Блок безперебійного живлення KRAFT PSU-1205LED 12В. 5А
Код товару: 27029
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "Kraft", Китай
    Одноканальний імпульсний блок безперебійного живлення.
    Вхід: AC 100-240 В.
    Вихід: DC 10.2-13.8В, 5 А.
    Металевий бокс з місцем для АКБ 7А*ч (265x195x75 мм)
    Топ продажів для систем сигналізації та СКУД.
    Світлова індикація. Захист від КЗ. Тепловий захист.
    Захист від глибокого розряджання АКБ. Захист від переполюсаціі.
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
Імпульсне джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1205LED призначений для захисту підключеного до нього обладнання від короткого замикання, переполюсації, підключається АКБ, глибокого розряджання акумуляторної батареї, а також має тепловий захист. ДБЖ PSU-1205LED використовується для резервного живлення різних охоронних засобів і приладів, які мають вхідну напругу 12 В камер відеоспостереження, відеореєстраторів, електронних замків і т.п. Дане джерело безперебійного живлення розраховане на силу струму до 5 А, а розміри корпусу дозволяють встановити 1 акумулятор до 7 А*год.
Характеристики
Вихідний струм 5 А
Вихідна напруга 10,2-13,8VDC
Вхідна напруга 100-240VAC, 50-60Hz
Місце під АКБ 7Ач
Габаритний розмір 265x195x75 мм