29.05.2022 працюємо в черговому режимі. Товар надсилаємо. Магазини – за погодженням. Будь ласка, робіть замовлення онлайн. Всім перетелефонуємо.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Автономна охоронна gsm-сигналізація Контакт v2 геркон

Код товару: 26414
Цiна
1 572.50 грн
  Виробник: "Geos", Украина

  Бездротова GSM-сигналізація з датчиком відкриття і дзвоном (2 номери)
  Працює без 220В
  Голосове меню
  Замаскована під монтажний короб
  Проста установка і управління

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Видео-обзор
Автономная охранная gsm-сигнализация Контакт v2 геркон
Опис

Автономна GSM сигналізація КОНТАКТ v2 геркон

Автономна сигналізація "КОНТАКТ" призначена для охорони приміщень, в тому числі приміщень без мережі 220 В. Контроль рахунку дозволить Вашій сигналізації завжди залишатися на зв'язку. Також сигналізація характеризується наступними можливостями: контроль заряду батарей, контроль якості мережі мобільного зв'язку. У комплект пристрою входить магнітно-герконовий датчик "Струна", який активує виклик. Пристрій розрахований на тривалу роботу від батарей типу АА. При спрацьовуванні датчика відкриття включається GSM модуль і реєструється в мережі. Після цього пристрій зробить вихідний дзвінок на номер першого абонента. У разі успішного додзвону, в залежності від режиму підтвердження сигналу тривоги, пристрій може завершити спроби викликів або продовжити їх. Якщо перший абонент не підтвердить отримання повідомлення про тривогу, пристрій зробить дзвінок на другий номер. Якщо абонент, якому дзвонить "КОНТАКТ" відповідає на виклик, пристрій повідомить про спрацювання датчика. Для постановки і зняття пристрою з охорони використовується дзвінок зі збереженого номера.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Після постановки на охорону GSM модуль пристрою відключений, Ви не зможете зробити дзвінок на пристрій.

Налаштування сигналізації Контакт v2 геркон

Особливою перевагою автономної охоронної сигналізації є простота налаштування. Всього 8 кроків для налаштування.
1. За допомогою мобільного телефону відключіть перевірку PIN-коду на SIM-карті. Встановіть підготовлену SIM-карту в роз'єм.
2. Подайте живлення на плату, вставивши батарейки типу АА за допомогою тумблера.
3. Дочекайтеся поки пристрій зареєструється в мережі і подасть короткі світлові сигнали індикатором статусу. Зелений світлодіод показує реєстрацію і якість мережі GSM.
4. Якщо реєстрація в мережі успішна, пристрій подасть два коротких сигнали червоним світлодіодом. Далі натисніть кнопку ДОДАТИ на платі пристрою.
5. Здійсніть дзвінок на номер SIM-карти протягом 30 секунд після натискання кнопки. Пристрій відповість на дзвінок і сповістить Вас, що Ваш номер збережений в пам'яті пристрою і перерахує команди голосового меню.
6. У режимі голосового меню натисніть клавішу 0 і введіть USSD-послідовність для перевірки стану рахунку SIM-карти.
7. Перевірте стан пристрою натиснувши клавішу 9 на клавіатурі свого телефону. Пристрій готовий до роботи. Через кілька хвилин "КОНТАКТ" автоматично перейде на охорону при замкнутому стані датчика відкриття.
8. Для перевірки правильності налаштувань вимкніть живлення пристрою тумблером і, почекавши 20 с, увімкніть його. Пристрій зареєструється в мережі і зробить виклики на номери, збережені в пам'яті пристрою.

Принцип роботи GSM-сигналізації Контакт v2 геркон

"КОНТАКТ" має два алгоритму дозвону.

1. Простий — без підтвердження додзвону. Пристрій дзвонить на запрограмовані номери. Якщо абонент приймає виклик — дозвон вважається успішним. Даний режим дозволяє економити Ваші кошти, але не гарантує, що пристрій додзвонитися Вам, а не Вашому автовідповідачу.

2. Дозвон з підтвердженням. Пристрій дзвонить по черзі на 5 запрограмованих номерів. Якщо абонент піднімає трубку або скидає виклик — дозвон вважається неуспішним. Для скасування додзвону необхідно підняти трубку і натиснути клавішу 4. Це захищає Вас від пропуску додзвону і гарантує, що Ви почуєте інформацію про поточний стан пристрою, наприклад низький заряд батарей або низький балансі на карті.

Характеристики

 • Напруга живлення: 3.6-4.4 В.
 • Тип елементів живлення: 3*АА.
 • Час роботи від батарей: до 180 днів.
 • Тип датчика: геркон.
 • Максимальна кількість абонентів: 3.
 • Тип підключення сирени: відкритий колектор.
 • Температурний діапазон роботи: від-10°С до +55°С.
 • Габаритні розміри: 110*110*70 мм.
Характеристики
Харчування 3 батареї типу АА. (Не входять в комплект поставки)
Час роботи від батарей До 12 місяців
Робоча частота 900 / 1800МГц
Максимальна кількість абонентів 2
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення в понеділок, середу та п‘ятницю в 15:00.
 • Відправлення на відділення - 60 грн (Лише за передоплатою)
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн, ср, пт. 11:00-17:00)

Запоріжжя

вул. Фортечна, 1

(пн, ср, пт. 09:00-14:00)

Залиште свій відгук
Дмитрий
29 квітня 2020 01:59

Долго возился, чтобы понять почему не работает и что я делаю нетак. Оказалось с новыми батарейками Duracell не работает, померял тестером 4.65 Вольт. Пришлось подключить лампочку от фонарика и разрядить немного, но это же бред и уменьшается время работы, зачем же я тогда Duracell покупал, если написано тип элементов питания 3*АА, то это никак не 4.4 Вольта, как в инструкции, а минимум 4.5 В, а новые и до 4.7 бывают. В принципе работает, бывают беспричинные звонки, но впечатление испорчено потерянным временем, непродуманностью питания и неаккуратной сборкой.

Відповісти
Ответить на отзыв
Александр
22 жовтня 2019 03:56

Вещь удобная, но батарей на год никак не хватит. Это раз. Второе, самое неприятное, это ложные срабатывания. Возможно от импульсов гаражной электросети, сварки и т.д. и т.п., но неприятно.

Відповісти
Ответить на отзыв
Оксана
17 грудня 2018 03:58

Супер качество

Відповісти
Ответить на отзыв
Даниил
21 листопада 2018 01:27

Покупал её в начале ноября, оказалась эта сигналка даже очень и очень путёвой, стоит не дорого зато вещь простая в использовании и надёжная в действии, это оптимальный для меня вариант, минусов в ней не нашел.

Відповісти
Ответить на отзыв
Виктор
11 жовтня 2018 03:45

"Очень огромный недостаток - напряжение трех новых батареек 4,6-4,7В. И с ними устройство не хочет запускаться так как считает это напряжение завышенным, пока специально не разрядил батарейки до 4.3В. В итоге трех батареек хватает меньше, чем хотелось бы. И не удобно разряжать новые комплекты батареек."

Відповісти
Ответить на отзыв
Інструкції