17.04.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Комплект відеоспостереження для приватного будинку 2 MP Smart NVR Ethernet

немає в наявності
Фото 1 Комплект відеоспостереження для приватного будинку 2 MP Smart NVR Ethernet
Код товару: 26855
17 756.62 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
18 424.71 грн
  Бренд: "Hikvision", Китай

  Спеціалізований готовий комплект відеоспостереження
  2МП для приватного будинку
  для внутрішньої та зовнішньої установки
  Комплектація: 8 камер
  DS-2CD2025FHWD-I
  (4 мм), DS-2CD2125FHWD-IS (2.8 мм), DS-2CD2325FHWD-I (2.8 мм), 2шт. DS-2CD2422FWD-IW (2.8 мм), DS-2CD2525FWD-IWS (2.8 мм), DS-2CD2620F-IS (2.8-12 мм), DS-2CV2Q21FD-IW,
  Видеорегистратор DS- DS-7608NI-E2/8P , Wi-Fi маршрутизатор Wireless Router TP-Link TL-WR840N , монтажний комплект, джерело безперебійного живлення Powercom RPT-600AP IEC

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Часто буває, що, залишаючи свій будинок, ми не можемо зосередитися, оскільки всі наші думки зайняті переживаннями, чи все там добре. Чи закрили щільно кран? Чи зняли з плити чайник? Всі ці питання можуть здатися дріб'язковими порівняно з проблемами стосунків нянь-дітей і прислуги будинку. Залишаючи сторонніх людей без нагляду, ми не маємо права звинувачувати їх безпідставно в зникненні ювелірних прикрас. Але якщо підозри все ж закрадаються, краще перестрахуватися. А якщо залишити без нагляду старих батьків, до того ж, якщо вони інваліди, підстав для тривоги буде ще більше. Та й ніхто не застрахований від раптового відвідування домушників чи іншого незаконного вторгнення.

Звичайно, залишити свої очі в затишному місці квартири було неможливо до недавніх часів, однак тепер очима можуть виступати сучасні електронні гаджети, такі як система відеоспостереження. Онлайн перегляд та тривожні сигнали з камер спостереження дадуть можливість своєчасно відреагувати на поведінку залишених без нагляду літніх людей і дітей. Запис з камер, які в реальному часі зафіксують порушників, в подальшому істотно допоможе поліції для пошуку зловмисників.

З встановленою відеосистемою ви спокійно можете залишати своє житло. З огляду на відносну дешевизну відеосистеми, дозволити такі «очі» може практично кожен.

Пропонуємо готові найбільш популярні рішення для відеоспостереження. Основна мета встановлення відеоспостереження для будинку або квартири — безпека від зовнішнього впливу. Щоб постійно контролювати процеси, що відбуваються навколо будинку і в будинку під час відсутності господарів, вірним рішенням стане установка запропонованого комплекту. В окрему категорію можна віднести відеоспостереження за персоналом, не зайвою також стане установка відеокамер для контролю літніх людей або дітей. Цим обумовлені технічні вимоги до камер і запису звуку. Встановлення, налаштування і використання досить прості, а монтаж під силу навіть людині, яка ніколи з подібними завданнями не стикалася. Особливо зручно користуватися системою відеоспостереження Hikvision з мобільних пристроїв — телефонів або планшетів.

Даний комплект містить Smart-камери, що дозволяють розумно відстежувати події і своєчасно реагувати на них, не вдаючись до додаткового обладнання та комп'ютерів. Крім стандартних для IP-камер функцій визначення руху та налаштування зображення для можливості знімати проти світла фар або сонця, що мають практично всі камери, що входять в комплект, вони мають ще й інші корисні Smart-функції, які раніше були доступні тільки в дорогих серіях камер. Багато камер вміють детектувати обличчя людини. Фотографії виявлених облич будуть зберігатися на реєстраторі з даними про час їх визначення. З нагоди появи в кадрі особи камера може самостійно включити тривогу, відправити повідомлення з фотографією на електронну пошту господареві або передати управління реєстратору. «Сухі контакти» камери або реєстратора з легкістю можуть бути інтегровані в систему з будь-яким електричним обладнанням для виконання дій по події. При виявленні залишеного багажу (предмета в позначеному регіоні), буде подано сигнал тривоги. Відстеження зникнення об'єкта навпаки може включити тривогу, якщо предмет зник в зазначеному місці. Визначення вторгнення або перетину лінії в зоні, намальованій користувачем в налаштуваннях камери, також може привести до подальших дій за допомогою сухих контактів камери або реєстратора, що забезпечить більш надійний захист житла і цінностей.

