13.07.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Шафа комутаційна закрита Н16,5 (32U)

Код товару: 48111
21 666.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
21 666.00 грн
  Бренд: "НПП Електроприлад", Украина

  Ширина: 600 мм
  Глибина: 600 мм
  Висота: 1600 мм
  Сумарна висота блоків, встановлених у шафу: 32U

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Шафа комутаційна закрита Н16,5 (32U) забезпечує зручне та безпечне розміщення серверного обладнання, мережевих пристроїв та комутаційних блоків. Ця модель ідеально підходить для організації структурованих кабельних систем та забезпечує легкий доступ до пристроїв. Також вона гарантує безпечне зберігання цінного ІТ-обладнання та знижує ризик його пошкодження від зовнішніх впливів чи дій зловмисників.

Характеристики

 • Ш/В: 600/1600 мм.
 • Матеріал: листова сталь.
 • Виконання: шафа з вентиляцією (не примусова) та замками на дверях.
 • Захист: врізні замки.

Переваги та особливості

 • Ефективний захист. Шафа отримала закриту конструкцію із замками на дверях. Це забезпечує фізичний захист дорогого обладнання від несанкціонованого доступу та несприятливих впливів навколишнього середовища. Щоб пристрої в закритому боксі не перегрівалися, на дверях виробу зроблено перфорацію для самостійної (не примусової) вентиляції.
 • Коректна організація кабелів. Конструкція моделі дозволяє коректно укласти та зафіксувати кабелі, мінімізуючи ризик перебоїв у роботі через їх пошкодження внаслідок неакуратної експлуатації.
 • Надійність. Виріб виготовлений із міцного металу. Це забезпечує йому тривалий термін служби. Вся поверхня покрита фарбою, що перешкоджає утворенню іржі, що робить її стійкою до зовнішнього впливу. Завдяки цьому модель можна встановлювати в неопалюваних приміщеннях.
 • Універсальність. Шафа підходить для різного обладнання, забезпечуючи гнучкість у монтажі.

Продаж та доставка

У нашому каталозі ми підтримуємо актуальні ціни на шафу комутаційну закриту Н16,5 (32U). Продаж в інтернет-магазині доступний для всіх регіонів України, де працює Нова Пошта. Ми доставляємо куплене обладнання через цього перевізника. Також можна забрати свій товар у нашій точці видачі, що знаходиться у Києві.

Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.