14.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Металевий бокс для блока дистанційного керування

Код товару: 47766
750.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
750.00 грн
    Бренд: "МНПФ ГАММА", Украина

    Розміри боксу: 270 х 270 х 100 мм
    Розміри оглядового вікна: 160 х 130 мм
    Ступінь захисту: IP20

Гарантія
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Металевий бокс для блоку дистанційного керування використовується у безадресних системах пожежної сигналізації МНПФ ГАММА. Він дозволяє захистити БДУ від несанкціонованого втручання та закривається на ключ.

Сам блок дистанційного керування призначений для роботи з ППКП ГАММА-102САТ та ГАММА-108САТ і дозволяє перемикати роботу приладу з автоматичного режиму в ручний та навпаки, запускати та відключати систему гасіння пожежі, перевіряти та відключати світлозвукові оповіщувачі.

Особливості та характеристики боксу

Цей бокс виконаний у металевому корпусі зі ступенем захисту IP20, тому передбачає встановлення у приміщенні. Монтаж проводиться біля входу в приміщення, що охороняється.

Розміри ящика становлять 27 х 27 х 10 см. На передній стороні боксу знаходиться оглядове вікно, розмірами 16 х 13 см, розташоване саме в тому місці, де на БДУ знаходяться елементи керування та світлодіодні індикатори, тому навіть не відкриваючи корпус, можна побачити стан системи.

У нашій компанії доступні ціни на металевий бокс для блоку дистанційного керування, а також самі пристрої керування. Завдяки цьому ви можете побудувати надійну систему безпеки та пожежогасіння на об'єкті.

Купівля та доставка

Купити металевий бокс для блоку дистанційного керування ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. У нас великий вибір модулів розширення та блоків до ППКП, а якщо вам потрібна допомога з вибором охоронних засобів, наші менеджери обов'язково допоможуть вам.

Доставка товарів територією України виконується Новою Поштою. Крім цього, у Києві у нас є магазин, який є точкою видачі замовлень, тому ви можете замовити доставку до магазину та самостійно приїхати за своїм замовленням.

Характеристики
Размеры бокса 270 х 270 х 100 мм
Размеры смотрового окна 160 х 130 мм
Степень защиты IP20
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
  • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.