Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Mесенджери
рус укр

Кронштейн регульований для сповіщувачів Satel BRACKET A

Код товару: 44569
Цiна
68.00 UAH
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
74.25 UAH
    Виробник: "Satel", Польша

    Тип кріплення: настінний/стельовий

    Кут нахилу: 30°

    Кут повороту: 90°

    Матеріал: ABS пластик

Опис

Кронштейн регульований для сповіщувачів Satel BRACKET A призначений для монтажу датчиків охоронних сигналізацій. Він виготовлений із пластику. Універсальність кріплення і поворотний механізм в дві сторони дозволяє встановлювати цю деталь в різних системах.

Інсталяція проводиться на стіну або на стелю. Завдяки можливості повороту до 90° є можливість досягти максимальної точності спрацьовування встановлених елементів (без помилкових включень).

Як придбати

Купити цей товар ви можете в нашому магазині. Оформити замовлення можна або на сайті, або звернувшись в точки видачі (розташовані в Києві та Запоріжжі). У нашому каталозі є все необхідне для створення охорони, СКУД і відеоспостереження. Наші співробітники допоможуть вам зробити вибір. Доставка по Україні здійснюється «Новою Поштою».

Характеристики
Для установки извещателей движения AGATE, AMBER, AMBER 2E, AOCD-250, APD-100, APMD-150, AQUA Luna, AQUA Plus, AQUA Plus 2E, AQUA Pro, AQUA S, COBALT, COBALT Plus, COBALT Pro, GRAPHITE, GREY, GREY Plus, IVORY, MPD-300, NAVY, SILVER, TOPAZ
Наклон в диапазоне 30°
Поворот в диапазоне 90°
Материал Пластик
Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.