HD-CVI камера Dahua DH-HAC-HDBW1200RP-Z 2 Мп (2.7-13.5 мм)
немає в наявності
Фото 1 HD-CVI камера Dahua DH-HAC-HDBW1200RP-Z 2 Мп (2.7-13.5 мм)
Фото 2 HD-CVI камера Dahua DH-HAC-HDBW1200RP-Z 2 Мп (2.7-13.5 мм)
Код товару: 28316
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "Dahua", Китай
    Роздільна здатність і формат: 2 Мп, 1930 х 1088
    ІЧ-підсвічування: до 30 м
    Ступінь захисту: IP67, IK10, вулична
    Живлення: DC 12 В
    Слот для карти пам'яті: відсутній
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
DH-HAC-HDBW1200RP-Z
Відеокамера DH-HAC-HDBW1200RP-Z здатна працювати від постійної напруги в межах від 10,8 до 13,2 В Максимальний струм її споживання становить 420 мА. Вона підключається до мережі через 12V блок живлення (постійного струму). Допустимі робочі температури —-30°C ... +60°С. Габарити вуличної HDCVI камери — 122х89 мм.
H-HAC-HDBW1200RP-Z
Особливості:
  • Вулична/внутрішня HD CVI камера.
  • 1/2.7", 2 Мп CMOS матриця.
  • Запис: 1080р (2MP) — 25 кадрів/с.
  • Велика швидкість передачі на довгі відстані.
  • Нічне ІЧ-підсвічування до 30 метрів, Smart ІЧ.
  • День/Ніч (ICR), AWB, AGC, BLC, 2D-DNR.
  • Антивандальний захист корпусу IK10.
  • Клас захисту IP67.
  • Матеріал корпусу — метал + пластик.
  • Роз'єми BNC, DC 12V.
  • Живлення DC 12V ±25%.
Характеристики
Датчик зображення1 / 2.7
Кількість ефективних пікселів1920 (H) х 1080 (V)
Система скануванняProgressive
Чутливість0.02 Люкс / F1.8, (0 Люкс з ІК)
Відношення сигнал / шумБільше 65 дБ
Ік підсвічуваннядо 30 метрів
Управління підсвічуваннямАвто / вручну
Ік діоди2 діода
Тип лінзиМоторизований об'єктив / фіксована діафрагма
Тип кріпленнявбудований
Макс. апертураF1.8
Відстань фокусування200 мм, 7,87
Управління фокусомМоторизований
Дистанція DORIПеревірка: 45 м; Спостереження: 18 м; Розпізнавання: 9 м; Ідентифікація: 5 м
Відео вихід1-канал BNC - високої чіткості / CVBS аналоговий вихід (перемикається)
День / нічАвто (ICR) / вручну
Smart ІК / Баланс білогоАвто / вручну
Аудіо інтерфейснемає
ЕлектроживленняDC12V ± 30%
потужністьМакс. 6,3Вт
Ступінь захистуIP67, IK10
Розміри (Ш × Г × В)ф122x90 мм