Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Наклейка попереджувальна «Речовина, небезпечна для навколишнього середовища»

Код товару: 27243
Цiна
15.12 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
15.12 UAH
    Виробник: Другой

    Попереджувальна наклейка.
    "Речовина, небезпечне для навколишнього середовища"
    Матеріал: клейка плівка. Влагостойкая .
    Розмір: 305 х 305 мм

Опис

Попереджувальна наклейка «Речовина, небезпечна для навколишнього середовища» з водостійкої самоклейкої вінілової плівки. Дані наклейки використовуються для інформування учасників дорожнього руху про перевезення небезпечних вантажів, а саме про перевезення речовин, небезпечних для навколишнього середовища. Транспортні засоби, які перевозять такі вантажі, обов'язково повинні маркуватися даними знаком. Також ці наклейки наносяться на упаковки з небезпечними для довкілля речовинами.

Наклейка «Речовина, небезпечна для навколишнього середовища», купити яку можна в нашому інтернет-магазині, виготовлена ​​з вологостійкого матеріалу і має клейку основу. Її можна використовувати як усередині приміщення, так і на вулиці.

Перед наклеюванням очистіть поверхню від пилу і вологи. Зніміть паперову основу і клейкою стороною прикладіть до поверхні в необхідному місці. Притисніть плівку ганчірочкою, рівномірно притискаючи до поверхні. Найкраще плівка тримається на гладких поверхнях, таких як скло, пластик та ін.

Характеристики
Розміри 305 х 305 мм
Матіріал oracal - вініловоя самоклеюча плівка
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.