21.02.2024 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Сповіщувач пожежний тепловий точковий адресний СПТТА

Код товару: 46347
348.00 грн
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
348.00 грн
  Бренд: ЧП Резерв-1

  Тип сповіщувача: адресний
  Тип: тепловий
  Захист: IP30
  База (комплектується окремо): Р-96
  Товар на замовлення. Термін виготовлення — 2 місяці з моменту отримання 100% передплати.

Гарантія
2 роки офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис

Сповіщувач пожежний тепловий точковий адресний СПТТА використовується у протипожежних комплексах “Омега” для передачі сигналу тривоги у разі різкого стрибка або зростання температури у приміщенні. Модель оснащена функцією самостійної діагностики та кількома режимами оповіщення. Конструкція монтується на стелю будь-якого типу (також передбачено врізний варіант установки для підвісних стель Armstrong). Пристрій підключається до бази Р-96, яка купується окремо.

Особливості та сфера застосування

Купити модель СПТТА рекомендується власникам приміщень, в яких є висока ймовірність утворення вогнищ загоряння або які потребують надійної протипожежної системи. Під адресним типом пристрою мається на увазі, що при виникненні несправності або тривоги прилад разом з відповідним електричним сигналом надсилає на контрольну базу свою адресу (код).

До системи модель підключається за допомогою двох дротів. Для визначення стану охорони виробник оснастив пристрій світловим індикатором. За відсутності тривоги він не світиться. Коли датчик фіксує критичне підвищення температури, окрім відповідного сигналу, що передається на приймально-контрольний пристрій, блимає червоний індикатор.

Характеристики

У нашому каталозі вказуються актуальні ціни на сповіщувач тепловий точковий адресний СПТТА. Ця модель оснащена системою самодіагностики. Періодично здійснюється перевірка працездатності термоелемента. У разі його некоректної роботи на базу надходить сигнал відмови обладнання, а індикатор спалахує жовтим кольором.

Основні характеристики:

 • Тип сигналізації: адресний.
 • Живлення: 12 В.
 • Тип підключення: 2-дротовий.
 • Споживання: очікування 0.25 мА, тривога 8 мА.
 • Атмосферний захист: IP30.

Пристрій пристосований для роботи у неопалюваних приміщеннях, наприклад, у складах, ангарах тощо. Робочі температури перебувають у межах -30…+65 °С. Для врізного монтажу в підвісну стелю використовується спеціальна пластина ПМ-89.

Продаж та доставка

Продаж в інтернет-магазині точкового пожежного сповіщувача СПТТА доступний для всіх населених пунктів України. У Києві знаходиться точка видачі придбаного обладнання. В інші міста ми доставляємо товар Новою Поштою.

Характеристики
Степень защиты IP30
Тип тепловой
Доставка
Доставка у вiддiлення Нової пошти
 • Відправлення на відділення - 70 грн (лише за передоплатою)
 • Відправлення з понеділка по п‘ятницю о 15:00
Наші магазини
Київ

пр-т В. Лобановського, 196

(пн - пт 10:00-18:00)

Залиште свій відгук

У цього товару ще немає відгуків.