08.08.2022 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Модулятор телевізійний вседіапазонний TV-4

Код товару: 27890
Цiна
1 472.00 грн
  Виробник: "ASTREL", Украина

  Перетворювач аудіо/відео сигналу аналогових камер в частотний ТВ сигнал
  Номери ТВ каналів: метрові VHF (1-12, S1-S8, S11-S40), дециметрові UHF (21-69)
  Вихідний рівень RF: 85 Дб * мВ
  Втрати прохідного суматора: менш 3 Дб
  Живлення: DC 9-15 В, 100 мА

  Плавне регулювання рівня сигналу на виході.
  Вбудований підсилювач потужності. Блок живлення в комплекті.

Гарантія
14 днів офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Пристрій TV 4 є вседіапазонним телевізійним модулятором з кварцовою стабілізацією частоти і вбудованим прохідним сумматором. Даний ТВ-модулятор дозволяє перетворювати аудіо/відео сигнали таких джерел: аналогові камери відеоспостереження, супутникові тюнери, ресивери тощо. він перетворює їх в радіочастотний сигнал будь-якого телевізійного каналу.

За допомогою такого модулятора, антени і джерела аудіо/відеосигналу Ви зможете транслювати зображення, наприклад, з аналогової камери відеоспостереження, безпосередньо на екран телевізора (при цьому не потрібна прокладка дроти, все, що необхідно — це налаштувати перетворювач). Якщо використовувати пристрій з ресивером, він дозволяє подавати сигнал ресивера на другий телевізор, розташований, наприклад, в іншій кімнаті.

Рухаючись перетворювачем, сигнал буде доступний всім пристроям, які знаходяться в радіусі його дії, що може бути корисно при установці аналогових камер в під'їздах і прибудинкових території. При цьому всі мешканці будинку зможуть переглядати відео з камер в реальному часі безпосередньо за допомогою телевізора, зпіймавши на ньому сигнал на метровій або дециметровій хвилі (VHF: 1-12, S1-S8, S11-S40; UHF: 21-69). Регулювання частоти здійснюється за допомогою кнопок перемикання СН-/СН+.

Даний модулятор VHF + UHF має можливість плавного регулювання рівня сигналу на виході (регулювач у верхній частині приладу) і вбудований підсилювач потужності, завдяки чому можна регулювати дальність і чіткість сигналу, а також отримувати якісне зображення.

Модулятор має можливість тестування без підключення джерела відеосигналу (камери і т.п.) за допомогою режиму «Тест» (протягом 3 хвилин транслюється на заданій вами частоті). Джерело відео і аудіо сигналу підключається до перетворювача за допомогою роз'єму SCART або RCA, а передавальна антена до входу RF IN.

За допомогою входу RF OUT можна підключити каскадом (ланцюжком) кілька модуляторів, налаштованих на різні частоти, один до одного, при цьому тільки останній формує сигнал з підключених до них джерел аудіо/відео сигналу і підключається до антени, передаючи їх по налаштованим частотам. Наприклад, при підключенні 10 камер, досить підключити камери до модулятора, і модулятори підключити між собою (чергуючи підключення між входами RF OUT і RF IN). При цьому антена в роз'єм RF IN підключається тільки до останнього модулятора, але передає сигнал з налаштованими частотами для всіх 10 камер.

Особливості:

 • плавне регулювання рівня сигналу на виході,
 • підсилювач потужності,
 • режим "ТЕСТ" для налаштування телевізора на частоту модулятора без підключення джерела відеосигналу (2 білі вертикальні смуги на чорному тлі і звуковий сигнал частотою 1 кГц),
 • незалежна пам'ять (всі налаштування зберігаються при відключенні живлення модулятора), запис поточних налаштувань проводиться через 5 с після останнього натискання будь-якої кнопки.

На сайті Ohrana.ua ви можете купити модулятор телевізійний вседіапазонний TV-4 і інше монтажне обладнання для створення сучасних систем безпеки за доступною ціною. Наші консультанти будуть раді відповісти на будь-які ваші питання. Зробіть замовлення зараз, а ми відправимо його в будь-яке місто України зручною для вас службою доставки.

Характеристики
Номери ТВ каналів: VHF: 1-12, S1-S8, S11-S40; UHF: 21-69
Рівень відеосигналу: 1 V pp / 75 Om
Рівень аудіосигналу: 0.775 V / 10 kOm
Харчування: 9-15 V, 100 мА, стаб. </td >
Вихідний рівень RF: 85 dB * mV
Поднесущая звуку: 5.5 MHz, 6.5 MHz
Втрати прохідного суматора: <3 dB
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення в понеділок, середу та п‘ятницю в 15:00.
 • Відправлення на відділення - 60 грн (Лише за передоплатою)
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн, ср, пт. 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Михаил
12 вересня 2021 03:05

Использую в работе продукцию Astrel уже несколько лет. Модуляторы полностью соответствуют заявленным характеристикам. По стоимости выходят выгоднее даже китайских аналогов.

Відповісти
Ответить на отзыв
Інструкції