22.02.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Контролер керування ліфтом U-Prox IC E

Код товару: 45549
7 566.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
7 566.00 грн
  Бренд: "U-PROX", Украина

  Тип пристрою: мережевий
  Інтерфейс: Ethernet 100 Мбіт
  Пам'ять: 32 000 ідентифікаторів, 47 000 подій
  Кількість поверхів: до 32
  Живлення: DC 12 В
  Розміри: 86.5 х 86.5 х 27.25 мм
  Пристрій доступу забезпечує функцію керування зовнішніми пристроями (ліфтами) у системі U-Prox IP за допомогою модулів U-Prox RM. Підтримує до 8 модулів U-Prox RM (64 реле загалом)

Гарантія
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Контролер управління ліфтом U-Prox IC E – це інтелектуальний мережевий пристрій, головне призначення якого – забезпечення належного контролю та керування доступом до поверхів у висотних будинках. Пристрій функціонує в системі U-Prox IP, можливе підключення 8 модулів розширення U-Prox RM через порт RS485. Ідентифікація можлива завдяки модулям U-Prox WRS485 з підключеними Wiegand зчитувачами або одним зчитувачем U-Prox mini 485, який розміщують у кабіні ліфта. Прилад розрахований на керування 32 поверхами.

Принцип роботи

У своєму початковому стані контролер знаходиться в незавантаженому стані із заводськими налаштуваннями. Щоб розпочати роботу, потрібно завантажити налаштування мережі або скористатися автоконфігурацією. Після завантаження необхідних параметрів контролер переходить у черговий режим роботи — обробляє інформацію, що надходить від зчитувачів, передає зібрану інформацію на сервер і активує на модулі дозволені реле.

За допомогою такого пристрою можна організувати доступ мешканців багатоповерхового будинку до підйому на ліфті, обмежити доступ до нього або встановити право кожному окремому користувачеві підніматися тільки на певний поверх. На сайті ohrana.ua ви знайдете прийнятні ціни на контролер управління ліфтом U-Prox IC E, що повністю відповідають широкому функціоналу та можливостям приладу.

Основні режими

«Черговий» – це основний режим роботи, за якого власникам карток-ідентифікаторів дозволяється або відмовлено у доступі на певний поверх.

Режим «Тривога» виникає у разі розкриття або пошкодження корпусу приладу після пред'явлення ідентифікатора, записаного як загублений або якщо на нього прописана така функція. Якщо на певному поверсі виникла тривога, прохід туди заборонено до зняття режиму.

У СКУД трапляються ситуації, коли необхідно відкрити всі точки одночасно, наприклад для масової евакуації людей. У таких випадках використовується режим «Вільний прохід». У ньому контролер дає право доступу всім користувачам незалежно від дозволів його ідентифікатора. Вся інформація реєструється та передається на сервер.

«Блокування» — протилежне «Вільному проходу». У ньому блокуються всі або більшість точок, доступ на поверх мають лише особи з ознакою в ідентифікаторі «Служба безпеки». Зняття блокування відбувається лише за командою з комп'ютера.

Як купити

Продаж в інтернет-магазині U-Prox IC E здійснюється за готівковим та безготівковим розрахунком. У Києві клієнти можуть скористатися послугою самовивозу, в інші міста України є доставка кур'єрськими службами. Зв'язавшись із нашими менеджерами, ви зможете отримати консультацію щодо обраного товару, уточнити ціну. На всі позиції діє гарантія повернення чи заміну протягом 14 днів.

Характеристики
Тип сетевой
Предназначение для управления лифтами
Исполнение в корпусе
Материал корпуса/бокса ABS пластик
Степень защиты корпуса/бокса IP54
Блок питания в комплекте нет
Среда использования помещение
Роль в сети главный
Топология сети звезда
Сетевой протокол Ethernet
Максимальная длина сетевого кабеля 100 м
Максимальное количество контроллеров в сети 512
Встроенная память карточек 32 000
Встроенная память событий 47 000
Встроенный считыватель в контроллер нет
Встроенная клавиатура в контроллер нет
Возможность подключения внешних считывателей нет
Возможность подключения расширителей да
Совместим с расширителями RM, WRS485
Количество расширителей 4
Интерфейс подключение расширителей RS-485
Максимальная длина кабеля от контроллера к расширителю 1200 м
Питание расширителей отдельно
Работает с ПО U-prox IP
Питание 12 В DC, 2 А
Потребление платы > 160 мА
Габаритные размеры 75 х 75 х 30 мм
Вес 200 г
Диапазон рабочих температур 0°С - +50°С
Рабочая влажность 0 - 85 %, без конденсата
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.