яка використовується в деяких продуктах моніторингу мережі Hikvision,-це функція ANR (автоматичне поповнення мережі). Цей сервіс гарантує безперервність запису в разі поломки, відключення або втрати зв'язку між камерою і реєстратором. Система працює на основі автоматичного виявлення проблеми в мережі і безпечного запису на карту microSD, розташовану всередині камери. Після припинення збою записи автоматично синхронізуються, і в разі недоліків реєстратор завантажує бракуючі фрагменти прямо з камери.

Hikvision DS-9664NI-I8-це пристрій високого класу, який дозволяє записувати і відображати в надвисокій роздільній здатності 4K. Реєстратор оснащений відео виходом стандарту HDMI з підтримкою роздільної здатності  3840 × 2160 і роз'ємом VGA, в якому картинка, яка відображається,  досягає максимальної роздільної здатності 2560 x 1440. Зображення, що відображається в форматі UHDTV (телебачення надвисокої чіткості), відображається в форматі 16: 9, характеризується дуже високою деталізацією, збереженням природної кольорової палітри і високою плавністю анімації. Цікавою опцією, яку пропонує реєстратор, є можливість програмно змінювати відображення на виходах HDMI і VGA. Ця функція означає, що ми можемо отримати незалежний поділ екрану на кожному з відеовиходів.

NVR DS-9664NI-I8 дозволяє адміністратору системи безпеки створити професійну станцію управління моніторингом, використовуючи функції інтелектуальної системи виявлення руху і вдосконалений механізм зони конфіденційності. Виявлення руху-це функція, яка дозволяє реєстратору активувати процес запису зображення при виявленні рухомих об'єктів. Завдяки цій функції можна здійснювати інтелектуальний моніторинг захищеної області та архівувати тільки ключові відеоматеріали. З іншого боку, система вправного маскування зображень-це функція, завдяки якій користувач може виключити даний фрагмент записаного зображення, тим самим покращуючи процес моніторингу при збереженні безпеки при забезпеченні адекватного рівня конфіденційності.

Мережевий реєстратор DS-9664NI-I8 забезпечує системну інтеграцію з касовими апаратами. Це рішення, яке дає багато переваг. Перш за все, це дозволяє обмежити збитки, викликані крадіжкою товарів або помилковими угодами. Це спосіб підвищити рівень безпеки і одночасно дати можливість отримувати інформацію, що має маркетингову цінність. У нас є доступ до даних про продажі і профілю покупця на постійній основі. Комбінація фіскальних даних і даних з системи аналізу контенту зображень, реалізованої в камерах Hikvision, дозволяє отримувати інформацію про кількість клієнтів, кількості транзакцій або ефективності обслуговування. Все це представлено в доступній і легко опрацьовуваній формі.

Теплова карта представлення даних у графічній формі різними кольорами або на гістограмі. Функція теплової карти даної камери зазвичай використовується для аналізу як кількості входів клієнтів в попередньо визначену область тестування, так і часу, проведеного цими клієнтами в цій області. Теплова карта-це функція, яка ідеально підходить для використання в таких місцях, як супермаркети, магазини роздрібної торгівлі і т.д. допомогти компаніям визначити найпопулярніші товари. Продумане розміщення продукту допомагає збільшити продажі.

Представлений реєстратор Hikvision забезпечує підтримку інтелектуальних функцій, пов'язаних з аналізом записаного відеоконтенту. Функція VCA (Video Content Analysis), оскільки вона в залежності від використовуваних камер, дозволяє виявляти перетин віртуальної лінії, виявлення вторгнення, виявлення входу або виходу із зони, виявлення безглуздого перебування, виявлення багажу без нагляду або виявлення видалення об'єкта. Відповідна конфігурація перерахованих функцій значно підвищує почуття безпеки і дає можливість краще контролювати область, охоплену моніторингом.

Функції віртуального перетину лінії і вторгнення в регіон
Прохід через раніше певну віртуальну лінію або прохід через сторону області з таких ліній викликає тривогу і, при необхідності, також починає запис. 

Функція автоматичного визначення особи
Інноваційні рішення, використовувані в продуктах Hikvision, дозволяють розрізняти особи в реальному часі і в записах. Якість зображення змінюється таким чином, щоб пріоритетною зоною була область, де можна побачити обличчя.

