Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Сигналізація Anti lost alarm

Код товару: 24600
Цiна
324.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
324.00 UAH
  Виробник: Китай

  Звукова сигналізація видалення об'єктів.
  Сигналізатор з радіо приймачем + брелок (маячок).
  Оповіщення-звуковий сигнал.
  Регулювання Радус дії від 1 до 25м.
  Живлення:
  Сигналізатор-1 батарейка ААА.
  Маячок-1 батарейка CR2032L.

Видео-обзор
Anti lost alarm
Опис

Anti lost alarm — сигналізація для пошуку віддалених об'єктів. Складається з сигналізатора-приймача, який ви залишаєте при собі і брелока-передавача — прикріплюєте його на об'єкт, який потребує спостереження.

Загальні відомості

 • Сигналізатор anti lost alarm відмінно підійде для запобігання втрати цінних речей (гаманця, телефону, ключів або багажу). Його також можна використовувати при прогулянці з маленькою дитиною і тваринами. Прикріпіть брелок-передавач на одяг своїй дитині або на поводок собаці і як тільки відстань від вас перевищить 25 метрів, спрацює звуковий сигнал. Дріт в передавачі використовується в якості антени, не треба його обрізати або замінювати іншим.
 • Anti lost alarm має невеликі розміри, що дозволить з легкістю носити його в кишені або на поясі. Брелоки екологічно безпечні, не випускають шкідливих хвиль, а потужність радіосигналу вкрай мала.
 • Сигналізатор працює від 1 батарейки типу ААА (у комплект не входить). Для брелока використовується 1 батарейка CR2032L (є в комплекті).

В даному приладі присутні 2 функції

 • Функція втрати або крадіжки: після приєднання брелока на цінний об'єкт або річ, ставите перемикач в положення N (on) при відаленні брелока передавача від сигналізатора з приймачем на відстань від 25 м, Ви почуєте звуковий сигнал. На корпусі збоку є коліщатко для збільшення (макс. 25 м) або зменшення (мін. 1 м) відстані спрацьовування.
 • Функція пошуку: якщо ви розумієте, що річ втрачена десь поблизу, для того щоб її виявити слід встановити перемикач в положення S (on). При наближенні до об'єкту спрацює сирена і ви легко знайдете свою річ.
Характеристики
Розмір приймача 60 x 35 x 15 мм.
Розмір передавача 20 x 20 x 5 мм.
Діяльність срабативаеніе 1 - 25 м.
Вага 35.5 г.
Колір чорний
Харчування
Сигналізатор 1 батарейка ААА.
Маячок 1 батарейка CR2032L
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.