20.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Виносний пристрій оптичної сигналізації Тірас ВПОС

Код товару: 28326
318.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
318.00 грн
    Бренд: "Orion Nova", Украина
    Тип: допоміжне обладнання
    Підключення: 2-дротове
    Напруга живлення: 3 В
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Зовнішній пристрій оптичної сигналізації ВПОС Тірас

ВПОС призначений для дублювання індикації стану пожежного датчика. Використовується в тих випадках, коли в пожежному шлейфі більше 5 приміщень, наприклад кабінети, доступ в які закритий, ВПОС ставиться перед дверима в загальному коридорі і показує стан одного датчика всередині приміщення. Може також використовуватися для індикації стану пожежних сповіщувачів в важкодоступному застельовому просторі, або для димових датчиків, встановлених на великій висоті. Працює з будь-якими пожежними датчиками виробництва ТОВ Тірас-12, число датчиків дорівнює числу ВПОС. Працює також з адресними пожежними сповіщувачами «Тірас-А», з TIRAS PRIME A не працює.

ДСТУ-Н CEN/TS 54-14: 2009 пункт А.6.3.2 Зони пожежної сигналізації: "Якщо зона охоплює більш, ніж 5 приміщень, то адреси кімнат повинні відображуватіся на ППКП або має бути встановлений над дверима виносний пристрій оптічної сигналізації для індікації кімнати, в якій спрацював пожежний сповіщувач".

Характеристики
Струм від 5 до 20 мА
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
  • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Андрей
03 жовтня 2021 13:54

Многофункциональная вещь. Может использоваться для разных целей. Мы разместили данное устройство оптической сигнализации высоко под потолком в цеху завода. Там более 10-ти метров, поэтому данный датчик необходим

Відповісти
Ответить на отзыв