23.03.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Вуличний кабель для сигналізації

Фiльтри
Сортування
Вуличний кабель для сигналізації

Для підключення обладнання поза приміщенням використовується вуличний кабель для сигналізації. Він потрібний для підключення пожежних та охоронних датчиків та камер відеоспостереження до головного комп'ютеризованого блоку, для з'єднання з інтернетом та для телефонного зв'язку, а також для встановлення системи доступу (кодовий ключ, клавіатура для введення коду тощо).

В інтернет-магазині Охрана.юа можна купити вуличний кабель для сигналізації з екрануванням або без нього. На сайті у великому асортименті представлені товари від відомих виробників за привабливими цінами.

Особливості вуличного кабелю для сигналізації

Вуличний кабель для сигналізації повинен відповідати таким вимогам:

  • Висока стійкість до впливу зовнішніх факторів та механічних навантажень. Оболонка повинна витримувати температурні перепади, пориви вітру та атмосферні опади, а ще не руйнуватись під дією ультрафіолету.
  • Не горіти та не виділяти шкідливі речовини під дією вогню або максимально високих температур. Ця дуже важлива, особливо якщо сигналізація встановлюється у людному місці.

Багатожильні дроти для вулиці можуть мати різну кількість жил. Найчастіше при встановленні сигнальних систем застосовуються 2- та 4-жильні кабелі. Вони оптимально підходять для датчиків безпеки, камер відеоспостереження, для з'єднання з комп'ютерним блоком управління та підключення до Інтернету. Більша кількість жил може знадобитися при монтажі складних багатофункціональних систем.

При виборі проводки слід звертати увагу на необхідність захисного екранування. Спеціальна екрануюча оболонка необхідна, якщо встановлення проводиться у місці, де багато сторонніх сигналів (радіозв'язок, робота високочастотних приладів та ін.). Без екрана, що відображає сторонні імпульси, можуть виникнути проблеми з отриманням інформації з датчиків, і сигналізація не забезпечить необхідний рівень безпеки на об'єкті, що охороняється.

Найкраща ціна на вуличний кабель для сигналізації

Ціна на вуличний кабель для сигналізації в інтернет-магазині Ohrana.ua є однією з найнижчих в Україні, і при цьому покупець отримує товари від відомих брендів. На додаток до цього наші кваліфіковані фахівці за потреби проконсультують вас, допоможуть у виборі обладнання та оформленні покупки. Ми організуємо оперативну доставку до Києва та будь-якого іншого міста України.

Читати повністю