04.03.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

UPS індикатор Faraday Electronics 3 LED

Код товару: 48231
117.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
117.00 грн
    Бренд: "Faraday Electronics", Украина

    Призначення: для індикації стану UPS SMART ASCH на зовнішній поверхні пристрою (боксу)

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

UPS індикатор Faraday Electronics 3 LED призначений для безперебійних блоків живлення SMART ASCH від однойменного бренду. Ця модель дозволяє контролювати стан пристрою. 3 світлодіоди сигналізують про живлення від мережі, задіяння резервної батареї та статус зарядки акумулятора.

Характеристики

  • Тип пристрою: індикатор стану.
  • Тип індикації: світлодіодний.
  • Кількість показників: 3.

Переваги та особливості

Ефективність. Пристрій призначений для постійного моніторингу стану безперебійного живлення від однойменного виробника (модель SMART ASCH). Так як у даному виробі немає великої кількості елементів, він має практично необмежений робочий ресурс. Індикатори спрацьовують миттєво, коли змінюється параметр роботи основного приладу.

Енергоефективність. У цій моделі використовуються світлодіоди. Ці елементи мають низьке споживання енергії. Завдяки цьому навіть при тривалій роботі безперебійника від акумулятора вони не витрачають дорогоцінний заряд на індикацію.

Простота експлуатації. Світлові елементи мають достатню яскравість, щоб користувач міг побачити відповідний сигнал, навіть якщо в приміщенні світло. Підключення здійснюється за допомогою контактної групи на відповідний модуль безперебійника.

Продаж та доставка

У нашому каталозі підтримуються актуальні ціни на UPS індикатор Faraday Electronics 3 LED. Продаж у нашому інтернет-магазині доступний для всіх регіонів України, де функціонують відділення Нової Пошти. Куплене обладнання доставляється через цього перевізника. Також можна забрати свій товар у нашій точці видачі. Вона розташована у Києві.

Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
  • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.