25.05.2022 працюємо в черговому режимі. Товар надсилаємо. Магазини – за погодженням. Будь ласка, робіть замовлення онлайн. Всім перетелефонуємо.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Важкозмивний барвник Родамін 100 г

Код товару: 24735
Цiна
330.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
330.00 грн
  Виробник: "Лаборатория прикладной химии", Украина

  Важкозмивний барвник Родамін В
  Застосовується для викриття зловмисника
  При контакті зі шкірою забарвлює її в рожевий колір
  Навіть при змитті визначається під ультрафіолетом

Гарантія
- офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Видео-обзор
Родамин 100 г
Опис

Родамін наноситься на об'єкт, з яким, як передбачається, може контактувати зловмисник. Таким об'єктом можуть бути гроші, цінні предмети, дверні ручки та інше. Препарат наноситься за допомогою м'якого пензлика або іншими доступними засобами.

При спробі змити препарат з шкірних покривів за допомогою води його забарвлення посилюється і зберігається тривалий час. Навіть після видалення з шкіри видимих ​​слідів забруднення родаміном, можливо визначити його наявність в ультрафіолетовому світлі.

Родамін використовується:

 1. У промисловості (забарвлення шкіри, картону, паперу, тканин).
 2. У виробництві косметики.
 3. У піротехнічних установках при створенні кольорового диму.

Він добре поєднується з іншими барвниками, дозволяючи отримувати різноманітні відтінки і кольори. Працюючи з барвником Родамін (особливо, якщо він в порошкової формі) потрібно бути дуже обережним і користуватися респіратором. Його вдихання може призвести до сильного роздратування слизових оболонок.

Купити барвник родамін в Україні намагаються не тільки промислові підприємства і заводи, які активно використовують цю речовину, а й охоронні підприємства. Справа в тому, що на основі родаміну виготовляється спеціальний субстрат, що наноситься на поверхні різних предметів, з якими може контактувати грабіжник, здатний проникати в житловий будинок. Найчастіше мазь або пасту з родаміном наносять на дверні ручки, віконні рами, люки вентиляційних шахт. Сліди пасти важко змити з шкіри або відіпрати. Вони протягом декількох днів будуть видавати злочинця, що може істотно полегшити його розшук і затримання.

Родамін використовується в охоронній сфері не тільки в якості маркованої мазі, але і в складі таких специфічних пристроїв, як різноманітні пастки для злодіїв (обладнані капсулами з фарбою), що викидають свій вміст на обличчя і руки зловмисника, наприклад в:

 • Барсетки, гаманці і портмоне, обладнаних електро-піротехнічними установками.
 • У пастках типу «килимок», просочених маззю з родаміном.
 • У пастках у вигляді стільникових телефонів.
 • У ювелірних футлярах і подарункових коробках.

Всі ці засоби покликані провчити зловмисників, але нерідко на свій же «гачок» трапляються і самі господарі житла або офісу, або їхні близькі та друзі, тому популярністю вони майже не користуються. Подібність таких пасток зі звичайними предметами побуту дуже висока, тому замислюючись про те, щоб купити родамін в такому вигляді, потрібно ретельно стежити за тим, щоб він був використаний виключно по відношенню до злочинця. Вартість таких виробів варіюється в залежності від того, у виді якого предмета виготовлена ​​пастка.

Купити барвник родамін в Києві можна в нашій компанії, що спеціалізується на продажу сигналізації і засобів охорони і самооборони. Ціна на родамін висока, але його придбання здатне не тільки полегшити упіймання злодія, але і запобігти крадіжці, дозволивши вам уникнути серйозного матеріального і морального збитку, ціна якого буде набагато вище вартості мазі.

Характеристики
вага 100 г.
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення в понеділок, середу та п‘ятницю в 15:00.
 • Відправлення на відділення - 60 грн (Лише за передоплатою)
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн, ср, пт. 11:00-17:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн, ср, пт. 09:00-14:00)

Залиште свій відгук
Oleg Osipchuk
29 лютого 2020 11:00
Ответить на отзыв