02.02.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

IP камера Hikvision DS-2CD2346G1-I 4 Мп (2.8 мм)

Код товару: 28890
Цiна
5 740.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
5 740.00 грн
  Виробник: "Hikvision", Китай

  Роздільна здатність і формат: 4 Мп, 2688 х 1520
  LED-підсвічування: до 50 м
  Ступінь захисту: IP67, вулична
  Живлення: DC 12 В ±25%; PoE (802.3af)
  Слот для карти пам'яті: MicroSD/SDHC/SDXC до 128 Гб
  Об'єктив: фокусна відстань 2.8 мм (кут огляду 104°)

Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Камера DS-2CD2346G1-I — це рішення високого класу, яке використовується в структурах відеоспостереження. Пристрій є частиною інноваційної серії мережевих камер Hikvision, які забезпечують плавну зйомку об'єктів, охоплених цілодобовим моніторингом, і забезпечують інтелектуальний аналіз (виявлення вторгнення, перетин лінії, вхід/вихід із зони) на основі класифікації об'єктів (транспортний засіб, людина). Ця ​​камера відноситься до серії камер Easy IP 4.0, яка відрізняється дуже гарною якістю зображення і інноваційними технологіями.

Камера обладнана сучасним 1/2,7' CMOS-сенсором з прогресивною розгорткою 4 Mp, яка дозволяє зберігати відеозаписи з максимальною швидкістю 25 кадрів в секунду з роздільною здатністю 2688 × 1520. Пристрій обладнаний дуже міцним корпусом, який характеризується високим ступенем опору до несприятливих погодних умов (IP67). Система стиснення H.265 означає, що сигнал, який відправляється камерою, займає менше місця на носії запису (наприклад, HDD або карта microSD), що забезпечує ефективний захист і більш тривалий час зберігання. Слід зазначити, що, незважаючи на стиск, передана інформація зберігає свої деталі і високу якість. Сильною стороною камери є об'єктив з фіксованою фокусною відстанню і інфрачервоний випромінювач EXIR. Обидві ці системи забезпечують чітке зображення (незалежно від переважаючих умов освітлення). Завдяки технології PoE і 3D-захоплення, встановлення камери відбувається швидко і просто.

Керування, програмування налаштувань і використання IP-камери Hikvision DS-2CD2346G1-I здійснюється за допомогою програми керування пристроями, доступною через веб-браузер. Використовуючи інтуїтивно зрозуміле меню програми можна не тільки тестувати камери і переглядати в реальному часі записане зображення, але також можна точно визначати дати і інтервали часу, виходячи з того, який пристрій функціонує. Універсальність програми доступу також гарантує негайне повідомлення користувача про можливе дублювання IP-адреси камери або втрати зв'язку з пристроєм, що значно забезпечує правильну роботу камер і підтримує ефективність системи моніторингу. Стабільність роботи камери відповідно до індивідуальних параметрів користувача також забезпечується можливістю резервного копіювання налаштувань, а функція автоматичного перезапуску камери забезпечує ефективність щоденного моніторингу.

IP-камера DS-2CD2346G1-I працює на основі технології AcuSense, яка дозволяє класифікувати об'єкти і, таким чином, фільтрувати помилкові тривоги від подій VCA.

Hikvision AcuSense — це інноваційна технологія, заснована на алгоритмах штучного навчання (Deep Learning). Ця технологія дозволяє класифікувати цілі і об'єкти, які охоплюються моніторингом, що значно підвищує рівень точності сигналів тривоги і забезпечує більш простий і ефективний пошук відеозаписів. Завдяки точному розпізнаванню система AcuSense може фільтрувати до 90% подій, які викликають помилкові тривоги, що для кінцевого одержувача означає відкидання несуттєвої інформації, зниження трудовитрат, підвищення рівня задоволеності або більш високу ефективність моніторингу.

 DS-2CD2346G1-I (2.8 мм)

Більшість проблем в захисті периметра викликано перетином його людьми і транспортними засобами. Традиційні системи відеоспостереження не здатні класифікувати типи об'єктів, що призводить до нескінченних хибних тривог. Технологія AcuSense дозволяє значно зменшити спрацьовування цих сигналів тривоги і ідентифікувати об'єкт на записи як людину або транспортний засіб. Тільки позитивний результат перевірки викличе тривогу. У той же час система буде обходити аварійні ситуації, за які, наприклад, відповідають листя, рухомі на вітрі, тварини, дощ або освітлення. В даний час в камерах можлива класифікація за людиною або транспортним засобом для таких подій VCA, як виявлення вторгнення, виявлення перетину лінії, виявлення входу в зону і виявлення виходу із зони.

