16.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Панель управління та індикації ПУІ-24

Код товару: 46849
13 836.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
13 836.00 грн
  Бренд: ЧП Резерв-1

  Пожежна сигналізація: адресна
  Зв'язок із приладом: RS-485
  Ступінь захисту: IP30
  Розміри: 300 х 350 х 100 мм

  Товар на замовлення. Термін виготовлення — 1-2 тижні

Гарантія
2 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Панель управління та індикації ПУІ-24 призначена для ефективного управління та контролю пожежною сигналізацією в будинках різного призначення: від житлових до комерційних. Ця модель допомагає у своєчасному виявленні потенційних загроз виникнення пожежі чи інших ситуацій, пов'язаних із роботою датчиків. Це сприяє підвищенню безпеки на об'єкті, що охороняється, захисту життя персоналу і дорогого обладнання. Пристрій призначений для пожежних сигналізацій адресного типу, надаючи інформацію про місцезнаходження можливої пожежі, що дозволяє швидко та ефективно реагувати на надзвичайні ситуації.

Характеристики

 • Призначення: адресний тип пожежної сигналізації.
 • Підключення: RS-485.
 • Атмосферний захист: IP30.
 • Кількість контрольованих зон: 24.
 • Споживання: 20 мА (режим очікування).

Переваги та особливості

Ефективність. Так як ця панель призначена для сигналізацій адресного типу, вона дозволяє точно локалізувати та ідентифікувати джерело пожежі, покращуючи реакцію на надзвичайні ситуації. Вона здатна контролювати до 24 різних зон, завдяки чому її можна використовувати на великих об'єктах. Інтерфейс RS-485 забезпечує надійний зв'язок із приладами, що підвищує ефективність охорони.

Надійність. Пристрій здатний працювати в різних приміщеннях. Рівень вологості не повинен перевищувати 95% без утворення конденсату. Допустимий температурний діапазон становить -30...+65 °С. Завдяки цьому панель можна встановлювати в будь-яких приміщеннях, у тому числі й неопалюваних.

Розширений захист. Ступінь пило-, вологозахисту IP30 гарантує, що панель ефективно працюватиме в різних умовах експлуатації.

Енергоефективність. Ця модель не споживає великої кількості енергії. Завдяки цьому її можна активувати на тривалий період, наприклад, на об'єктах, які надовго залишаються без нагляду (складські приміщення, логістичні центри тощо).

Продаж та доставка

У каталозі ми вказуємо актуальні ціни на панель управління та індикації ПУІ-24. Продаж в інтернет-магазині доступний для всіх населених пунктів України, де працюють відділення Нової Пошти. Ми доставляємо придбане обладнання через цю поштову службу. Також можна забрати придбаний товар у нашій точці видачі, що знаходиться у Києві.

Характеристики
Количество зон 24
Ток потребления в дежурном режиме 20 мА
Интерфейс RS-485
Питание 220 В или от аккумулятора 12 В
Степень защиты IP30
Рабочие температуры -30...+65 °С
Влажность до 95%
Размеры 300 х 350 х 100 мм
Вес 5 кг
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.