Інтелектуальна функція підрахунку об'єктів
Система підраховує об'єкти, що перетинають віртуальну лінію в будь-якому напрямку, а потім створює звіти зі статистичними даними. Ці дані можуть бути представлені на графіку або накладені на зображення.

Завдяки використанню ефективного процесора і стабільної операційної системи, Hikvision NVR DS-9664NI-I8 стає пристроєм високого класу, який стане основою надійної системи безпеки. Сигнал, записаний з камер, зазвичай архівується з використанням восьми SATA-дисків загальною ємністю 80 ТБ. Крім того, він підтримує мережеві дискові масиви NAS (NFS) і SAN (iSCSI). У разі переповнення пам'яті активується автоматичний перезапис, щоб запобігти втраті останніх даних. Реєстратор оснащений підтримкою жорстких дисків на основі сучасних режимів RAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10 з повною підтримкою технології гарячої заміни. Використання функції гарячої заміни дозволяє здійснювати всебічний  запис на багатьох носіях, незалежно від активного стану реєстратора. Цей тип рішення забезпечує професійний захист архівних відеоматеріалів і гарантує ефективність установки моніторингу. Користувач реєстратора також отримує можливість підключити дисковий масив (e-SATA) і зовнішній жорсткий диск або USB-накопичувач. Незалежно від  форми архівування запису, якій Ви надаєте перевагу,  відеореєстратор DS-9664NI I8 гарантує безперебійний збір даних як зі швидкістю передачі, так і з оптимальним рівнем безпеки зв'язку. Безперервний запис матеріалу моніторингу забезпечить ефективність спостереження, що відбувається 24 години на добу.

Застосування функції S.M.A.R.T. в фірмовому реєстраторі Hikvision дозволяє відстежувати і повідомляти користувача про виникаючі помилки в роботі жорсткого диска. Реалізація цієї функції спрямована на підвищення безпеки записів, що зберігаються на носії. Завдяки технології самоконтролю, аналізу та звітності, жорсткий диск може оцінити свій стан і, якщо виявить збій, з високою ймовірністю попередить операційну систему і користувача реєстратора. Крім того, реєстратор дозволяє швидко налаштувати дистанційне з'єднання, використовуючи сервіс DDNS. Динамічний DNS-це метод, протокол або мережева служба, що дозволяють мережевому пристрою, наприклад, маршрутизатору або комп'ютеру з програмним забезпеченням Internet Protocol Suite, повідомляти сервер доменних імен про зміни в реальному часі (ad-hoc) активної конфігурації DNS своїх налаштованих імен хостів, адрес або інша інформація зберігається в DNS. Це корисна функція, особливо коли реєстратор буде підключений до Інтернет зі змінною IP-адресою.

Представлений пристрій дозволяє комп'ютеру або будь-якому мобільному  пристрою,  безпосередньо підключатися до нього  через хмарну систему на платформі Hik-Connect. Перевага цього рішення-можливість отримати віддалений доступ як до камери, так і до реєстратора, записів і ряду корисних функцій. Реєстрація пристрою дуже проста через веб-браузер або через QR-коди. Варто підкреслити, що сервіс P2P Hikvision не вимагає від користувача встановлення додаткової переадресації портів. Спосіб зв'язку в одноранговій техніці є значним спрощенням доступу до системи моніторингу, що особливо рекомендується при використанні мобільного бездротового Інтернет LTE.

Безкоштовне клієнтське програмне забезпечення iVMS є в комплекті з реєстратором. Програма використовується для перегляду зображення, а також для моніторингу та налаштування камер. Додаток характеризується високою функціональністю і дозволяє створити професійне робоче місце для системного адміністратора і інших користувачів. Клієнт CMS може працювати з 256 пристроями запису та, крім відображення живого зображення або відтворення записів, забезпечує роботу з декількома моніторами, підтримку електронної карти, відображення повідомлень про тривоги, двосторонню передачу звуку і розширений пошук окремих подій. Для більш складних систем корисною функцією програми є можливість створювати облікові записи з різними ступенями повноважень. Доступні дві версії програми: iVMS-4200 для ПК і iVMS-4500 для мобільних пристроїв з різними операційними системами. Безкоштовне програмне забезпечення iVMS 4200 або iVMS 4500 є у відповідних ОС мобільного пристрою магазинах.

