20.07.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Панель мережева ПС-4

Код товару: 30242
3 294.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
3 294.00 грн
  Бренд: "НПП Електроприлад", Украина

  Тип: живлення

  Кількість підключаються блоків електроживлення, шт: 4

  Додаткові можливості: Устаткування керування та індикації оповіщення людей про пожежу для великих об'єктів

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Панель мережева ПС-4

Використовується для підключення блоків електроживлення до мережі змінного струму 220В / 50Гц в разі, якщо в складі комплексу є більше двох блоків електроживлення.

У разі якщо в складі обладнання використовується більше двох блоків електроживлення, то вони підключаються до мережі змінного струму 220В / 50Гц через мережеву панель ПС-4. Cетевая панель забезпечує харчування до чотирьох блоків електроживлення. Найбільш часто при розміщенні елементів обладнання в декількох комутаційних шафах в кожному з них встановлюється окрема мережева панель для забезпечення харчування елементів обладнання розміщених в цій шафі.

При необхідності підключення більшої кількості блоків електроживлення, в складі устаткування може використовуватися кілька мережевих панелей.

Крім підключення компонентів обладнання до мережі змінного струму 220В / 50Гц, мережева панель забезпечує захист обладнання від перепадів напруги. У разі перевищення напруги вище 250В або зниження нижче 180В компоненти обладнання будуть автоматично переведені в режим роботи від АКБ блоків електроживлення.

Робота обладнання від мережі змінного струму буде відновлена ​​через 5 с. після стабілізації напруги в межах від 185В до 245В.

Технічні характеристики

 • Кількість підключаються блоків електроживлення, шт, не більше 4
 • Габаритні розміри, мм, не більше 483 x 44 x 350
 • Займане місце в комутаційній шафі, юнітів 1
 • Маса, кг, не більше 1

Опис комплекту

Основними частинами блоку є: вузол мережевого живлення, зарядний пристрій, перетворювач напруги, акумуляторні батареї і вузол контролю і управління.

Комплекс мовного оповіщення призначений для передачі в приміщеннях і навколо них на вулиці звукової інформації, мовних повідомлень про пожежу або інших надзвичайних подій. Використовується в системах оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей третього типу і вище згідно ДСТУ. Найпоширеніший сертифікований комплекс оповіщення в Україні. Це найпотужніший з випускаються комплексів, т.к складається зі складальних елементів в шафовому виконанні, кількість блоків, їх моделі, вибираються відповідно до проектної документації.

Обладнання управління та індикації оповіщення людей про пожежу складається з наступних блоків:

 1. блок управління і індикації мовного оповіщення (ЦДП02)
 2. підсилювачі потужності (ПП)
 3. обладнання електроживлення (БРЖ)
 4. блок комутації і контролю (БКК)
 5. панель мережева (ПС)
 6. пульти мікрофонні настільні (ПМН)

Де купити?

Купити комплекс можна після консультації з менеджерами нашого інтернет-магазину які допоможуть у виборі потрібного вам обладнання. У нашому інтернет-магазині вам допоможуть підібрати необхідне обладнання для будь-яких систем оповіщення.

Ціна на комплекс і його елементи завжди актуальна в нашому інтернет-магазині.

Доставка:

Самовивіз з магазину в Києві або доставка у відділення Нової Пошти. Будь-який зручний для вас спосіб оплати, при отриманні готівкою або на розрахунковий рахунок.

Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.