 4 Mp IP відеокамера Hikvision DS-2CD2346G1-I (2.8 мм)

Камери серії Hikvision AcuSense можуть швидко шукати в наборі збережених відеофайлів всі записи, в яких з'являються певні особи або транспортні засоби. Параметри швидкого пошуку об'єктів доступні в локальному графічному інтерфейсі користувача і забезпечують швидкий доступ до файлів про людей або транспортних засобах.

Рекомендації з побудови системи:

4 Mp IP відеокамера Hikvision DS-2CD2346G1-I (2.8 мм)

Зверніть увагу, що фільтрація сигналів тривоги і поведінковий аналіз не підтримуються при включеному ROI, коли встановлено стиснення H265 + або H.264 + і коли ввімкнений третій потік і виявлення руху.

Камера DS-2CD2346G1-I гарантує безперервне захоплення контрольних записів у високій роздільній здатності, зберігаючи природну колірну палітру і високу плавність зображення. У зв'язку з тим, що IP-камери часто використовуються в змінних умовах спостереження, пристрій від Hikvision обладнано рядом технологій, що забезпечують нечутливість і активну адаптацію камери до гетерогенного середовища моніторингу. Сильною стороною камери є її великий каталог функцій, пов'язаних з корекцією зображення, і численні інтелектуальні системи, які полегшують налаштування системи і гарантують безперебійну ідентифікацію кожного із зареєстрованих об'єктів.

 • AGC (автоматичне керування посиленням) — система автоматичного посилення виконує функцію корекції рівня сигналу на постійній основі, що дозволяє підтримувати чіткість записаного відео в змінних умовах спостереження.
 • 3D DNR (цифрове шумозаглушення) — це система активного захисту зображення від будь-яких перешкод, які можуть виникнути під час запису. Функція DNR постійно аналізує захоплені записи, використовуючи порівняльний метод послідовних кадрів зображення, а також окремих пікселів. Завдяки цьому рішенню можна зберігати чисті і прозорі записи як вдень, так і вночі.
 • WDR 120dB (широкий динамічний діапазон зображення) — це система, за допомогою якої можна спостерігати складну сцену, зберігаючи прозорість всіх площин зображення.
 • BLC (компенсація фонового освітлення) — функція, завдяки якій можна підтримувати чіткість і деталізацію об'єктів, що з'являються як на передньому, так і на задньому плані. Система компенсації заднього освітлення постійно регулює рівень яскравості всіх фрагментів зображення.

Інфрачервоні освітлювачі EXIR 2.0 — це інноваційна технологія з використанням новітніх високоефективних інфрачервоних діодів EXIR. На відміну від стандартних випромінювачів з круглими діодами, випромінювачі EXIR випромінюють світловий потік з прямокутною характеристикою. Завдяки цьому вони ідеально і рівномірно охоплюють весь план спостереження, як центральні точки сцени, так і кути. У традиційній технології центр плану зазвичай переекспонований, а кути зображення недоекспонувані. У порівнянні з попереднім поколінням, EXIR 2.0 має кращу тепловіддачу і збільшений термін роботи до 20 тисяч годин.

Інтелектуальний алгоритм RoI (Region of Interest) дозволяє поліпшити якість обраних частин зображення і дозволяє обмежувати якість інших частин. Це позитивно впливає на використання обчислювальної потужності процесора сигналів, знижує вимоги до пропускної здатності мережі і покращує ідентифікацію тільки найбільш чутливих точок.

Ефективні системи відеоспостереження також є інтелектуальними системами для вибіркового відеозапису. Використовуючи властивості камери з функцією зон конфіденційності, буде реалістично індивідуально адаптувати спосіб функціонування системи спостереження до просторової специфіки і вимог безпеки конкретного місця установки. Завдяки системі масок конфіденційності можна вільно позначати частини зображення, які будуть виключені з системи відеоспостереження. Повний контроль над системою моніторингу забезпечить архівування цінних відеоматеріалів з належною увагою до реалізації права третіх осіб на недоторканність приватного життя.

У матриці DarkFighter використовується технологія Ultra Low Light, що робить її найкращим вибором при дуже слабкому освітленні. Поєднуючи високу роздільну здатність (мінімум 1080p) зі швидкістю запису і подвійною технологією сканування WDR 120 дБ, матриця Dark Fighter записує зображення виключно хорошої якості навіть в найскладніших умовах. Ви можете отримати чудові результати при чутливості від 0,002 люкс для кольорових зображень до 0,0002 люкс для чорно-білих.