2 MP Smart NVR Ethernet

У комплект входить:

2 камери для спостереження за внутрішніми приміщеннями будинку, які, як правило, встановлюються в напрямку входу, коридору, сходів і місця спілкування. Як мінімум одна камера ставиться з вбудованим мікрофоном для запису розмови з гостями.

 • Камера "Безпека в будинку 1" DS-2CD2125FHWD-IS (2.8 мм).Smart-функції: детекція облич, визначення вторгнення і перетину лінії, виявлення забутого багажу, відстеження зникнення об'єктів, регіон інтересу.
 • Камера "Безпека в будинку 2" DS-2CD2525FWD-IWS (2.8 мм). Smart-функції: детекція облич, визначення вторгнення і перетину лінії, виявлення забутого багажу, відстеження зникнення об'єктів, регіон інтересу.

2 камери, які здійснюють огляд прибудинкової території, під'їзду до будинку, шляхів проникнення: вікна, двері, входу, парковки. Як мінімум одна камера ставиться із змінною фокусною відстанню для налаштування в різні пори року.

 • < Камера "Охорона території 1" DS-2CD2025FHWD-I (4 мм).
  Smart-функції: детекція облич, визначення вторгнення і перетину лінії, виявлення забутого багажу, відстеження зникнення об'єктів, регіон інтересу.
 • Камера "Охорона території 2" DS-2CD2620F-IS (2.8-12 мм).
  Smart-функції: визначення вторгнення і перетину лінії, регіон інтересу.

1 камера для відстеження активності, наприклад, немовля в ліжечку чи навіть закипання чайника з потужним нічним підсвічуванням.

 • Камера "Монітор активності" DS-2CD2325FHWD-I (2.8 мм).
  Smart-функції: детекція облич, визначення вторгнення і перетину лінії, виявлення забутого багажу, відстеження зникнення об'єктів, регіон інтересу.

1 камера в якості відеоняні для стеження за дитиною і спілкування з нею в режимі двостороннього звуку.

 • Камера "Догляд за дитиною" DS-2CV2Q21FD-IW.

1 камера в якості відеопастуха для стеження за тваринами і спілкування з ними в режимі двостороннього звуку.

 • Камера "Спостереження за тваринами" DS-2CD2442FWD-IW (2.8 мм).
  Smart-функції: визначення вторгнення і перетину лінії.

1 камера для спостереження за пристарілими або хворими членами сім'ї з можливістю спілкування з ними, використовуючи двосторонній зв'язок.

 • Камера "Турбота про батьків" DS-2CD2422FWD-IW (2.8 мм).Smart -функції: визначення вторгнення і перетину лінії.

Крім того, останні 3 камери дозволяють записувати звук разом з відео як постійно, так і за подією.

Крім того, в комплект входять:

 • Джерело безперебійного живлення реєстратора (камер) Powercom RPT-600AP IEC.
 • Wireless Router TP-Link TL-WR840N для організації доступу в Інтернет.
 • Кабель CAT 5E UTP, OK-NET, Cu 4*2*0,51 для підключення камер.
 • Коннектори RJ-45 до нього.
 • Відеореєстратор DS-7608NIE2/8P для живлення і запису архіву камерами.

Кількість камер залежить від розмірів будинку і ділянки і може бути змінена покупцем. Відповідно може знадобитися змінити довжину кабелю і кількість конекторів, або замінити/додатково включити джерело живлення. До того ж можна додати SD-карти для більш надійного безперервного запису.

У даному комплекті камери підключаються Ethernet-кабелем до реєстратора, чим забезпечується їх живлення, запис і перегляд архіву.

Моніторинг та налаштування камер можуть виконуватися з реєстратора, з використанням Web-інтерфейсу камер, за допомогою безкоштовного програмного забезпечення iVMS-4200 на ПК і Mac, а також з мобільного смартфона або планшета на iOS і Android за допомогою додатків Hik-Connect, Ezviz або iVMS-4500.

Готовий комплект відеоспостереження може стати справжнім "рятувальним кругом", якщо Ви хочете в найкоротші терміни встановити спостереження і захистити своїх близьких, майно або бізнес від посягань з боку третіх осіб. Таке обладнання має ряд переваг, серед яких можна відзначити наступні:

 • Сумісність. Складові комплекту ретельно підібрані і прекрасно працюють один з одним.
 • Комплект "під ключ". Забудьте про складнощі підбору компонентів! Ми створили комплекти за принципом "купив — поставив — користуюся".
 • Широкий асортимент. Ми підібрали комплекти для різних об'єктів.
 • Вигідна ціна. Ми прагнемо зробити відеоспостереження доступним будь-якому користувачеві, тому пропонуємо готові рішення по найприємнішим цінам!

