24.02.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Відеодомофон ATIS AD-480 Black

Код товару: 46892
2 089.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
2 089.23 грн
  Бренд: "Atis", Китай

  Екран-4 дюйма, 480 на 272 точок.
  Підключення-2 викличних панелі.
  Без записи по руху. Без пам'яті.
  Вбудований блок живлення.

  Аналог: Відеодомофон BCOM BD-480 Black

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Видеодомофон ATIS AD-480 Black создан для использования в частном доме, квартире, на предприятии или на другом объекте, где есть потребность в контроле точек прохода. Находясь внутри, можно увидеть того, кто пришел, поговорить с ним и удаленно открыть вход, оснащенный электрозамком.

К домофону можно подсоединить две панели вызова. Есть также функция интеркома. Устройство работает с панелями вызова (стандарт PAL), и аналоговыми видеокамерами любого бренда.

Основные особенности

Домофон имеет цветной 4’’ TFT-экран, и ниже — сенсорные кнопки. Модель выпускается в двух цветах: белом и черном.

Видеодомофон поддерживает 4-проводное подключение вызывной панели. Питание обеспечивается от источника переменного тока 100-240 В, блок питания встроенный.

Устройство выполнено в пластиковом корпусе и предназначено для накладного монтажа. В комплекте идет настенное крепление, монтажный набор и соединительные провода. Также прилагается инструкция.

У нас доступные цены на видеодомофон ATIS AD-480 Black и другие модели. Чтобы выбрать наиболее подходящий для вас домофон, вы можете сравнить характеристики тех моделей, на которые обратили внимание, или же проконсультироваться с нашими специалистами. Оно помогут подобрать вариант с хорошим соотношением цена-качество.

Функциональные возможности

Видеодомофон оснащен следующим функционалом:

 • аудиосвязь по громкой связи (HandsFree);
 • есть возможность дополнительно подключить аудиотрубку;
 • реле управления замком;
 • возможность включения режима «без звука»;
 • просмотр картинки с камеры панели.

Покупка и доставка

Купить ATIS AD-480 или же комплект домофона с панелью вы можете на сайте нашего интернет-магазина. В каталоге представлен большой выбор устройств от разных брендов, поэтому вы сможете выбрать ту систему домофонии, которая будет наилучшей для вас.

Есть два варианта доставки: Новой Почтой по всей Украине или самовывоз из нашего магазина в Киеве (по предварительному согласованию).

Продажа в интернет-магазине ATIS AD-480, а также вызывных панелей и других видеодомофонов — не единственное направление работы нашей компании. Здесь вы можете выгодно приобрести системы сигнализации, видеонаблюдения, контроля доступа и многое другое.

Характеристики

Відеодомофон ATIS AD-480 Black створений для використання в приватному будинку, квартирі, на підприємстві або іншому об'єкті, де є потреба в контролі точок проходу. Перебуваючи всередині, можна побачити того, хто прийшов, поговорити з ним та віддалено відкрити вхід, оснащений електрозамком.

До домофона можна підключити дві панелі виклику. Є також функція інтеркому. Пристрій працює з панелями виклику (стандарт PAL), та аналоговими відеокамерами будь-якого бренду.

Основні особливості

Домофон має кольоровий 4'' TFT-екран, і нижче сенсорні кнопки. Модель випускається у двох кольорах: білому та чорному.

Відеодомофон підтримує 4-дротове підключення панелі виклику. Живлення забезпечується від джерела змінного струму 100-240 В, блок живлення вбудований.

Пристрій виконаний у пластиковому корпусі та призначений для накладного монтажу. У комплекті йде настінне кріплення, монтажний набір та з'єднувальні дроти. Також додається інструкція.

У нас доступні ціни на відеодомофон ATIS AD-480 Black та інші моделі. Щоб вибрати найкращий для вас домофон, ви можете порівняти характеристики тих моделей, на які звернули увагу, або ж проконсультуватися з нашими менеджерами. Воно допоможуть підібрати варіант із хорошим співвідношенням ціна-якість.

Функціональні можливості

Відеодомофон оснащений наступним функціоналом:

 • аудіозв'язок по гучномовцю (HandsFree);
 • є можливість додатково підключити аудіотрубку;
 • реле керування замком;
 • можливість увімкнення режиму «без звуку»;
 • перегляд зображення з камери панелі.

Купівля та доставка

Купити ATIS AD-480 або комплект домофону з панеллю ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. У каталозі представлений великий вибір пристроїв від різних брендів, тому ви зможете вибрати систему домофонії, яка буде найкращою для вас.

Є два варіанти доставки: Новою Поштою по всій Україні або самовивіз із нашого магазину (за попереднім погодженням).

Продаж в інтернет-магазині ATIS AD-480, а також панелей виклику та інших відеодомофонів – не єдиний напрямок роботи нашої компанії. Тут ви можете вигідно придбати системи сигналізації, відеоспостереження, контролю доступу та багато іншого.

Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.