13.07.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Оптичний патч-корд FinMark FTTH001-SM-18 SC/UPC-SC/UPC одномодовий

Код товару: 47875
Ціну уточнюйте
    Бренд: "Одескабель", Украина

    Тип: оптичний патч-корд
    Тип конектора: SC/UPC
    Тип волокна: одномодове (G.652D)
    Монтаж: зовнішній
    Вогнестійкість: ні
    Довжина: уточнюйте у менеджера

Гарантія
14 днів офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Оптичний патч-корд FinMark FTTH001-SM-18 SC/UPC-SC/UPC одномодовий– з'єднувальний кабель від компанії “FinMark” оптичного типу. Активно використовується в PON мережах. Завдяки своїм властивостям добре підходить для підключення віддалених абонентів або може використовуватися для з'єднання між собою вузлів оптичних мереж. Патч-корд повністю сумісний з найбільш поширеним оптичним обладнанням. Стійкий до атмосферних впливів. В середині має два сталеві дроти, що робить його міцним та надійний.  Призначений кабель для прокладання всередині будівель, горищах, в шахтах, підвалах, в трубопроводах та на вулиці для перекидання між будинками та стовпами. Простий та зручний у монтажі і легко кріпиться до будь яких поверхонь. 

Характеристики

Патч- корд зроблений на основі оптичного кабеля  FinMark FTTH001-SM-18 із заводським конекторами по краях. Завдяки вже готовим штекерам можна швидко підключити потрібні вузли без спеціального зварювального обладнання. Основні характеристики:

  • тип оптичного волокна - одномодове (G.652D);
  • конектори SC/UPC;
  • призначений для зовнішнього монтажу;
  • не вогнестійкий;
  • мінімальний радіус згину 30 мм.

У нас на сайті ви знайдете актуальні ціни на продукцію від компанії FinMark включаючи і оптичний патч-корд FinMark FTTH001-SM-18 SC/UPC-SC/UPC одномодовий. Продаж відбувається бухтами. В наявності є бухти різної довжини.

Продаж та доставка

Пропонуємо вам придбати оптичний патч-корд FinMark FTTH001-SM-18 SC/UPC-SC/UPC одномодовий за найбільш вигідними цінами. Кабель доступний для замовлення для всіх жителів України. Ви можете замовити одну бухту або взяти оптом кілька штук. Ми відправляємо куплений товар службою доставки “Нова Пошта”. Для жителів м. Київ є можливість забрати своє замовлення з нашого фірмового магазина.

Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
  • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.