07.07.2022 працюємо в черговому режимі. Товар надсилаємо. Магазини – за погодженням. Будь ласка, робіть замовлення онлайн. Всім перетелефонуємо.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Патч-корд оптичний Cor-X FTTH SC / UPC-SC / UPC-150 Flex, одномодовий, 150 м

Код товару: 28570
Цiна
495.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
495.36 грн
    Виробник: "Cor-X", Украина

    Волоконно-оптичний кабель.
    Оболонка: LSZH , чорний
    Волокно: G.657A1 (з зменшеними втратами при вигині)
    Коннектори SC/UPC
    Розміри кабелю: 3х2 мм
    Максимальний натяг: 80 Н

    Довжина: 150 м

Гарантія
14 днів офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Оптичний патчкорд Cor-X FTTH SC/UPC-SC/UPC-150 Flex виготовлений на базі FTTH кабелю і закінчується заполірованими в заводських умовах оптичними коннекторами SC/UPC. Розміри кабелю — 3х2 мм, розрахований на максимальний натяг до 80 ньютон. Оболонка кабелю виконана з LSZH матеріалу, всередині є два пластично-арамідних зміцнюючих елемента. В даному патчкорді використовується одномодове оптичне волокно зі зменшеними втратами при вигині, відповідне рекомендаціям G.657A1.

На сайті Ohrana.ua ви можете купити патчкорд оптичний Cor-X FTTH SC/UPC-SC/UPC-150 Flex, одномодовий, 150 м та інше обладнання для створення сучасних систем безпеки за доступною ціною. Наші консультанти будуть раді відповісти на будь-які ваші питання. Зробіть замовлення зараз, а ми відправимо його в будь-яке місто України зручною для вас службою доставки.

Характеристики
Тип конекторів SC / UPC
Внесені втрати коннектора, дБ ≤0, 3
Зворотне відображення, дБ ≤-50
Тип кабелю FTTH
Розмір кабелю, мм 3.0 × 2.0
Тип волокна </td > G657A1
Колір оболонки Чорний (білий під замовлення)
Матеріал оболонки LSZH
Розміри кабелю, мм 3.0 (± 0.1) * 2.0 (± 0.1)
Вага кабелю, кг / км Близько 7.5
Мінімальний радіус вигину, мм 15
Загасання в кабелі, дБ / км ≤0.4 при 1310 нм, ≤0.3 при 1550 нм
Максимальний натяг, Н 80
Діапазон робочих температур, ° C -20 ~ + 60 </td >
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення в понеділок, середу та п‘ятницю в 15:00.
  • Відправлення на відділення - 60 грн (Лише за передоплатою)
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн, ср, пт. 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.