16.06.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Кнопка для одноклавішного чи прохідного вимикача Ajax SoloButton (1-gang/2-way) для LightSwitch Black

Код товару: 46987
289.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
289.20 грн
    Бренд: "Ajax", Украина
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Видео-обзор
Ajax LightSwitch: сенсорный выключатель для вашего комфорта
Опис

Кнопка для одноклавішного чи прохідного вимикача Ajax SoloButton (1-gang/2-way) для LightSwitch Black працює у парі з відповідним реле. Вона призначена для керування живленням на один пристрій. Залежно від типу реле, зібраний комплект дозволяє увімкнути/вимкнути підключений прилад з однієї або кількох локацій. Для зручності експлуатації вночі панель отримала підсвічування. При підключенні до хаба керування цю функцію можна деактивувати у програмі смартфона.

Призначення та особливості

Купити SoloButton (1-gang/2-way) рекомендується для створення смарт-системи для керування електроживленням різних приладів. Це може бути освітлення, привід вентиляції, електричних жалюзей, штор тощо. Кнопка спрацьовує при легкому дотику до неї або безконтактним шляхом (достатньо піднести руку приблизно на 15 мм, щоб активувати сенсор).

Модуль (клавіша та реле) збирається без застосування інструментів. Ця модель не потребує встановлення додаткової декоративної рамки. Сенсорний варіант вимикача виявиться корисним у тих ситуаціях, коли руки зайняті, мокрі чи брудні. Користувач може увімкнути або вимкнути світло, не торкаючись самої панелі.

Характеристики

У нашому каталозі вказуються актуальні ціни на Ajax SoloButton (1-gang/2-way) для LightSwitch Black. Основні характеристики:

  • Тип виробу: сенсорна панель.
  • Кількість ліній керування: 1.
  • Колір чорний.
  • Атмосферний захист: IP20.

У каталозі можна вибрати інший колір панелі, щоб вона підходила до інтер'єру. Ця модель повинна встановлюватись у приміщеннях з максимальною вологістю до 75%.

Продаж та доставка

Продаж в інтернет-магазині SoloButton (1-gang/2-way) доступний для всіх міст України. Доставка обладнання здійснюється через Нову Пошту. Мешканці та гості Києва можуть відвідати точку видачі, щоб самостійно забрати куплений товар.

Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
  • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
  • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.