21.05.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Пульт оператора ЦП01-6

Код товару: 47464
7 302.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
7 302.00 грн
  Бренд: "НПП Електроприлад", Украина

  Тип пристрою: пульт оператора
  Призначення: передача оголошень на території через гучномовці
  Кількість модулів: до 6
  Живлення: 220 В
  Також забезпечує можливість двосторонніх переговорів між диспетчером (ЦП01-6) та обслуговуючим персоналом у симплексному режимі зв'язку (ВП02-В)

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Пульт оператора ЦП01-6 — важлива складова комплексу, що забезпечує двосторонній аудіозв'язок між працівниками автозаправних станцій та клієнтами. Також можна використовувати для трансляції повідомлень або музики на території АЗС.

Для реалізації такого комплексу потрібно купити пульт оператора ЦП01-6, виносний модуль з педаллю, модулі виклику, підсилювач потужності та гучномовці. Залежно від особливостей об'єкта тип і кількість комплектуючих можуть змінюватися.

Принцип роботи та управління пристроєм

Цей прилад призначений для реалізації двосторонніх переговорів. Він постійно перебуває в режимі отримання повідомлень. Якщо один із працівників АЗС за допомогою свого модуля виклику передає повідомлення на пульт оператора, в цей момент на пульті ЦП01-6 загориться індикатор, що показує, від кого звучить повідомлення, а через динамік, що знаходиться в пульті, пролунає саме повідомлення від людини. Відповідь здійснюється наступним чином: оператор натискає кнопку, яка відповідає за трансляцію повідомлення конкретному співробітнику і, тримаючи її натиснутою, озвучує відповідь.

У разі виникнення аварійної ситуації, пожежі або іншої НП, яка потребує, наприклад, евакуації співробітників, є можливість транслювати повідомлення на гучномовці, встановлені по всій території. Для цього оператор затискає кнопку виходу на гучномовці та озвучує необхідну інформацію. Тоді гучномовці функціонуватимуть, наприклад, як оповіщувачі пожежної безпеки.

Особливості моделі

Максимально можлива кількість підключених модулів – 6. Якщо необхідно підключити більше модулів, рекомендується придбати модель ЦП01-12, яка дозволяє побудувати систему з 12 модулями виклику.

Пристрій також оснащений кнопкою "ZONE GONG", яку можна натиснути перед трансляцією важливого повідомлення з метою привернути увагу всіх об'єктів, що знаходяться на території.

На бічній панелі пульта розміщено регулятор гучності вбудованого гучномовця.

Купівля та доставка

У нашому інтернет-магазині встановлено рекомендовані виробником ціни на пульт оператора ЦП01-6 та інше обладнання для створення повноцінних систем мовного оповіщення. Якщо вам потрібна консультація фахівців щодо підбору пристроїв для вашого об'єкта, ви можете зателефонувати нам за телефоном, вказаним на сайті, і наші менеджери проконсультують вас.

Доставка товарів територією України виконується транспортною компанією Нова Пошта. Також у самому Києві ми маємо магазин, куди ви можете особисто приїхати за своєю покупкою, попередньо уточнивши, що замовлення вже знаходиться в точці видачі.

Продаж в інтернет-магазині пульта оператора ЦП01-6 та іншого обладнання Vellez – не єдиний напрямок діяльності нашої компанії. Ми також пропонуємо своїм клієнтам системи контролю доступу, сигналізації та відеоспостереження. Також ми займаємось монтажем систем безпеки.

Характеристики
Тип устройства пульт оператора
Питание 220 В
Количество модулей до 6
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.