8-портовий некерований РоЕ комутатор UTEPO UTP3-SW08-TP120
немає в наявності
Фото 1 8-портовий некерований РоЕ комутатор UTEPO UTP3-SW08-TP120
Код товару: 25967
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "UTEPO", Китай
    8-портовий некерований POE комутатор
    Мережеві порти: 8 портів-10/100Mbps PoE Ethernet
    1 порт-10/100Mbps Uplink
    Протокол PoE-IEEE802.3af/at
    Грозозащита до 6 кВ, DC 48В-57В, 5Вт
    Максимальне навантаження на PoE-120W
    Робоча температура: від 0 & ordm; до + 55 & ordm; C
    Габаритні розміри-200х105х27мм.
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
Особливості:
  • Основні порти: 1 порт 100 Мб/с. висхідної, кожен порт підтримує MDI/MDIX;
  • Вхідна потужність DC 48В ~ 57В;
  • Підтримує стандарти IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.Saf, IEEE802.3at; PoE End-Span;
  • Захист: захист від блискавки, захист від електростатичного розряду і анти-перешкод;
  • Зовнішній вигляд: Міцний і тонкий, зручний для установки;
  • Застосування: Plug-і-ігри, не потрібно ніяких налаштувань;
Характеристики:
Модель UTP3-SW08-TP120
Живлення
ЖивленняЗовнішній адаптер
Діапазон напруги DC48В-57В
Споживання 5Вт, PoE вихід 120Вт
Мережа
Швидкість1-8 порти: 10/100Mbps; CCTV: 10Mbps; UPLINK: 10/100Mbps
Дистанція передачі1-8 порти: за замовчуванням 100 метрів; CCTV: 0-250 метрів; UPLINK: 100 метрів
Мережевий комутатор
Стандарт мережіIEEE 802.3/802.3u/802.3af/at
На внутрішній швидкості
1.8Гбіт
Пересилання пакетів 1.34 Mbps
Буфера п Акет 768К
MAC
Статус індикатори
Індикатор живлення
1шт ( червоний)
Порт Ethernet 2шт (жовтий зелений) на RJ45 , жовтий вказує PoE , зелений вказує Link/ACT
Захист
Імпульсний Рівень 2, стандарт: IEC61000-4-4
ESD1a Contact Discharge Level 3
1b Air Discharge Level 3
Standard: IEC61000-4-2
ГрозозахистРівень 3, стандарт: IEC61000-4-5
Робоче середовище
Робочі температури0°°~55°С
Температура зберігання
Вологість0 ~ 95%
Розмір200х105х27 мм