Інвертор Kraft KRF-SAVR1000VA 1000 Вт/12 В з правильною синусоїдою
немає в наявності
Фото 1 Інвертор Kraft KRF-SAVR1000VA 1000 Вт/12 В з правильною синусоїдою
Фото 2 Інвертор Kraft KRF-SAVR1000VA 1000 Вт/12 В з правильною синусоїдою
Фото 3 Інвертор Kraft KRF-SAVR1000VA 1000 Вт/12 В з правильною синусоїдою
Фото 4 Інвертор Kraft KRF-SAVR1000VA 1000 Вт/12 В з правильною синусоїдою
Фото 5 Інвертор Kraft KRF-SAVR1000VA 1000 Вт/12 В з правильною синусоїдою
Фото 6 Інвертор Kraft KRF-SAVR1000VA 1000 Вт/12 В з правильною синусоїдою
Фото 7 Інвертор Kraft KRF-SAVR1000VA 1000 Вт/12 В з правильною синусоїдою
Код товару: 48750
Безготівкова ціна
Ціна при безготівковій оплаті з ПДВ
    Бренд: "Kraft", Китай
    Форма вихідного сигналу: правильна синусоїда
    Акумуляторна батарея: зовнішня
    Номінальна потужність: 1000 ВА / 1000 Вт
    Струм зарядки: 20 А
    Номінальна напруга: 12 В
Гарантія
1 рік офіційної від виробника
14 днів на повернення або обмін без зайвих питань
Опис
Призначення та відмінності
Основні характеристики
  • Вихідний сигнал: правильний синус.
  • Тип АКБ: 12 В, зовнішня, AGM/GEL/LiFePo4.
  • Робоче навантаження: 1000 Вт.
  • Заряджання: 20 А.
  • Індикація: LCD-дисплей.
  • Енергоефективність: 91%.
  • Швидкість переходу на резерв: 10 мс.
  • Фази: 1.
  • Розетки: 2 шт.
  • Захист: перевантаження/перегрів/КЗ/перенапруга.
Переваги та особливості
Продаж та доставка
Характеристики
Тип пристрою інвертор
Індикація LCD-дисплей
Вихідна частота 50 Гц
ККД 91%
Кількість розеток 2 Schuko
Акумулятор зовнішній
Застосування ДБЖ котли
Вихідна напруга 220 В
Тип акумулятора AGM, GEL, LiFePo4
Тип вихідного сигналу правильна синусоїда
Тип захисту від перевантаження, перегріву, короткого замикання, перенапруги
Потужність 1000 ВА / 1000 Вт
Робоча температура 0 °C ~ +40 °C
Розміри 317 х 230 х 105 мм