25.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Перетворювач інвертор AC/DC AR 5000 Вт 12 В

Код товару: 46788
4 316.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
4 315.66 грн
  Бренд: "UKC", Китай

  Напруга на вході: 12 В
  Напруга на виході: 220 В
  Номінальна потужність: 5000 Вт
  Форма вихідного сигналу: апроксимована синусоїда
  Вихід USB 5 В

Гарантія
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Перетворювач інвертор AC/DC AR 5000 Вт 12 В ідеально підходить для власників автомобілів, кемперів, яхт, а також для тих, хто потребує постійного джерела електроенергії в умовах відсутності мережі. Час роботи на резервному джерелі живлення залежить від його особливостей, наприклад, ємності, якщо це акумулятор. Цей інвертор вирішує проблеми обмеженої енергії, забезпечуючи стабільну електрику в будь-якому місці для побутової техніки та заряджання пристроїв, навіть далеко від міської інфраструктури.

Завдяки універсальності цю модель можна використовувати як у побутових умовах, так і професійних системах. Наприклад, її номінальної потужності достатньо, щоб користувач міг запустити електроінструмент, що відмінно підходить для використання на будівельних об'єктах, які не підключені до електричної мережі. У ньому є кілька корисних функцій, що захищають підключене обладнання від різних навантажень.

Характеристики

 • Вхід: 12 В.
 • Вихід: 220 В.
 • Робоча потужність: 5 кВт, максимум 8000 Вт.
 • Тип сигналу: апроксимована синусоїда.
 • Додаткові роз'єми: USB, 5 В.
 • Функції захисту: КЗ/перегрів/розряд акумулятора.
 • Захист від переполюсування: ні.
 • Індикація: є (звук, світлодіод).
 • Холостий хід: 1.5 А.
 • Кількість розеток: 2.

Переваги та особливості

Ефективність. Перетворювач на виході видає стандартний показник напруги, який підходить для більшості електричних пристроїв. Номінальна потужність 5000 Вт дозволяє використовувати дану модель не тільки для побутової техніки, але також і для виробничого обладнання (електроінструмент, офісна техніка і т.д). Допустима пікова потужність 8000 Вт дозволяє підключати до пристрою обладнання з великим стартовим навантаженням або техніки, яка споживає різну кількість енергії залежно від навантаження (циркулярна/ланцюгова пилка, електричний верстат, рефрижератор тощо).

Багаторівневий захист. Перетворювач оснащений захистом від різних навантажень, які можуть виникнути в процесі експлуатації обладнання та систем, підключених до резервного джерела живлення. У список входить автоматичне знеструмлення при виникненні КЗ та перегріву. Пристрій додатково стежить за рівнем заряду акумулятора і у разі критичного розряду відключає лінію.

Зручність використання. Світлодіодна та звукова індикація забезпечують простоту та зручність у використанні. Наприклад, у разі критичного розряду АКБ користувач буде заздалегідь попереджений про швидке знеструмлення. Завдяки цьому можна заздалегідь вимкнути обладнання, яке потребує попереднього збереження параметрів (персональні комп'ютери та ін).

Універсальність. Модель сумісна з різними споживачами, які для роботи потребують напруги 220 В. Додатково на панелі пристрою є USB-порт, який дає змогу підключити техніку, яка потребує 5 В (підзарядка повербанка, смартфона, планшета тощо). Хоча в корпусі є 2 розетки, під час використання мережевого фільтра до приладу можна підключити більше споживачів. Головне – щоб їхня сумарна споживана потужність не перевищувала номінальний показник, зазначений у технічній документації.

Продаж та доставка

У каталозі ми вказуємо актуальні ціни на перетворювач інвертор AC/DC AR 5000 Вт 12 В. Купити його в інтернет-магазині можна в будь-якому регіоні України, де є вихід в інтернет, а доставляємо ми куплений товар через Нову Пошту. Також можна забрати придбане обладнання у наземному магазині, розташованому у Києві.

Характеристики
Номинальная мощность 5000 Вт
Допустимая пиковая мощность 8000 Вт
Защита от короткого замыкания, перегрева, разряда аккумулятора
Защита от переполюсовки нет
Частота 50 Гц
Виды индикации звуковая, световая (зеленый светодиод)
Напряжение на входе 12 В
Напряжение на выходе 220-240 В
Форма напряжения на выходе аппроксимированная синусоида
Ток холостого хода 1.5 А
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.