24.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Датчики сповіщення про вхід відвідувачів

Сигналізатор про вхід відвідувачів містить в собі все необхідне для створення повноцінної системи сповіщення персоналу. Завдяки цьому обладнанню ви можете оптимізувати робочий час співробітників свого кафе, магазину чи майстерні. Ваш персонал завжди буде зустрічати клієнтів. Цю систему також називають сповіщувачем, тому вона може нести в собі і охоронні функції.

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Контроль

Встановлення

Фiльтри
Сортування
Код товару: 28904
Цiна: 936.00 грн
Код товару: 28903
Цiна: 737.00 грн
Код товару: 27019
Цiна: 541.00 грн
Код товару: 25228
Цiна: 176.00 грн
Код товару: 24664
Цiна: 897.00 грн
Код товару: 24627
Цiна: 351.00 грн
Датчики сповіщення про відвідувача

Як вибрати

В залежності від мети застосування сповіщувач про вхід відвідувачів встановлюється поруч із вхідними дверима або вікном (для домашнього використання), або ж при вході в громадське місце (магазин, кінотеатр, ресторан тощо). Більшість моделей діляться на два типи:

  • з вбудованим динаміком (чують всі);
  • сигнал посилається на віддалений приймач (динамік, світлова сирена, брелок).

Як працює

При вході відвідувача в магазин сповіщувач видає звук, що дозволяє співробітникам вчасно відреагувати. Система реагує на перетинання людиною інфрачервоного променю біля входу. Пристрій має функцію подачі тривожного сигналу в разі проникнення в незамкнену кімнату. Здебільшого подача сигналу сповіщувача про вхід відвідувача здійснюється наступним чином:

  • режим MUSIC (грає мелодія);
  • відтворюється запис, створений користувачем;
  • активується охоронний режим, звучить особливий тривожний сигнал.

Є можливість регулювання гучності.

Як користуватися

Сигналізатор про вхід відвідувачів може працювати від блоку живлення або від змінних батарей. Кріплення пристрою можеможливе монтажними гвинтами або двосторонньою клейкою стрічкою.

Найбльш популярні

В Україні на сьогоднішній день не можна однозначно сказати, який вид сповіщувачів є найбльш популярним, оскільки як сигналізатори з вбудованим динаміком, так і з прихованою подачею сигналу мають однакову розповсюдженість. Наприклад, якщо це заклад типу торгово-розважального комплексу, то доречно ставити сповіщувач з вбудованим динаміком, а в дорогому ресторані про вхід відвідувача повинен знати тільки персонал.

Як замовити

Замовити сучасний сповіщувач про вхід відвідувачів ви можете на нашому сайті цілодобово з доставкою в будь-яку точку України, де є відділення Нової Пошти. Наші фахівці допоможуть вам підібрати обладнання в оптимальній для вас комплектації і ціні, виключивши переплату за придбання зайвих приладів і датчиків, якими ви не плануєте користуватися. Широкий асортимент обладнання дозволяє підібрати сповіщувач широкому колу користувачів.

Читати повністю