31.01.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Набори відеоспостереження

Фiльтри
Сортування
Набори відеоспостереження

Набори відеоспостереження

Багато власників нерухомості бажають захистити приватну територію від несанкціонованого проникнення і, завдяки старанням виробників, сьогодні можна вибрати і купити готові набори відеоспостереження. Ці системи відрізняються надійністю, ефективністю, завдяки цьому їх встановлюють на території приватних будинків, в приміщеннях офісів, магазинів, складів.

Основні різновиди

За бажанням, сьогодні можна вибрати камери, які будуть проводити запис на карту пам'яті або виводити зображення на монітор.

Набір відеоспостереження, що робить запис на карту пам'яті, відрізняється доступною ціною і надійністю. Існують набори з камерами для вуличного і внутрішньоквартирного розміщення. Залежно від моделі та виробника, камери для вуличного розміщення:

  • можуть безперервно записувати і зберігати інформацію протягом трьох діб;

  • мають інфрачервоне підсвічування з дальністю дії до 25 метрів, що дозволяє переглядати зображення, записане в нічний час;

  • обладнані поворотним механізмом;

  • мають захист від вологи і механічного впливу, що відповідає стандарту IP 65.

Камери для розміщення всередині приміщень роблять запис на карту пам'яті. Система має аналоговий вихід і дозволяє переглядати відео на екрані телевізора.

Для контролю ситуації і забезпечення безпеки можна встановити набір відеоспостереження з монітором, на якому буде відображатися зображення в реальному часі. Такі набори характеризуються ефективністю, дозволяють контролювати роботу домашнього персоналу або обстановку в торговому залі.

Камери в таких наборах мають об'єктив до 2,8 мм і кут огляду до 120°, що дозволяє охопити необхідну зону. Наявність інфрачервоного підсвічування дозволяє проводити зйомку в умовах обмеженої видимості, а запис може як виводитися на екран монітора, так і записуватися на карту пам'яті для подальшого перегляду.

Існують мініатюрні врізні камери з високою роздільною здатністю і кутом огляду, які можна монтувати в приміщенні, на вулиці або салоні автомобіля.

Придбати набір для відеоспостереження за доступною ціною можна в інтернет-магазині Ohrana.ua. На сайті представлений широкий вибір наборів з описом і характеристиками. Тут також можна оформити доставку як у великі міста країни (Київ, Дніпро, Львів, Одесу, Харків, Запоріжжя), так в будь-населені пункти України (за допомогою Нової пошти).

Читати повністю