Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Бездротова сирена "Призма-С"

Код товару: 24451
Цiна
928.00 грн.
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
927.50 грн.
    Виробник: Другой

    радіоканальні світлозвуковою оповещатель . До 95 dB.
    Для установки всередині приміщення і в вуличних умовах.
    Для EXPRESS GSM вер.2 і Photo Express Gsm.
    Робота від батарейки до 1 року.

Опис

Бездротова сирена "Призма-С" для роботи спільно з сигналізаціями Express GSM v2 і Photo Express GSM.

Бездротова сирена — зручний елемент, який підвищує рівень безпеки будь-якої системи охорони. Сирена не тільки злякає порушника, але і послужить помилковою приманкою для зловмисника, який бажає знешкодити сигналізацію. Навіть отримавши доступ до сирени, сигналізація продовжить роботу і в той час вже передасть сигнал тривоги.

Сповіщувач "Призма-С" служить для попередження про тривогу звуковими сигналами і світловими спалахами. Також сповіщувач може виконувати функцію підтвердження вмикання/вимикання охорони світло-звуковими сигналами. Працює сирена по радіоканалу на відстані до 100 м.

Особливості бездротової сирени "Призма-С"

Елегантний корпус з міцного пластику вдало впишеться в будь-який інтер'єр і підкреслить атмосферу затишку та безпеки. Дотримуючись температурного режиму сирену можна використовувати поза приміщенням у вуличних умовах, уникаючи попадання всередину вологи. Температурний режим обмежений властивостями елемента живлення, який при низьких температурах втрачає свою ємність і потребує більш частої заміни. Заявлена ​​робоча температура від-10°С до +50°С, в межах якої сирена може пропрацювати від однієї батарейки до 1 року.

При скромних габаритах і низькому споживанні "Призма-С" має високі показники рівня звукового тиску до 95 дБ. Світловий індикатор добре видно навіть при сонячному світлі.

Характеристики
Рівень звукового тиску сигналу сирени на відстані 1 м 85-95 дБ
Тип елемента живлення CR123A 3В
Дальність радіозв'язку з сигналізатором GSM 100 м
Час роботи батареї 12 місяців
Діапазон робочих температур -10 ... +50
Залиште свій відгук
Валентин
11 вересня 2021 06:15

Нужна была именно беспроводная сирена, чтобы не нужно было сверлить стены и делать дополнительные отверстия. Посылки обычно быстро приходят с данного сайта. Цены на все товары нормальные

Відповісти
Ответить на отзыв