Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Сигналізація-розтяжка

Код товару: 24746
Цiна
214.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
213.75 грн
  Виробник: Китай

  Сигналізація-розтяжка
  Спрацьовує на висмикування чеки
  Можливе застосування проволоки, волосіні, струни
  гучна сирена- 105 dB
  Тривожна кнопка
  Зручний кронштейн для монтажу
  живлення-1 батарея 23 А (в комплекті не йде)

  Сигнализация растяжка представляет собой персональное средство самообороны. Предназначена данная сигнализация для личной защиты, а также охраны периметра, ценных вещей (кошелек, сумка), помещений, автотранспорта и т.д. Принцип действия основан на включении громкого сигнала сирены при выдергивании чеки. Также на корпусе находится переключатель, с помощью которого дополнительно можно активировать сирену (принцип тревожной кнопки).

  Отключить сирену можно только путем возвращения чеки в исходное положение (чека должна быть вставлена в разъем).

  При опасной ситуации необходимо вытащить чеку или нажать на кнопку для мгновенной активации громкой сирены (105 dB), привлечения внимания окружающих и отпугивания злоумышленников. Компактный размер позволяет брать сигнализацию всегда с собой, поместив ее в карман, сумочку либо на пояс. Для защиты личных вещей, прикрепите чеку к предмету, при попытке его украсть, сработает сирена.

  Сигнализацию-растяжку можно применять для защиты периметра, палаточных городков, велосипедов, моторных лоток или других устройств. Прикрепив к чеке проволоку, леску или струну, затем натянуть ее в необходимых для защиты местах. При воздействии на проволоку, чека выдернется из разъема и сработает сирена. В комплекте прилагается кронштейн, для удобного монтажа и прочного крепления сигнализации к различным поверхностям.

  Сигнализация-растяжка работает от 1 батареи типа 23А (в комплекте не идет). С тыльной стороны расположен батарейный отсек со специальной фиксирующейся крышкой, благодаря которой невозможно быстрое отключение элемента питания.

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Видео-обзор
Сигнализация-растяжка
Опис

Сигналізація розтяжка — це персональний засіб самооборони. Призначена дана сигналізація для особистого захисту, а також охорони периметра, цінних речей (гаманець, сумка), приміщень, автотранспорту тощо. Принцип дії заснований на ввімкненні гучного сигналу сирени при висмикуванні чеки. Також на корпусі знаходиться перемикач, за допомогою якого додатково можна активувати сирену (принцип тривожної кнопки ). Відключити сирену можна тільки шляхом повернення чеки в початкове положення (чека повинна бути вставлена ​​в роз'єм).

При небезпечній ситуації необхідно витягнути чеку або натиснути на кнопку для миттєвої активації гучного сирени (105 dB), залучення уваги оточуючих і відлякування зловмисників. Компактний розмір дозволяє брати сигналізацію завжди з собою, помістивши її в кишеню, сумочку або на пояс. Для захисту особистих речей прикріпіть чеку до предмету — при спробі його вкрасти спрацює сирена.
Сигналізацію-розтяжку можна застосовувати для захисту периметра, наметових містечок, велосипедів, моторних лоток або інших пристроїв (прикріпити до чеки дріт, волосінь або струну, потім натягнути її в необхідних для захисту місцях). При впливі на дріт чека висмикається з роз'єму і спрацює сирена. У комплекті додається кронштейн для зручного монтажу і міцного кріплення сигналізації до різних поверхонь. Сигналізація-розтяжка працює від 1 батареї типу 23А (в комплекті не йде). З тильного боку розташований батарейний відсік зі спеціальною кришкою, яка фіксується, завдяки якій неможливе швидке відключення елемента живлення.

Експертна думка
Фото Сигналізація-розтяжка
Максим П.

Простая и компактная автономная сигнализация, работа которой основана на принципе растяжки с чекой и звуковым оповещением в момент активации. С помощью такого устройства можно организовать как охрану периметра, так и личную безопасность. Для работы сигнализации-растяжки не требуется 220 вольт, а значит она по праву может считаться абсолютно безопасной. За счет простоты конструкции зарекомендовала себя как надежное устройство. К недостаткам данного прибора можно отнести особенность элемента питания 23 А, который не входит в комплект по умолчанию. Такой тип батарейки продается не в каждой торговой точке.

Характеристики
Гучність сирени 105 dB.
Харчування 1 батарея типу 27А 12В.
Тривожна кнопка Є.
Доставка
Кур'єрська доставка по Києву
 • Замовлення вiд 1000 грн - БЕЗКОШТОВНО
 • Замовлення до 1000 грн - 50 грн
 • Детальна інформація в розділі "ДОСТАВКА і ОПЛАТА"
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Детальна інформація в розділі "ДОСТАВКА і ОПЛАТА"
 • Щодня відправлення о 15:00, окрім неделі та святкових днів
 • Замовлення вiд 1000 грн - БЕЗКОШТОВНО
 • Замовлення до 1000 грн - 50 грн (Розрахунковий рахунок)
 • Відправлення на поштомат - 35 грн (Лише за передоплатою)
 • Замовлення до 1000 грн - 80 грн (Оплата при отриманні)
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн-пт. 9:30-18:00; сб. 9:30-16:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн-пт. 9:30-18:00; сб. 9:30-16:00)

Аксессуари
Код товару: 24413
Цiна: 24.00 грн
Код товару: 30192
Цiна: 37.53 грн
Залиште свій відгук
Руслан
31 липня 2021 12:39

Я встановив і забув. Вона нормальна, скарг немає.

Відповісти
Ответить на отзыв
Александр Иванович
30 липня 2021 07:53

Хорошая и удобная, мне понравилась.

Відповісти
Ответить на отзыв
Александр
02 липня 2021 09:58

Батарека сразу выйшла со строя, теперь валяется

Відповісти
Ответить на отзыв
Людмила Анатольевна
31 березня 2021 12:21

Хороша в работе, только когда она в кармане немного тихо звучит, я надеялась, будет громче. А вообще хорошая, без претензий!

Відповісти
Ответить на отзыв
Наталия
29 березня 2021 09:36

Включила на работе — все испугались))) Я довольна!

Відповісти
Ответить на отзыв