20.07.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.

Кабель інверторний 0.5 м (пара)

Код товару: 48291
600.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
600.18 грн

  Тип: інвенторний
  Перетин: 35 мм2
  Клема отвір: Ø 8 мм
  Довжина: 0.5 м

Гарантія
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Кабель інверторний 35 мм ідеально підходить для тих, хто займається монтажем сонячних батарей, користується автомобільними інверторами або іншими системами, що вимагають передачі енергії з високою ефективністю. Завдяки великому перерізу ланцюг здатний передавати струм із великою силою. Ця модель вирішує проблеми, пов'язані з необхідністю ефективної передачі енергії від джерела до споживача, забезпечуючи надійне та стабільне електроживлення потужного обладнання. Її можна використовувати для підключення сонячних систем, акумуляторних інверторів та інших схожих пристроїв.

Характеристики

 • Перетин: 35 мм2.
 • Діаметр клеми: 8 мм.
 • Довжина одного відрізка: 50 см.
 • Ізоляція: ПВХ.

Переваги та особливості

Надійність. Перетину дроту достатньо для забезпечення високої електропровідності, що мінімізує втрати енергії під час подачі напруги.

Довговічність. Кабель виготовлений із міцних матеріалів, що забезпечує йому довгий термін служби та стабільну роботу за різних умов експлуатації.

Простота монтажу. Модель обтиснута з двох сторін клемою з отвором під болт діаметром 8 мм. Це забезпечує зручність при підключенні до різних пристроїв.

Безпека. Струмопровідний елемент отримав товсту оболонку, яка не деформується при нагріванні, а в аварійній ситуації не підтримує горіння. Завдяки цьому система електроживлення здатна витримувати великі навантаження, що виникають під час підключення потужних споживачів. Це важливо для ефективної роботи енергосистем, що працюють від сонячних панелей, вітрогенераторів та джерел безперебійного живлення, оснащених інверторами.

Продаж та доставка

У каталозі ми вказуємо актуальні ціни на кабель інверторний 35 мм. Купити його в інтернет-магазині можна в будь-якому регіоні України, де є вихід в інтернет, а ми доставляємо куплений товар через Нову Пошту. Також можна забрати придбане обладнання у наземному магазині, розташованому у Києві.

Характеристики
Тип инверторный
Сечение 35 мм2
Длина 0.5 м
Клемма отверстие Ø 8 мм
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.