07.07.2022 працюємо в черговому режимі. Товар надсилаємо. Магазини – за погодженням. Будь ласка, робіть замовлення онлайн. Всім перетелефонуємо.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Автономна охоронна централь Smart System ОСА-1

Код товару: 24533
Цiна
814.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
977.18 грн
  Виробник: "Smart system", Украина

  Кількість зон: 1
  Кількість користувачів: 1
  Розподіл на групи: немає
  Підключення: дротове
  Резервне живлення: АКБ 1 А·год
  Управління прихованою кнопкою, затримка для входу/виходу
  Виносний світлодіод

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Видео-обзор
ОСА-1
Опис

Охоронний прилад для побудови простої сигналізації з резервним живленням і управлінням прихованою кнопкою.

Автономна сигналізація — інструмент для забезпечення охорони об'єкта за допомогою електронних елементів, обминаючи охоронців, або як доповнення до фізичної охорони.

Пристрій «ОСА-1» виконано в пластиковому боксі, всередині якого розташований акумулятор і плата контролера. На бічну поверхню виведена кнопка для управління станом охорони. Підключається до мережі 220В за допомогою виносного адаптера. Акумулятор служить для забезпечення автономного живлення при відключенні зовнішнього живлення.

Автономна сигналізація. Проста схема підключення

З корпусу сигналізації виходять дроти для підключення датчиків і сирени. Два жовтих дроти — охоронний шлейф, при розмиканні якого включається сирена. Сирена підключається до червоного (+) і чорного (-) дротів.

При підключенні до автономної сигналізації охоронних датчиків, які потребують живлення, ланцюг живлення підключається до клем акумулятора.

Проста схемаподключенія простий автономної сигналізації

Також є виносний світлодіод. Коли автономна охоронна сигналізація включена — світлодіод горить. Коли охорона виключена — світлодіод гасне. Швидким миготінням світлодіод повідомляє про затримку тривоги і постановку.

Принцип роботи охоронного пристрою

Прилад сигналізації необхідно розмістити в прихованому непривабливому місці. При цьому ви повинні мати до нього прямий доступ, для включення/відключення охорони натисканням на кнопку. Датчики встановлюються на шляху можливого проникнення для фіксації вторгнення. Сирену, бажано, розмістити у важкодоступному місці (повище) і віддалити від приладу, щоб своїм звуком вона не видавала розташування основного блоку.

Для того, щоб включити режим «Охорона» необхідно натиснути кнопку на пристрої. Світлодіод почне швидко блимати, повідомляючи про необхідність покинути приміщення. Якщо протягом 30 секунд покинути приміщення і закрити двері — загориться червоний світлодіод, охоронна автономна сигналізація включена. Для того, що б вимкнути охорону, зайдіть в приміщення і натисніть кнопку на сигналізації протягом 10 секунд для вимкнення автономної охорони. Якщо кнопку не натискати, через 10 секунд включиться сирена на 60 секунд і знову перейде в режим «Охорона».

«ОСА-1» має переваги перед китайськими аналогами, що працюють від батарейок, в тому, що її можна використовувати в холодних умовах і не переживати, що батарейки замерзнуть. Завдяки блокам живлення сигналізація працює і заряджає резервну батарею від мережі 220В. Також  перевагою є роздільна конструкція, що дозволяє розмістити всі елементи в різних місцях, ретельно захистивши їх від пошкодження порушником.

В залежності від специфіки об'єкта ви можете підібрати потрібні комплектуючі для своєї системи.

Ми також пропонуємо готовий комплект автономної сигналізації з базовими комплектуючими для побудови сигналізації своїми руками>>>

Характеристики

</tr >

Розмір основного блоку 120х80х40 мм
Акумулятор в комплекті 1 А </td >
Затримка на вхід 10 сек
Затримка на вихід 30 сек
струм споживання пристроєм від акумулятора в режимі «Охорона» 4 мА.
Максимальний струм споживання підключається сирени 1 А
Температура експлуатації -30 ... + 50 ° С
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення в понеділок, середу та п‘ятницю в 15:00.
 • Відправлення на відділення - 60 грн (Лише за передоплатою)
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн, ср, пт. 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Леха
19 жовтня 2021 21:41

Автономная сигнализация "ОСА-1" была приобретена мною в прошлом месяце. Понравилась нормальная стоимость и технические характеристики. Доставка пришла в срок. Работает без проблем.

Відповісти
Ответить на отзыв
Сергей
24 травня 2021 06:05

Весь комплект, который брали, хорошо работает. Она у нас используется как тревожная копка, она нам удобна по нашим потребностям. Уже не в первый раз такую берем

Відповісти
Ответить на отзыв
Віктор Володимирович
11 травня 2021 10:21

Праює все добре, ніяких претензій немає. Ще б до нього коробочку желізну, щоб в комплекті було, щоб вона закривалася (я собі докупив). а так все добре

Відповісти
Ответить на отзыв
Михайло
07 травня 2021 10:41

Я її поставив, підключив, вона працює. З учотом того, що вона найпростіша, то нормальна пищалка

Відповісти
Ответить на отзыв
Володимир
07 травня 2021 09:21

Хороша, нормально работає. Недоліків не бачив, нормально работає

Відповісти
Ответить на отзыв
Інструкції