04.06.2023 працюємо з усіх сил заради перемоги. Обробляємо та відправляємо замовлення щодня. Магазини працюють за графіком. Все буде Україна.
Доступні рішення для Вашої безпеки
Міський телефон (044) 390-43-07
Мобільний номер (098) 54-38-444
Месенджери
рус укр

Сигнальний кабель CU (мідь)

Фiльтри
Сортування
Сигнальний кабель CU (мідь)

У комплекті сигналізації завжди є проводка. Але часто її буває недостатньо – виникає потреба купити сигнальний мідний кабель. Мідь, у порівнянні з іншими видами провідників, має кращу провідність, а виготовлений на її основі дріт є більш гнучким.

На сайті Охрана.юа сигнальний мідний кабель представлений у великому асортименті. Сертифіковані вироби відомих брендів характеризуються високою якістю та доступною ціною.

Коли слід купити сигнальний мідний кабель?

Цей тип дротів застосовується не лише при підключенні сигналізації. Купити сигнальний мідний кабель необхідно у таких випадках:

  • прокладання лінії для забезпечення живлення датчиків стеження;
  • підключення відеопанелі, камер або домофону;
  • замикання невикористаних контактів в охоронних установках;
  • встановлення системи СКУД.

На якість передачі сигнального імпульсу впливає довжина проводки: чим вона більша, тим гірший сигнал. Незважаючи на те, що мідні жили добре передають імпульси, небажано використовувати занадто довгі відрізки при підключенні сигналізації.

Загальні технічні характеристики

Існує багато різновидів сигнального кабелю з мідною жилою, що використовують для підключення різних приладів: від сигналізації до супутникового телебачення. Кабель з мідною жилою користується великою популярністю завдяки низці особливостей:

  • Довгий термін служби. За дотримання правил експлуатації проводка працюватиме 30 років і більше.
  • Висока провідність. Мідь є найкращим провідником для різних імпульсів.
  • Здатність працювати у великому температурному діапазоні. Виріб повноцінно функціонує за температури від -40 до +70 °C.
  • Гнучкість. Допустимий радіус одноразового згинання кабелю становить 10 його зовнішніх діаметрів. Це підвищує зручність монтажу.
  • Універсальність. Дріт може витримувати робочу напругу до 300 В. Це дозволяє використовувати його для підключення практично всіх приладів та елементів систем.

Дріт має парну кількість жил: від 2 до 20. Найчастіше для сигналізацій використовують 2- і 4-жильні проводки.

Де купити та яка ціна на сигнальний мідний кабель?

Зробити вигідну покупку можна в інтернет-магазині Ohrana.ua. Тут доступні ціни на сигнальний мідний кабель із ізоляцією, а у каталозі представлений великий асортимент дротів високої якості, тому ви зможете з легкістю обрати товар, що оптимально підійде для налаштування сигналізації та інших потреб.

На нашому сайті працюють кваліфіковані фахівці, які дадуть відповіді на всі питання, допоможуть підібрати потрібний варіант та оформити замовлення. Доставка здійснюється по Києву та всій Україні.

Читати повністю