24-портовий керований РоЕ комутатор Dahua PFS4226-24ET-360
немає в наявності
Фото 1 24-портовий керований РоЕ комутатор Dahua PFS4226-24ET-360
Код товару: 29811
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "Dahua", Китай
    24-портовий керований POE комутатор.
    Кількість портів: 24 PoE + 2 SFP
    Потужність: 30 Вт на канал, загальна 360 Вт
    Протокол PoE: IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
    Передача PoE на 250 метрів.
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
Характеристики
Ethernet порти (Uplink)2x 10/100/1000 Base-T (комбо), 2x тисячі Base-X (комбо)
Ethernet порти (DownLink)24x 10/100 Base-T Ports (PoE)
потужність PoEПорти: 1, 2 ≤60Вт, 3 - 24 ≤30Вт; Загальна ≤360W
Протоколи PoEPoE (IEEE802.3af), PoE + (IEEE802.3at), Hi-PoE
Макс. пропускна здатність8.8 Gbps
Швидкість пересилання пакетів6.55 Mpps
Розмір таблиці MAC4K
Управління потокомhalf-duplex / full duplex based on PAUSE frame
Агрегація портівStatic link / LACP протокол
VLAN802.1Q
УправлінняWEB (http protocol), SNMP
DHCPClient
ЖивленняAC 100-220В
БлискавкозахистЗагальний режим 4 кВ, Диференціальний режим 500В
Розміри440x300x44 мм