4 Mp IP відеокамера Hikvision DS-2CD2346G1-I (2.8 мм)

Технологія Video Content Analytics (аналіз відеоконтенту) тепер доступна не тільки для корпоративних систем безпеки. Завдяки рішенню EasyIP вона також сподобається малому і середньому бізнесу. Співробітники отримують інструмент інтелектуального пошуку, який можна використовувати в поєднанні з тривожними подіями і виявленням подій на основі VCA, а також функцію інтелектуального відтворення, яка дозволяє переглядати записаний момент перетину лінії або вторгнення, а також обличчя злочинців. Розширено можливості для спрацьовування сигналів тривоги і аналізу подій, щоб виявити видалення об'єкта і залишений багаж без нагляду.

Камера Hikvision DS-2CD2346G1-I обладнана сучасним інфрачервоним освітлювачем з двома чорними стеклами EXIR Black Glass, завдання якого — забезпечити ще кращий моніторинг в нічний час при різній освітленості. Правильне функціонування камери з ІЧ-підсвічуванням забезпечується вбудованим механічним інфрачервоним фільтром, завдяки якому камера автоматично контролює роботу підсвічування і забезпечує чіткість знятих зображень як вдень, так і вночі.

Використання зовнішньої камери DS-2CD2346G1-I дозволить вам створити професійну контрольну структуру, яка буде безперервно функціонувати як всередині, так і зовні приміщення. Міцна конструкція і високий опір камери гарантують безперебійну роботу пристрою навіть в найскладніших умовах установки. Крім того, висока якість корпусу підтверджується присвоєнням пристрою ступеню захисту IP67. Камера стійка до можливих перешкод від твердих частинок і зберігає свою функціональність навіть в разі тимчасового контакту з сильним потоком води. Пилонепроникність, а також різні варіанти монтажу гарантують, що промислова камера DS 2CD2346G1 I з об'єктивом 2,8 мм ідеально підійде для будь-якого робочої середовища.

З метою комплексного захисту записаних файлів можна архівувати зображення тривоги безпосередньо в камері на переносних носіях даних. Наявність вбудованого слота для карт пам'яті microSD дозволить вам встановити ємні карти пам'яті. Запис на карту пам'яті може використовуватися незалежно від реєстрації з використанням програмного забезпечення NVR або спеціального записуючого пристрою. Також можливо створити автономний запис камери тільки на карту пам'яті. Реєстрація файлів на картах microSD/SDHC/SDXC дозволить ефективно завершити систему архівування моніторингу і стане аварійним джерелом зберігання даних.

 4 Mp IP відеокамера Hikvision DS-2CD2346G1-I (2.8 мм)

Цікава функція, яка використовується в деяких продуктах моніторингу мережі Hikvision, — це функція ANR (автоматичне поповнення мережі). Цей сервіс гарантує безперервність запису в разі поломки, відключення або втрати зв'язку між камерою і реєстратором. Система працює на основі автоматичного виявлення проблеми в мережі і безпечного записи на карту microSD, розташовану всередині камери. Після припинення збою, записи автоматично синхронізуються, і в разі недоліків реєстратор завантажує бракуючі фрагменти безпосередньо з карти.

H.265+ — це система кодування відео, яка є розширенням технології, використовуваної в H.265/HEVC (високоефективне кодування відео). Система H.265+ — це остання версія кодеків, використовуваних у моніторингу, яка заснована на інтелектуальному алгоритмі, розробленому Hikvision. Кодування сигналу в системі H.265 — це незвичайна технологія, яка дозволяє оптимізувати основні функції камери і дозволяє краще використовувати пропускну здатність мережі, значно знижує перешкоди і гарантує тривалий час архівування записів без шкоди для якості зображення. Польові випробування показують, що стиснення H.265+ знижує необхідний рівень швидкості передачі відео високої чіткості приблизно на 67% в порівнянні з H.265, тим самим зменшуючи необхідну пропускну здатність і ємність жорсткого диска/дискового простору. Зменшення кількості бітів означає зниження витрат для споживачів, а також підвищення ефективності, стабільності і надійності всього обладнання в даній системі спостереження. Застосування кодека H.265+ забезпечує найбільш вражаючу продуктивність на зображеннях, де фон залишається постійним і рідко змінюється; для об'єктів, що рухаються на застійній стадії і з цілодобовим спостереженням.

Цей пристрій дозволяє безпосередньо підключатися до комп'ютера або будь-якого мобільного пристрою через хмарну систему. Перевага цього рішення — можливість отримати віддалений доступ як до камери, так і до рекордеру, записів і ряду корисних функцій. Реєстрація пристрою дуже проста через веб-браузер або через QR-коди. Варто підкреслити, що сервіс P2P Hikvision не вимагає від користувача встановлення додаткової переадресації портів. Спосіб зв'язку в тимчасової техніці є значним спрощенням доступу до системи моніторингу, що особливо рекомендується при використанні мобільного бездротового Інтернету LTE.