Щоб купити комплект IP відеоспостереження для будь-якого Вашого об'єкта, оформіть замовлення на сайті або зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону.

Комплектацiя (7 шт)
Фото IP камера Hikvision DS-2CD2325FHWD-I 2 Мп (2.8 мм) з SD картой
IP камера Hikvision DS-2CD2325FHWD-I 2 Мп (2.8 мм) з SD картой

  Роздільна здатність і формат: 2 Мп, 1920 x 1080
  ІЧ-підсвічування: до 30 м
  Ступінь захисту: IP67, вулична
  Живлення: DC 12 В ±25%; PoE (802.3af, class 3)
  Слот для карти пам'яті: до 128 Гб
  Об'єктив: фокусна відстань 2.8 мм (кут огляду 108°)

Код товару: 26727
х 1 5 265.00 грн
Фото Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-600AP IEC
Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-600AP IEC

  лінійно-інтерактивний ДБЖ, 3 виходи
  Повна потужність: 600 ВА
  Активна потужність: 390 Вт
  інтерфейси: RJ11, USB 2.0

Код товару: 26049
х 1 2 522.00 грн
Фото Маршрутизатор TP-Link TL-WR840N
Маршрутизатор TP-Link TL-WR840N

  Швидкість Wi-Fi 300 Мбіт/с
  Частота роботи Wi-Fi: 2.4ГГц
  WAN-порт: Ethernet
  інтерфейси: 1 x 10/100 Мбіт/с WAN (RJ45)
  4 x 10/100 Мбіт/с LAN (RJ45 )
  Підтримує: PPPoE, IPsec, L2TP, PPTP, IPTV, VPN, батьківський контроль

Код товару: 25993
х 1 819.00 грн
Фото Вита пара Одескабель КПВ-ВП (350) UTP Cat.5E 4х2х0.51 Cu неекранована внутрішня
Вита пара Одескабель КПВ-ВП (350) UTP Cat.5E 4х2х0.51 Cu неекранована внутрішня

  Тип: вита пара
  Монтаж: внутрішній
  Кількість жил: 4x2
  Матеріал жили: Cu
  Поперечний переріз: 0.51 мм
  Тип жили: багатожильна
  Наявність троса: немає
  Матеріал оболонки: PE
  Вогнестійкість: немає
  Довжина: бухта 305 м, знижка 5% від 1 км
  Порізка кабелю: кратно 10 м — комісія 20%

Код товару: 25797
х 200 13.93 грн
Фото Конектор RJ45 Cat 5, 5e
Конектор RJ45 Cat 5, 5e
Код товару: 25074
х 18 2.59 грн
Фото IP Wi-Fi камера Hikvision DS-2CV2Q01FD-IW 1 Мп (2.8 мм)
IP Wi-Fi камера Hikvision DS-2CV2Q01FD-IW 1 Мп (2.8 мм)

  - IP wi-fi 1 Mp (1280x720)
  -об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 92 град
  -ІК підсвічування : до 10 метрів

  Поворотна IP-відеокамера з Wi-Fi і картою пам'яті до 128 Гб (Карта пам'яті в комплект не входить)

  </p >

Код товару: 26695
х 1 1 950.00 грн
Фото IP камера Hikvision DS-2CD2025FHWD-I 2 Мп (4 мм)
IP камера Hikvision DS-2CD2025FHWD-I 2 Мп (4 мм)

  Роздільна здатність і формат: 2 Мп, 1920 х 1080
  ІЧ-підсвічування: до 30 м
  Ступінь захисту: IP67, вулична
  Живлення: DC 12 В; PoE (802.3af)
  Слот для карти пам'яті: MicroSD/SDHC/SDXC до 128 Гб
  Об'єктив: фокусна відстань 4 мм (кут огляду 86°)

Код товару: 26883
х 1 4 368.00 грн
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук
Владимир
27 вересня 2021 09:49

Комплект устанавливали специалисты из компании по безопасности. Заказывал и оплачивал я своей картой. По их словам, это лучшая на сегодняшний день система по соотношению цена-качество.

Відповісти
Ответить на отзыв