Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Одномодовий оптичний модуль SFP Dahua DH-PFT3970 (приймач)

Код товару: 44738
Цiна
1 596.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
1 596.10 грн
    Виробник: "Dahua", Китай

    Відстань передачі: до 20 км

    Макс. пропускна здатність: 1.25 Гб/с

    LC роз'єм.

    Довжина хвилі 1310/1550nm

Гарантія
2 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Одномодовий оптичний модуль SFP Dahua DH-PFT3970 (приймач) використовується для прийому оптичного сигналу від передавача і зміни його в електричний. Такий прийом використовується при створенні систем відеоспостереження для використання єдиної оптоволоконної лінії для живлення і передачі даних.

Основні характеристики

Для роботи цієї системи обов'язково необхідно мати передавач сигналу. Цей модуль розрахований на роботу з приладами, які мають гніздо типу SFP.

Ціна на одномодовий оптичний модуль SFP Dahua DH-PFT3970 (приймач) виправдана його якістю і технічними параметрами цього обладнання. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, стійкий до механічних пошкоджень.

Основні параметри:

  • в пристрої є лазер FP з широким спектром випромінювання (1310 і 1550 нм);
  • DC 3.3 B;
  • швидкість передачі 1.25 Гбіт/с.

У цьому приладі використовується технологія WDM. За її допомоги сигнал, що йде по одному волокну, розділяється, що дозволяє збільшити його пропускну здатність. При цьому якість зв'язку не страждає

Де придбати

Купити Dahua DH-PFT3970 (приймач) ви можете в нашому магазині. У нас є великий вибір недорогого, але якісного обладнання для створення СКУД, систем відеоспостереження або сигналізацій. Якщо вам необхідна допомога у виборі, ви можете звернутися до наших менеджерів (розділ «Контакти»). Вони допоможуть вам порівняти характеристики обраних вами моделей і вибрати вигідний варіант за доступною ціною. У нас ви можете замовити товари оптом. Доставка по Україні здійснюється транспортним перевізником «Нова Пошта». Жителі Києва і Запоріжжя можуть скористатися послугою самовивозу з наших точок видачі.

Характеристики
Метод работы Двунаправленная передача по одному волокну
Макс. пропускная способность 1.25 Гб/с
Порты (выход) LC
Расстояние передачи 20 км
Длина волны 1310/1550nm
Доставка
Кур'єрська доставка по Києву
  • Замовлення вiд 1000 грн - БЕЗКОШТОВНО
  • Замовлення до 1000 грн - 50 грн
  • Детальна інформація в розділі "ДОСТАВКА і ОПЛАТА"
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Детальна інформація в розділі "ДОСТАВКА і ОПЛАТА"
  • Замовлення до 1000 грн - 70 грн (Оплата при отриманні)
  • Замовлення вiд 1000 грн - БЕЗКОШТОВНО
  • Замовлення до 1000 грн - 45 грн (Розрахунковий рахунок)
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн-пт. 9:30-18:00; сб. 9:30-16:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн-пт. 9:30-18:00; сб. 9:30-16:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.