Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Кабель електричний (ШВВП, ПВС)

Фiльтри

Цiна, грн

Бренд

Фiльтри
Сортування
Код товару: 30084
Цiна: 4.86 грн.
Код товару: 30085
Цiна: 7.31 грн.
Код товару: 27901
Цiна: 8.22 грн.
Код товару: 25366
Цiна: 11.93 грн.
Код товару: 24697
Цiна: 8.22 грн.

Якісна і потужна електропроводка в приміщенні є однією з найважливіших умов комфортної життєдіяльності. Для забезпечення надійность проводки використовують кабель електричний. Він повинен витримувати щоденні тривалі навантаження і не втрачати своїх властивостей.

Види

Ви можете придбати кабель електричний в Києві. У нашому інтернет-магазині представлені такі варіанти:

 • ШВВП.
 • ПВС.

Обидва варіанти складаються з багатодротяних жил, для кожної з яких забезпечена ізоляція і спільна зовнішня оболонки. Однак вони мають суттєві відмінності.

ШВВП

Це гнучкий шнур, в якому всі мідні жили розміщені паралельно одна одній і мають ПВХ-ізоляцію. Залежно від перетину жил виділяють різні види продукції.

Характеристики

 • Допустимий рівень номінальної напруги: 400 В.
 • Діапазон перетину жили: від 0,35 до 4 мм2.
 • Кількість жил: дві або три.
 • Граничні робочі температури: від -25°С до +50°С.

Шнур має плоску форму завдяки паралельному розташуванню жил. Використовують його для підключення побутових електроприладів і офісної техніки.

Переваги: ​​

 • Він відносно легкий.
 • Гнучкий.
 • Має невисоку ціну.

Його використовують у виробничих і побутових цілях. Він розрахований на середнє навантаження, тому для робіт, що вимагають великої потужності, такий варіант не підходить. Його не рекомендується використовувати для прокладання електропроводки або підключення розеток.

ПВС

Це силовий дріт з ізольованих мідних жил. На відміну від ШВВП жили скручені між собою, тому шнур має круглу форму. Товщина ізоляції більша, ніж у плоского кабелю. Струмопровідні жили мають різний колір, що спрощує процес з'єднання двох кабелів в один.

Характеристики

 • Температурні межі: від -50°С до +50°С.
 • Жили: від 2 до 5.
 • Максимальне значення напруги: 660 В.

Продаж електричного кабелю може зацікавити тих, кому необхідно працювати з професійним обладнанням та потужною технікою. Цей кабель є хорошим варіантом подовжувача. Його можна використовувати для підключення електроінструментів при проведенні будівельних робіт. Щільна ізоляція захищає від механічних пошкоджень, які часто можливі на будмайданчику. Деякі моделі також відрізняються вогнестійкістю.

Ціна на електричний кабель залежить від типу шнура, кількості жил, наявності екрану. Термін експлуатації 6 і 10 років для рухомого і статичного використання.

Де купити?

Купити електричний кабель ви можете оптом чи вроздріб на сайті https://ohrana.ua/. У каталозі розміщені різні варіанти електрокабелів. Ви можете порівняти їх характеристики і вибрати ті товари, що підійдуть для вашого конкретного випадку.

Доставку товарів по території України ми робимо Новою Поштою. Якщо ви живете в Києві або Запоріжжі, ви можете забрати свою покупку в одному з магазинів для самовивозу. Ще один варіант — послуга кур'єрської доставки, вона доступна для жителів Києва.

Якщо вам потрібна допомога, ви можете зателефонувати нам і задати запитання нашим фахівцям.

Читати повністю