IP Wi-Fi камера Dahua DH-IPC-HFW1120S-W 1.3 Мп (3.6 мм)
немає в наявності
Фото 1 IP Wi-Fi камера Dahua DH-IPC-HFW1120S-W 1.3 Мп (3.6 мм)
Фото 2 IP Wi-Fi камера Dahua DH-IPC-HFW1120S-W 1.3 Мп (3.6 мм)
Фото 3 IP Wi-Fi камера Dahua DH-IPC-HFW1120S-W 1.3 Мп (3.6 мм)
Фото 4 IP Wi-Fi камера Dahua DH-IPC-HFW1120S-W 1.3 Мп (3.6 мм)
Фото 5 IP Wi-Fi камера Dahua DH-IPC-HFW1120S-W 1.3 Мп (3.6 мм)
Фото 6 IP Wi-Fi камера Dahua DH-IPC-HFW1120S-W 1.3 Мп (3.6 мм)
Фото 7 IP Wi-Fi камера Dahua DH-IPC-HFW1120S-W 1.3 Мп (3.6 мм)
Фото 8 IP Wi-Fi камера Dahua DH-IPC-HFW1120S-W 1.3 Мп (3.6 мм)
Код товару: 26362
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "Dahua", Китай
    Роздільна здатність і формат: 1.3 Мп, 1280 x 960
    ІЧ-підсвічування: до 30 м
    Ступінь захисту: IP67, вулична
    Живлення: DC 12 В ±25%
    Слот для карти пам'яті: MicroSD до 128 Гб
    Об'єктив: фокусна відстань 3.6 мм (кут огляду 72°)
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
Вулична циліндрична 1.3МП мережева Wi-Fi відеокамера DH-IPC-HFW1120S-W серії Consumer
-оснащена 1/3 "Progressive Scan CMOS матрицею зі світлочутливістю 0,08 Люкс з роздільною здатністю 1280x960 пікселів (1Mp/720p) зі швидкістю 25 к/с при фокусній відстані 3.6мм з широким охопленням зображення 72°і вбудованимІЧ підсвічуванням з 18-ти інфрачервоних SMD світлодіодів з освітленням до 30 метрів з автоматичним перемиканням день/ніч в якісному металевому алюмінієвому корпусі з захистом оболонки IP67 і пластиковим козирком для зовнішнього відеоспостереження, що не заважає з такими характеристиками використовувати її і всередині приміщення .
Ця модель дозволяє сфокусуватися на відстані не менше 800 мм, виявити об'єкт при дальності до 35 м, спостерігати за об'єктом, віддаленим не більше ніж на 14 м, а при 7 м розпізнати об'єкт, але ідентифікувати тільки, якщо об'єкт не далі 3 м.
Камера підтримує платний запис в хмару IMOU.
DH-HAC-HFW1100S-S3
Особливості:
  • 1/3 "progressive scan CMOS 1.3Мп
  • Н.264/MGPEG
  • BLC, 3DNR, DWDR, AWB, AGC
  • Веб-браузер IE, DSS Express, Smart PSS і xDMSS
  • ІЧ підсвічування 30м, день/ніч (ICR),
  • Слот Micro SD карти до 128Гб
  • DC12V/5.5W
  • Wi-Fi, P2P і запис в хмару
Як купити
Продаж відеокамери Dahua DH-IPC-HFW1120S-W WiFi в інтернет-магазині можлива онлайн.
У нас рекомендовані виробником ціни на Dahua DH-IPC-HFW1120S-W 1.3 МП (3,6 мм ). Вони однакові у всіх законослухняних продавців в Україні.
Купити IP камеру Dahua DH-IPC-HFW1120S-W (3,6 мм ) можна безпосередньо в пункті видачі в Києві, залишивши заявку на сайті ohrana.ua . Якщо у Вас немає такої можливості, то в заявці на товар пропонується внести дані на доставку Новою Поштою.
Характеристики
Матриця1/3
Робоча область матриці1280 (H) x960 (V )
Мін. чутливість0.08 Люкс / F2.1 (Колір), 0 Люкс (ІК вкл)
ІЧ подсвтка30 метрів
Об'єктивf=3.6 мм
Кут огляду72 °
Роздільна здатність зображення1.3Мп (1280x960) / 720р (1280x720) / D1 (704x576)
Швидкість передачі4Kbps ~ 8192Kbps
Онлайн користувачідо 20 користувачів одночасно
ЕлектроживленняDC 12В, PoE (802.3af)
Потужність4,6 Вт
Ступінь захистуIP 67
Робоча температура-30 ° C ~ + 60 ° C
Розміри 70х165 мм