Адреса платформи: www.hik-connect.com, додаток Hik-Connect для пристроїв iOS і Android

В комплекті з камерою є безкоштовне клієнтське програмне забезпечення iVMS 4200. Програма використовується для попереднього перегляду зображення, а також для моніторингу та налаштування камер. Додаток характеризується високою функціональністю і дозволяє створити професійне робоче місце для системного адміністратора і інших користувачів. Клієнт CMS може працювати з 256 пристроями запису та, крім відображення живого зображення або відтворення записів, забезпечує роботу з декількома моніторами, підтримку електронної карти, відображення повідомлень про тривогу, двосторонню передачу звуку і розширений пошук окремих подій. Для більш складних систем корисною функцією програми є можливість створювати облікові записи з різними ступенями повноважень. Програма для ПК доповнюється мобільним додатком iVMS-4500, яке є для платформ Android, iOS і Windows Phone.

Додаток SADP (Search Active Devices Protocol) — це зручний і не вимагаючий встановлення програмний інструмент для онлайн-пошуку пристроїв. Він шукає активні онлайн-пристрої у вашій підмережі і відображає інформацію про ці пристрої. Ви також можете змінити основні параметри мережі цих пристроїв за допомогою цього програмного забезпечення.

Надійна робота з увагою до деталей, продуманим дизайном, міцним корпусом, підтримкою стандартів ONVIF і PoE, віддаленим переглядом і ефективною фільтрацією небажаних сигналів тривоги AcuSense роблять камеру DS-2CD2346G1-I ідеальною в захисних пристроях як для індивідуальних, так і бізнес клієнтів. Універсальність пристрою гарантує реалізацію системи бачення на найвищому рівні при збереженні розсуду і естетики всієї установки. Ефективний метод стиснення даних, розширені функції корекції зображення, можливість комплексного керування системою моніторингу і безперервний запис докладних записів з високою роздільною здатністю роблять камеру Hikvision Easy IP 4.0 міцною ланкою в будь-якій системі спостереження.

 4 Mp IP відеокамера Hikvision DS-2CD2346G1-I (2.8 мм)

Особливості:

 • Підтримується криптографічний модуль HIKSSL, сертифікований на відповідність стандарту FIPS140-2.
 • 1/2.7" Progressive Scan CMOS.
 • 2688 х 1520; 25 кадрів в секунду.
 • Фіксований об'єктив 2.8 мм.
 • Чутливість: колір 0.007 Люкс/(F1.2, AGC вкл), 0.012 Люкс (F1.6, AGC вкл); 0 Люкс з ІЧ.
 • BLC/3D DNR/ROI.
 • H.265, H.264.
 • Фільтр помилкової тривоги за цільовою класифікацією.
 • Darkfighter.
 • Вбудований слот Micro SD/SDHC/SDXC, до 128 Гб.
 • WDR 120 дБ.
 • IP67.
Характеристики
Матриця1 / 2.7
Макс. роздільна здатність2688x1520
Мін. чутливість0.007 люкс @ (F1.2, AGC ON), 0.012 люкс @ (F1.6, AGC ON)
Швидкість затвора 1/3 с - 1 / 100,000 с
Повільна витримка затвораПідтримує
Режим день / нічІК-фільтр
Тип підсвічуванняІК
Дальність підсвічуванняДо 50м
Тип об'єктиваФіксований
Фокусна відстань2.8 мм
Кріплення об'єктиваM12
АпаратураF1.6
Кути оглядуГоризонтальний: 104 °, Вертикальний: 58 °, Діагональ: 124 °
Управління фокусомФіксований
Відео компресіяH.265 /H.264/MJPEG
Поддержка дозволів2688x1520, 1920x1080, 640x480, 352x288
частота кадрів (головний потік)25fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720)
частота кадрів (доп. потік)25 fps (704 × 576, 640 × 480, 352 × 288)
Придушення шуму (DNR)3D DNR
BLC / WDR / ROI / SVCПідтримує, H.264 і H.265
Ethernet1 RJ45 10M / 100M
Мережеві протоколиTCP / IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP , RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour
СумісністьONVIF (PROFILE S, PROFILE G), ISAPI
Кількість одночасних підключеньОдночасний перегляд до 6 каналів
метод зберіганняNAS (NFS, SMB / CIFS), ANR, Micro SD
Користувачі / рівніДо 32 користувачів. 3 рівня: адміністратор, оператор і користувач
Локальна пам'ятьMicro SD карта до 128ГБ
кнопка скидання / Перетин лінії / Вторгнення в область / Вхід і вхід з регіонуПідтримує
ЖивленняDC12V ± 25%
PoEPoE (802.3af)
потужність<10W
Ступінь захистуIP67
РозміриΦ138.3мм × 126.3мм
МатеріалМетал + пластик
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
 • Незважаючи на планові та аварійні відключення світла, доставка відбувається за графіком
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.