Як вибрати
В залежності від мети застосування сповіщувач про вхід відвідувачів встановлюється поруч із вхідними дверима або вікном (для домашнього використання), або ж при вході в громадське місце (магазин, кінотеатр, ресторан тощо). Більшість моделей діляться на два типи:
- з вбудованим динаміком (чують всі);
- сигнал посилається на віддалений приймач (динамік, світлова сирена, брелок).
Як працює
При вході відвідувача в магазин сповіщувач видає звук, що дозволяє співробітникам вчасно відреагувати. Система реагує на перетинання людиною інфрачервоного променю біля входу. Пристрій має функцію подачі тривожного сигналу в разі проникнення в незамкнену кімнату. Здебільшого подача сигналу сповіщувача про вхід відвідувача здійснюється наступним чином:
- режим MUSIC (грає мелодія);
- відтворюється запис, створений користувачем;
- активується охоронний режим, звучить особливий тривожний сигнал.
Є можливість регулювання гучності.
Як користуватися
Сигналізатор про вхід відвідувачів може працювати від блоку живлення або від змінних батарей. Кріплення пристрою можеможливе монтажними гвинтами або двосторонньою клейкою стрічкою.
Найбльш популярні
В Україні на сьогоднішній день не можна однозначно сказати, який вид сповіщувачів є найбльш популярним, оскільки як сигналізатори з вбудованим динаміком, так і з прихованою подачею сигналу мають однакову розповсюдженість. Наприклад, якщо це заклад типу торгово-розважального комплексу, то доречно ставити сповіщувач з вбудованим динаміком, а в дорогому ресторані про вхід відвідувача повинен знати тільки персонал.
Як замовити
Замовити сучасний сповіщувач про вхід відвідувачів ви можете на нашому сайті цілодобово з доставкою в будь-яку точку України, де є відділення Нової Пошти. Наші фахівці допоможуть вам підібрати обладнання в оптимальній для вас комплектації і ціні, виключивши переплату за придбання зайвих приладів і датчиків, якими ви не плануєте користуватися. Широкий асортимент обладнання дозволяє підібрати сповіщувач широкому колу користувачів.