29.05.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Прилад для управління одним напрямком пожежогасіння ПУіЗ Tiras 1X

Код товару: 29611
5 634.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
5 634.00 грн
  Бренд: "TIRAS Technologies", Україна

  Кількість шлейфів: 2
  Комунікатор: немає, від ППКП
  Живлення в шлейфі: 12/24 В
  Релейний вихід: "пожежа", "несправність", "оповіщення"
  Живлення: 12/24 В
  Резервне живлення: від БЖ1230 або БЖ2415

Гарантія
3 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Опис ПУіЗ Тірас-1Х

Використовується автономно або в системі пожежної сигналізації «Tiras PRIME» і «Tiras PRIME A» системної шини RS-485 для управління одним напрямком пожежогасіння. Рекомендовано застосовувати в газовому, порошковому або аерозольному пожежогасінні. ПУіЗ Тірас-1Х Має 2 власні зони пожежної сигналізації, але може бути приписаний до зон ППКП Tiras PRIME або через модуль AM-Converter до адресної системи «Tiras PRIME A».

Має свій вихід сповіщення для підключення ОСЗ-5, ОСЗ-6, наприклад. Контролює стан положення дверей в охороняєме приміщення за допомогою датчиків відкриття дверей типу СОМК. Запуск або зупинка в ручному режимі пожежогасіння з за допомогою виносних пристроїв ПАЗ/ПРЗ або вбудованих в корпусі кнопок. При використанні ПУіЗ Тірас-1Х автономно необхідно встановити для живлення системи БЖ2415 з двома акумуляторними батареями 7 А*год, в цьому випадку використовуються пожежні зони самого ПУіЗ. Якщо використовується в системі Tiras PRIME, то краще приписати до зон ППКП для більш зручної візуалізації на пульті пожежного спостереження Мост-П.

ПУіЗ Тірас-1 — один з найпоширеніших приладів для управління пожежогасінням, працює майже з усіма пожежними датчиками і сповіщувачами з живленням 12/24В. Рекомендується використовувати різні типи датчиків в шлейфах пожежної сигналізації приладу: тепловий/димовий, тепловий/комбінований, рідко тепло/тепло або дим/дим. Ніколи не підключають ручні сповіщувачі в шлейфи сигналізації пожежогасіння. ПУіЗ Тірас-1Х відрізняється високою якістю і надійністю.

Характеристики
Тип пристрою панель керування автоматикою
Відповідність стандартам EN54
Сумісність неадресна протипожежна система Tiras PRIME
Зони 2
Виходи запуск установки пожежогасіння, оповіщення про евакуацію, установка пожежогасіння, аварійне зупинення, тривога, вимкнення автоматики, несправність
Входи ручне запускання, аварійне зупинення, контроль пуску, моніторинг компонентів, Touch Memory, моніторинг стану дверей
Напруга живлення 12/24 В
Струм споживання 60 мА
Струм споживання в режимі тривоги 80 мА
Ступінь захисту корпусу IP30
Діапазон робочих температур від -10°C до +40°C
Маса 600 г
Габаритні розміри 270 х 200 х 50 мм
Матеріал пластик
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції