21.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Охоронна централь DSC РС 585 з клавіатурою PC1555RKZ

Код товару: 29720
3 332.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
3 997.99 грн
  Бренд: "DSC", Канада

  Кількість зон: 4 (розширення до 8 дротових і 32 бездротових зон)
  Кількість користувачів: 32
  Розподіл на групи: 1 група
  Підключення: дротове
  Резервне живлення: місце під АКБ 4 А·год, 12 В
  Канал зв'язку: телефонна лінія

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Це один з найстаріших ППКО, який використовується в побудові систем безпеки майже 20 років. Устаткування відрізняється високою надійністю, працює практично без програмних збоїв. Система сигналізації DSC має максимально можливу гнучкість управління і зручність в роботі. Основне призначення РС 585 — це використання в системах охоронної сигналізації. Працює з усіма 4х дротяними охоронними датчиками різних виробників, DSC має свою лінійку охоронних датчиків. Але цей прилад здатний контролювати сповіщувачі чадного газу і забезпечувати попередження про виявлення СО (GS-133) або може отримувати інформацію від пожежних сповіщувачів (перевірено роботу з 4х дротяними датчиками диму СПД-3.2, тепла СПТ-2Б-НЗ або СПТ3Б-НЗ, комбінованими СПД-3.3), датчиків затоплення (Geos SW-01). Система сигналізації здатна передавати повідомлення про тривогу, несправності, інформацію про небезпеку на станцію моніторингу по телефонних лініях.

Система сигналізації РС 585 не може запобігти вторгненню. Вона призначена тільки для сповіщення вас і станції моніторингу про нештатну ситуацію. На базі цієї системи можна побудувати охоронно-пожежну сигналізацію невеликого об'єкта. Часто використовується в випадках, коли не потрібен звіт на пульт моніторингу, а досить сповістити службу внутрішньої охорони об'єкта (чергового, сторожа, вахтера), використовуючи виносні клавіатури і світлозвукові сповіщувачі

Купити РС 585 можна в нашому інтернет-магазині. Наші менеджери допоможуть вам підібрати правильну комплектацію РС 585.

Експертна думка
Фото Охоронна централь DSC РС 585 з клавіатурою PC1555RKZ
Андрей И.

Идеальный автономный охранный прибор. Его качество и надежность выше всяких похвал. Простой в настройке (хотя очень большая и широкая конфигурация). Такие приборы служат по 15-20 лет, лично установил больше двухсот централей, как в пожарные так и в охранные системы. Линейка DSC Power Series до 2010 года занимали лидирующую позицию в монтаже пожарных сигнализаций. В Запорожье смонтировал на DSC гостиницу Интурист, офисно-складские помещения “ROMA”, в военных частях несколько оружейных комнат, казарм…. Отлично подходит для объектов с постоянным присутствием дежурного персонала, для этого нужно просто вынести клавиатуру в дежурный пост. Установку и настройку следует доверить специалистам, т.к. цена ошибки это покупка нового прибора. Единственный сервисный центр в Ужгороде и цена ремонта там высока. При желании можно вывести на пульт охраны или мобильный телефон пользователя с помощью специальных модулей, но не каждый пульт примет такую централь.

Характеристики
Максимальне число зон в системі: 5 дротових зон
Кількість зон на головній платі: 4
Кількість незалежних груп охорони: 1
Кількість користувачів: 32 користувача + 1 адміністратор
Пам'ять подій: 128 подій
Струм навантаження ППК: 500 мА
Телефонний комунікатор: Contact ID
Можливість бездротового розширення: Є
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.

Інструкції