Реєстратор Hikvision DS-9664NI-I8 є ідеальним рішенням для людей, які цінують високу якість виготовлення і шукають сучасне записуюче обладнання за доступною ціною. Пристрій має дуже хороші технічні параметри, відрізняється високою надійністю і сучасністю. Завдяки системі pentaplex і ряду функцій, корисних для повсякденного використання, відеореєстратор серії NVR 9600 забезпечує всебічний контроль і повну персоналізацію спостереження за об'єктом,  або територією, що захищається. Підтримка, пропонована для інноваційних технологій архівування та обробки записів, дозволяє повністю не вимагати обслуговування роботи з реєстратором, а можливість віддаленого перегляду зображення з камер і управління всією системою через комп'ютер або мобільні пристрої забезпечує комфорт роботи і значно підвищує безпеку. Мережевий реєстратор DS-9664NI-I8 ідеально підходить для проектування, модернізації або розширення великих систем відеоспостереження. Пристрій найчастіше використовується в таких сферах діяльності, як банківська справа, телекомунікації, торгівля, освіта, захист громадських і житлових приміщень.

Особливості

Професійний і надійний

 • Dual-OS для забезпечення високої надійності роботи системи
 • Технологія ANR для підвищення надійності зберігання при відключенні мережі
 • Гаряча заміна HDD, підтримка RAID0, RAID1, RAID5, RAID6, RAID10

 Відеовхід і передача сигналу

 • H.265/H.265 +/H.264/H.264 +/MPEG4
 • Підключення сторонніх мережевих камер
 • Підключення до 64 IP-камер
 • Запис з роздільною здатнітю до 12 Мп
 • Підтримка перегляду в реальному часі, збереження і відтворення підключеної камери з роздільною здатністю до 8 Mп

→ Відеовихід

 • HDMI/VGA1 і HDMI2/VGA2 відео виходи
 • Вихід HDMI з роздільною здатністю до 4K (3840 х 2160)

→  Зберігання та відтворення

 • 8 SATA інтерфейсів для підключення HDD
 • 1 eSATA інтерфейс для підключення HDD
 • Синхронне відтворення 16-каналів з роздільною здатністю 1080p
 • Управління квотами для кожної камери
 • Управління файлами

→  Smart функції

 • Smart пошук
 • Підтримує VCA пошук відео файлів
 • Накладення інформації про POS при перегляді в реальному часі і відтворенні
 • Підтримка запис і тривоги по POS подій

 Передача HD

 • 2 мережевих інтерфейси 10/100/1000 Mб/с
 • Hik-Connect для спрощення управління по мережі

→  Підтримка криптографічного модуля HIKSSL, сертифікованого на відповідність стандарту FIPS140-2

Характеристики
IP камери64 каналу до 12 Мп
Вхідний потік320 Мбіт / с
розмова розмова1-кан вхід, 1-кан вихід, RCA
Інтерфейси відео виходу2 HDMI, 2 VGA, 1 TV
Роздільна здатність відеовиходуHDMI1: 4K (3840x2160); VGA1: 2K (1920x1080); VGA2 / HDMI2: 1920х1080
Відео компресіяH.265 / H.265 + / H.264 / H.264 + / MPEG4
Підтримка дозволів12МП / 8МП / 5МП / 3МП / 1080P / UXGA / 720P / VGA / 4CIF / DCIF / 2CIF / CIF / QCIF
Частота кадрів (головний потік)Декодування: 2 каналу - 12МП, 4 канали - 8Мп, 16 каналів - 2Мп
Відео детекцияПрограмний детектор, VCA події з камер
Тривожні входи16
Релейні виходи4
Перегляд архівуІнтелектуальне відтворення для підвищення ефективності відтворення
Режим резервного копіюванняПристрій USB / Мережа
Мережеві протоколиTCP / IP, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP ™, HTTPS
Ethernet2 RJ45 ( 10M / 100M / 1000M)
Макс. кількість користувачів128
Мобільні платформиiPhone, iPad, Android
Внутрішні HDD8 SATA до 10 Тб
eSATA1 порт
USB1х - USB 3.0, 2x - USB 2.0
RaidRAID0, RAID1, RAID5, RAID10
RS4851 порт, для управління PTZ
RS2321 порт, для зв'язку з ПК і клавіатурою
ЖивленняAC100-240B, 50/60 Гц
потужність200 Вт
Розміри445 х 470 х 90 мм
Вага10 кг
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
 • Незважаючи на планові та аварійні відключення світла, доставка відбувається за графіком
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.